Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: FORD SERVIS AUTO HRVATSKA

  1. #1
    max35970
    Guest
    Nedavno sam kupio Focusa kod Auto Hrvatske i sada mi se blizi prvi redovni servisni interval. Servis bih obavio kod Auto Hrvatske pa me zanima da li netko ima
    nekakvih iskustava s tim Fordovim servisom. Citajuci ovaj forum cini mi
    se da za Forda nema uopce nema u Zg dobrog
    servisa.

  2. #2
    Fresh
    Guest
    Kak si pogodio.

    Moja iskustva

    AUTO 2000 - bahati i spori

    Jurinčić - djeca, kad sam vidio da je šef servisa dijete od 20 i neš godina... Meni tri mjeseca nisu uspjeli otkriti kvar

    Siget - jedini kojima je radno vrijeme prilagođeno radnom čovjeku od 7 - 19 sati. Mene iziritiralo to što ćeš na grabama naći sve moguće aute, samo ne Fordove. Ne komuikativni (pitam tipa šta su mi radli na autu, a on mi čita stavke s računa)

    Lacković - meni su radili limariju i za sad sve štima

    Hojan - kod njega sam bio na zadnjem servisu, dobri su, možeš ih pitat sve šta rade, ali ne baš biti konstantno uz auto.

    Sve u svemu, katastrofalna organizacija servisne mreže.

  3. #3
    max35970
    Guest
    Hm, to se moze i ocekivati s obzirom na
    nacin na koji Auto2000 prodaje Fordove.
    Zastupnistvo im treba oduzeti jer je
    prodaja Fordova je pala za 50 % u odnosu na proslu godinu. Mislim da je glavni katastrofalna promidzba i uzasna servisna
    mreza.

  4. #4
    fordfan
    Guest
    Od kud ti to da su u autu 2000 bahati i spori,promjenilo se rukovodstvo servisa i sad su puno brzi i kvalitetniji.Ja sam bio i prezadovoljan sam,odi provjeri pa mi javi

  5. #5
    Fresh
    Guest
    Pa čuj, ako na pultu gdje prijavljujem auto za servis stojim 15 min. sam, tip sjedi za kompjuterom digne se, ode u skladište, vrati se, ni ne pogleda me, onda je to meni bahato, a da o prodaji dijelova ne govorim.

    A to rukovodstvo se promijenilo kad, ja sam zadnji put tamo bio 2002. god.

  6. #6
    fordfan
    Guest
    prosle godine u 7.mjesecu, a novog sefa su dobili prije 2.mjeseca.Cak vise ne moras cekati par dana za slobodni termin.Ja sam se ugodno iznenadio.VBise nije auto 2000 nego Grand auto

Slične teme

  1. FORD SERVIS
    By FocusForever in forum Auto servisi
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 27-10-2004, 07:54
  2. FORD AKCIJA
    By FocusForever in forum Auto servisi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 09-09-2004, 07:55
  3. SERVIS SEATA IBIZE
    By DRAŽEN in forum Auto servisi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 25-06-2004, 01:08

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •