Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 88

Tema: Kolko ima konja...

  1. #1
    Bodoo
    Guest
    Brabus na bazi S-klase, oznaka je 6.7? Vidio sam ga neki dan u Zagrebu, bosanske tablice, crna boja. Neda mi se ici na njihovu stranicu, pa nek netko napise nesto o tom autu(konjaza, performanse, cijena)<br><hr>

  2. #2
    Brock
    Guest
    A, nama se da objašnjavat i prepričavat'... moš' mislit...

    U biti... možda ti se javi širokobriježanin... mislim da taj primjerak spada u ergelu njegove daljnje obitelji...

  3. #3
    Girrari
    Guest
    ) <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  4. #4
    širokobriježanin
    Guest
    E, ako se ne varam, to mi je bratićev novi bibi... Kupio ga je prije par mjeseci, ali nisam ga još vidio... Koliko ima konja, performanse, cijena, ma ništa nije za njih bitno, samo nek je nišan na haubi... <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  5. #5
    Koko
    Guest
    Nije baš nešto. Samo 450 ili 475 KS. Hebi ga, nema turbo...

  6. #6
    širokobriježanin
    Guest
    I ja kažem...
    SMEĆE od auta.

    KOKO, halooooo??!??!??!?!!

  7. #7
    Koko
    Guest
    Hej Perac, obrati pažnju na smajlić pa mi se lijepo ispricaj na upitnicima i uslicnicima... <br><hr>

  8. #8
    širokobriježanin
    Guest
    )
    A ××××ga,kad nekog ne znam dobro, ne znam dal se taj netko šali ili ne...

    MAJ BED!?!?!?!

  9. #9
    Romeo
    Guest
    Bodoo, pa vidio si moga Merca, ima 550 KS/6200 , navigaciju, crna koza, drveni volan, motor 6649cc, 720Nm/4300.
    Kupio sam ga u Sarajevu, bas preko jednog dobrog prijatelja iz Njemacke, inace imam kucu u Zagrebu, pa idem cesto tamo, a kolko ja znam da sam jedini u Bosni sa ovakvim Mercedesom.
    ( imam jos jednog M5, 400 KS, crni, i jednu Alfu 156 GTA, isto crna ) Znam dvojicu, imaju Brabuse, ali 5.5 i jedan je srebreni sa felgama 19 inch, a drugi je crveni. da ga vidis samo, tog crvenog, kako izgleda, a motor je extra friziran, ima 850 KS, V12, 0-100 ispod 4 sec, a u Njemackoj je bas moj rodjak sa njim vozio preko 300, auto je ludnica ) ) ) ) )

  10. #10
    Diz
    Guest
    Romeo naveo si sve pojedinosti osim cijene!Znasi li koja je?sigurno oko 120 000 eura!

  11. #11
    Romeo
    Guest
    Diz, ja sam mog Merca kupio na popust ) , inace je 190.000 eura, a moj je bio 140.000.

  12. #12
    turbo-limac
    Guest
    e, daj i meni nabavi jednog, samo pazi da te ne uhvate...

  13. #13
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    I meni ali a ko te uh.... ne moj da kazes za koga je... LUUUUDDDDNNNNNIIIIICCCCCAAAAAAAAAAAAAAA!<br><hr><f ont face="Times New Roman"></font>

  14. #14
    Bodoo
    Guest
    Kaj stvarno? Dobro, ak se ovaj Romeo ne zaj.. onda je to bio taj Merdos! Bio je parkan ispred restorana, pokraj Miramarske, odmah do onog VW salona, kad sam ga ja vidio 1.put, a onda sam ga vidio jos jednom, nakon par tjedana, ako se ne varam!<br><hr>

  15. #15
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    I, kako izgleda?

  16. #16
    Bodoo
    Guest
    Auto? Pa super izgleda. Vidis odostraga samo ogromne gume, 4 auspuha, s lijeve strane BRABUS i s desne samo 6.7. Bas me impresionirao! Pokraj je stajala nova A8-ica i BMW X5 i par A4/A6, al ovaj Merdos mi je odmah upao u oko, odmah se vidi da je nesto sto se ne vida svaki dan!!<br><hr>

  17. #17
    Romeo
    Guest
    Bodoo, to je mogao bit moj, 99% sam siguran )

  18. #18
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Imas li slicne slike?

  19. #19
    Bodoo
    Guest
    Pa jesi bio u tom restoranu, parkiran ispred?<br><hr>

  20. #20
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Ma Romeo se sali!

  21. #21
    Romeo
    Guest
    jesam, kad si ga bas vidio?

  22. #22
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Vlasnik takvog auto nema vreme za gubljenje na ovaj forum!

  23. #23
    rossi46
    Guest
    Je li znate koliko taj može ići Brabus S 67 AMG??? Može ići 349 km/h. Auto je toliko vožen na auto cesti od slavonskog broda do zagreba. Prijatelj mi pozna vlasnika tog Brabusa, vlasnik je Lijanović - oni što imaju mesnu industriju.

  24. #24
    Bodoo
    Guest
    Prvi put kad sam ga vidio, mislim da je to bilo jos lani krajem godine?<br><hr>

  25. #25
    Romeo
    Guest
    fabia, sta ti znas kolko ko ima vremena

Slične teme

  1. Kolko vrijedi Alfa ?
    By Mladi-alfist in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 29-06-2004, 17:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •