Stranica 183 od 183 PrvaPrva ... 83133173181182183
Prikazujem rezultate 4.551 do 4.570 od 4570

Tema: Cafe chez Mario

  1. #4551
    Fresh
    Guest
    Kad u početku malo podmažeš, pa još dobiješ popuste na članstvo u HAK-u i ugradnju alarma (mul-t-locka) ode cifra dole.

  2. #4552
    Brock
    Guest
    Ja sam još 6 mjeseci miran do registracije...

    Iako me pošteno zašamara... mislim da je rega u 4 ili 5-om mjesecu najbolje vrijeme u godini... taman se oporaviš od Božića i Nove Godine, a još ne trebaš počet štedit za more...

  3. #4553
    piquet
    Guest
    a mene u siječnju!

  4. #4554
    Brock
    Guest
    Ups!





    Ho, Ho, Ho,,... da vidimo popis želja... mali Piquet iz Zagreba me moli da mu poklonim kasko osiguranje ovog Božića!

  5. #4555
    mc
    Guest
    Jutar. Kavu prosim.

    Friski, toliko je i meni rega, jedino kaj iduci put ne moram na tehnicki (osim ako me ne zajebu s nekim novim zakonom). Regu sam si nastimao krajem 4. - da mi je u sijecnju kao piquetu, bilo bi grdo - tada taman dospijevaju kartice od bozicnog shopping-ludila... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  6. #4556
    mc
    Guest
    Brock <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  7. #4557
    mc
    Guest
    Mali mc moli Kimber 8TC, 2 puta po 4,5 metra, terminirane s bananama ili vilicama (stogod Djedica misli da je bolje)... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  8. #4558
    turbo-limac
    Guest
    ja bi molil 44.5x2mm besavne cevi, jedno 40 m, materijal AISI 4130, rezane na 4+2 metra, recite dedi bozicnjaku da se ne treba zamarat s isporukom, mogu ja to sam prevest s carinarnice....

  9. #4559
    Brock
    Guest


    Mali Brock se ovog Božića nada zdravlju, sreći, veselju i društvu dobrih prijatelja...

    Niš mi drugo ne treba...

  10. #4560
    Fresh
    Guest
    ''Stanovi koji odlaze na nj zbog dugova i hipoteka, zatim zemljišta, kuće te sve pokretnine vrednije od 50 tisuća kuna koje se prisilno prodaju ubuduće će biti oglašeni na Internetu, novost je iz Ministarstva pravosuđa.''

    Evo Brock, uskoro ćeš moći birati...

  11. #4561
    turbo-limac
    Guest
    kaj ti stvarno mislis da klijac 1.6 16V vredi vise od 50 somova kuna...?

  12. #4562
    mc
    Guest
    To te ja pitam Brock, iskreno si me dirnuo... )
    Veceras kada budem "zalijevao" rodjenje sina od frenda, suknut cu jedan gorki u ime tvojih zelja... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  13. #4563
    Brock
    Guest
    Super! :smile25:


  14. #4564
    Brock
    Guest
    Danas sućeš Gorki, sutra pivčugu, a u subotu infuziju, a? )

  15. #4565
    mc
    Guest
    S obzirom na losu kondiciju, mislim da budem vec sutra na infuziji... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  16. #4566
    Brock
    Guest
    Ajde, ajde.. možeš ti i bolje...

    Znaš kako kažu dečki iz Toyota F1 team-a... "Practice makes perfect". )

  17. #4567
    mc
    Guest
    Decki, pozdravlja vas BMWjac. Kopirat cu dijelove maila koji mi je poslao:

    "Stavili su mi ruku u gips i za 3 sedmice ga skidam;Strasno boli ruka jer sam zajebao sve ligamente i tetive tako da moram mirovat s rukom..."
    "p;s; sta se tice sudara,kamion je preticao drugi kamion na normalnoj cesti i uletio mi na moju stranu; mogao sam u njega ili ga izbjec desno s tim da probijem zastitnu ogradu i da uletim u neki kanal pored ceste; to sam i ucinio jer vjerovatno da sam podletio pod kamion nebi ti ovo pisao..."<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">I'm bad, I'm nationwide</font>

  18. #4568
    Brock
    Guest
    Pa, dobro i piše sa jednom rukom....

    Šalji mu pozdrave i želje za brzo ozdravljenje!

  19. #4569
    Dr. Strangelove
    Guest
    strašno...on je to izbjegavao kamion koji mu se našo na njegovoj traci?
    ...sve u svemu još je dobro prošao...

  20. #4570
    Mario Haas
    Guest
    Drži se BMW-ac!

Slične teme

  1. Cvetek Mario
    By asdasd in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 09-05-2009, 14:52
  2. Mario
    By Jeffery in forum Fitness, BodyBouilding, Aerobic...
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 10-12-2008, 05:22
  3. Mario
    By Tucker in forum Fitness, BodyBouilding, Aerobic...
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 21-11-2008, 16:53
  4. Mario
    By Jarod in forum Fitness, BodyBouilding, Aerobic...
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 15-11-2008, 06:52

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •