Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 41

Tema: Autolakirer... WANTED!

  1. #1
    Brock
    Guest
    Dakle... vidim ja da nema niš od postavljanja pitanja na temi di su servisi...

    TREBAM AUTOLAKIRERA!!!!!!!

    ...da je dobar i da me ne odere za sređivanje prednjeg branika, vrata i retrovizora na mom malom francuskom pohabanom autiću...<br><hr><font color="blue">Never drive faster than your guardian angel can fly...
    </font>

  2. #2
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Pa ×××× ga patak , daj onda polakirati cijeli auto.

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Ja bum dal za jedno mesec, dva polakirati celu 164 kod jednog tipa kaj mi Januško preporučuje. Bum ti javil kak je ispalo (kvaliteta/cijena).<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  4. #4
    Brock
    Guest
    Dom... nemam para...

    <br><hr><font color="blue">Never drive faster than your guardian angel can fly...
    </font>

  5. #5
    INTERCEPTOR
    Guest
    Koliko košta cirka lakiranje cijelog auta u metalic?

  6. #6
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Pa možda nije tak tragična cijena.Ipak je to mali auto.

  7. #7
    Brock
    Guest
    Ma, farba je OK... nije izbljedila i sve je OK, osim desnog retrovizora, prednjeg branika koji je na desnom ćošku pristojno oderan i poderotina na vratima što me prošle zime dočekaše na parkiralištu...

    Uz to još sređujem i felge, a ne mislim ga vozit duže od godinu dana, pa da ga sad idem cijelog farbat...

  8. #8
    Mario Haas
    Guest
    Broče, ja sam za radove na svom GTI-ju koristio usluge jedne ekipe iz Koturaške. Limar i lakirer, vrata do vrata. Izgledaju kao iz Alan Forda ali dobro rade i cijena je prava sitnica. Ako te zanima, javi.

  9. #9
    mc
    Guest
    Izgledal bi i ti kao da si izasao iz Alana Forda da snifas farbe po cijeli dan... )
    Imao sam ti ja jednog koji je radio dobro, ali je za njega trebalo imati zivaca - od prvog poziva do realizacije je znalo proci po par mjeseci... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  10. #10
    Mario Haas
    Guest
    MC, ovima radiona izgleda ko cvjećarnica grupe TNT. Limaru pogotovo. Ali majstor je dobar.

  11. #11
    Brock
    Guest
    To majstore! Ko' će kome, ako Gali neće svome...

    Zanima me! Aj mi se javi na brock@net.hr

    Fala!

  12. #12
    POLOVNJAČA
    Guest
    ) ) )
    To mi je poznato ...

    ja bojam kožu sa acetonskim bojama , pa posli uru vrimena mogu di oću . Ideja je super , nakon posla Alan Ford u ruke i koma !

    mc , nije valjda da i ti kupuješ CS-a ???

  13. #13
    mc
    Guest
    Ma neeee. Ja jos dvojim jel bi karavana na bazi kompakta ili obicnog kompakta.
    S jedne strane su Megane Grandtour i Corolla Wagon, a s druge Civic i Mazda 3 - nemam pojma...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  14. #14
    Mario Haas
    Guest
    Brock ne treba mistificirati te dobre ljude. Ovako:

    Voziš Koturaškom iz pravca Savske prema Miramarskoj. Poslije Ford servisa napregneš oči i tražiš tablu na kojoj piše "Autolimar FELJA" tako nešto.
    Tamo skreneš desno kroz prolaz. Primijetit ćeš rampu, to je znak da si na pravom putu. Prođeš kroz taj prolaz-uličicu i lijevo naprijed ćeš ugledat dvije radione. Tebi desno je lakirer, imenom Božo a lijevo kolega limar. Izađeš iz bolida i pokucaš na vrata. I to je to.


  15. #15
    Brock
    Guest
    FALA!!!

  16. #16
    Girrari
    Guest
    Cep, nemam pojma; bum javil kad ga prelakiram.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  17. #17
    POLOVNJAČA
    Guest
    mc moj prijedlog je Megan Grandtour , mada su ti dvojbe dvojbene , ili četverodvojbene . Svi su tu negdi , ne bi ti tila bit u koži )

  18. #18
    mc
    Guest
    To me podsjeca na jednog vulkanizera iz Dubrave kod kojeg sam otisao krpati gumu. Bilo je ljeto, upadam u dvoriste, a unutra sjede trojica u stilu Jajan/Seva/Sec po gumama i natezu Zuju. Kad sam im rekao da trebam gumu pokrpati, jedan se digao i samo kaj nije pao na baburu koliko je drven bio. Kad sam to vidio, rek'o: "Nista, nista, sam' vi sjedite - zurim negdje...". ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  19. #19
    Brock
    Guest
    Jel ti Japa poslal?

  20. #20
    mc
    Guest
    Hvala Pole. Megane mi je trenutno najpovoljniji (1,6 benzinac i klima su osnovne odrednice). Danas idem gledati Corollu Wagon, pa prica ide dalje. Vec mi je sad muka od svega - jel to normalno?!? <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  21. #21
    mc
    Guest
    Je Brock, ali mi nekaj ne stima s prvim dijelom (300 kb???). Jel mi mozes ti probati poslati? Ili mi reci link da si downloadam...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  22. #22
    Mario Haas
    Guest
    Drugim riječima Brock, bolje ti je da se pojaviš tamo što ranije ujutro!

  23. #23
    mc
    Guest
    I prije ljeta - jer vrucina cini svoje... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  24. #24
    Brock
    Guest
    Mislil sam ić danas nakon posla...

    Nemrem ti poslat, jerbo sam danas čistio mail, pa obrisah đank...

  25. #25
    Mario Haas
    Guest
    Ne znam dal ćeš ih nać kasno popodne. Malo te kubamo MC i ja ovdje, ali bez ××××, frajer mi je napravio na zadnjim vratima GTI-ja stvarno neprimjetnu "fleku", i to za siću..

Slične teme

  1. WANTED : They, who know more, need more, want more ...
    By Auto Expert in forum Auto servisi
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 22-06-2005, 11:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •