Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Opel Corsa 1,7 CDTI

  1. #1
    rossi46
    Guest
    Nakon dugog vremena razmišljanja shvatio sam da je previše malen auto za mene Citroen C2 VTR a i previše troši, te sam se konačno odlučio koji ću automobil kupiti. Odluka je pala na Opel Corsu Cosmo 1,7 CDTI sa 5 vrata sa full opremom. Motor je dizelski - nije Fiatov nego je baš Opel proizvod, iz obujma 1,7 razvija 100 ks pri 240 nm okretnog momenta, auto solidno ubrzava - treba mu 11 s od 0-100 km/h, ide maksimalno 188 km/h, troši prosječno 4,5 - 5 litara euro dizela, najstabilnije je auto mali u klasi - ima međuosovinski razmak od 249 cm - samo 4 cm kraće od VW Golfa IV-orke. Auto košta sa svom opremom 115 000 kn. Ima ABS, 6 zračnih jastuka, automatska klima, alu felge, radio s cd playerom, ....<br><hr>

  2. #2
    rossi46
    Guest
    Sigurno ide auto super. Tata mi vozi Opel Vectru 1,6 16V isto od 100 ks i auto ide super, a kako onda tek ide Corsa 1,7 CDTI od 100 ks, Vectra ima okretni moment od 148 nm,a Corsa ima 240 nm okretni moment, ima puno puno bolje ubrzanje od Vectre - Vectri treba 12,5 sekundi, a Corsi negdje ispod 11 sekundi.<br><hr>

  3. #3
    cdti
    Guest
    rossi ja imam tu corsu.mogu ti samo reci da neces pozali ako je uzmes.

  4. #4
    600
    Guest
    rossi46, razočarao si me!

  5. #5
    Tabanus
    Guest
    Uzmi Fiestu 1.4 TDCi. Moj prijedlog.

  6. #6
    177
    Guest
    rossi malo ××××!! malo bi c2 pa lagunu pa sad corsu... pa mu tata vozi vectru... daj ne lazi. ako odlučiš kaj kupit onda kupi clio dci od100ks ili 206 xs 2.0 hdi ili polo highline tdi 100ks.!

  7. #7
    C3
    Guest
    Rossi, pa ti nisi normalan! C2 je premali za šmrkljavca od 18 godina! Pa koga to misliš voziti i gdje! I još kupiš Corsu s pet vratiju i to diesel?? Pa totalna suprotnost od onoga čemu si težio, a ispada da si posrao sam sebe i svoje teorije o mladosti. Diesel voze penzići i ozbiljni obiteljski ljudi; jedino ako ga nisi negdje umoćio pa ono, naglo se uozbiljio

  8. #8
    C3
    Guest
    Zaboravih! Ne uspoređuj Vectru od tonu i pol sa svojom dva puta nižom klasom! Pa kae tebi došlo?! P.S. Nemam ništa protiv Corse ali kad s konja siđeš na magarca onda fakat nemrem ostat ravnodušan

Slične teme

  1. Opel Corsa Ri
    By Corsa Ri in forum Auto servisi
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 13-04-2004, 16:54
  2. Opel Corsa GSI 1,8 16V
    By rossi46 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 12-02-2004, 08:55
  3. Opel Corsa 1.7 D
    By durdubak in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 13-06-2003, 14:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •