Stranica 2 od 19 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 468

Tema: Megane Coupe 1.6 vs. Bravo 1.6

  1. #26
    Dr. Strangelove
    Guest
    Nekak imam dojam da su Renaultovi motori boljih karakteristika, a iz onog što sam čuo Bravo je malo bolji u vožnji (precizniji volan?)... uglavnom obadva su mi fakat skulpture svog vremena, a ako se ne varam obadvoje su i europski automobili godine!

  2. #27
    Mario Haas
    Guest
    Između ta dva auta biram Bravo. Stari Megane mi je jedan od najbezveznijih auta uopće. Osim Scenica.

  3. #28
    GTT- the beast
    Guest
    Mehanićar sve si dobro rekao ali važno je i to da su dijelovi za Bravo puuuno jeftiniji!!!

    Dr. Strg. u pravu si auto je mrak u vožnji savršena upravljivost, super ležanje,udobnost...
    Jedina zamjerka kaj voli popit pri ganjanju ali ×××× ga to je i za oćekivat!!! <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  4. #29
    206-os-
    Guest
    Sve ovisi na kakve ces primjerke polovnih naici. Moj savjet ti je da ubodes onaj koji bude bio u boljem stanju. Jedino je problem ako ti se jedan bas puno vise svidja od drugog.

    A OS-300 ti ima Megane-a s 1.6 16v motorom pa ti on moze reci vise o iskustvima.

  5. #30
    206-os-
    Guest
    p.s.-ja bi prije kupio Meganea ali model poslije redizajna!<br><hr>There is replacement for cubic displacement-turbo..and Wankel!

  6. #31
    Dr. Strangelove
    Guest
    OS-300 javi se!!!!

  7. #32
    sky_unlog
    Guest
    Haas, kaj ti znaci to kaj si rekao za Meganea - "jedan od najbezveznijih auta uopce"?

  8. #33
    turbo-limac
    Guest
    jesi kad vozio obicnog megana..?

    to je stvarno bezvezan auto... meni osobno se 19 cini boljim autom....

  9. #34
    turbo-limac
    Guest
    coupe je stvarno premali.... jest da sminkerski izgleda, medjutim u toj klasi osobno preferiram hatchback rjesenja, jer em mos imat opaku jurilicu/sminka auto, em stvarno mos sve stavit unutra... probaj to u Megane coupeu izvest..

  10. #35
    OS PUNTO
    Guest
    Ovaj Bravo sto je BMW Touring stavio koliko vidim ima prednje farove od Fiat Maree jer koliko znam takvi farovi nisu isli na Brava.Oblik im je isti, ali svjetlosni elementi i optika im nije ista.Iskreno receno dizajnom mi se vise svidja Coupe, ali ipak nakon toliko kilometara napravljenih sa Fiatima ipak bi se odlucio prije za Bravo jer nekako vise vjerujem u Fiatovu pouzdanost.Mozda i nisam u pravu, ali ja losih iskustava sa nijednim svojim Fiatom nisam imao.

  11. #36
    INTERCEPTOR
    Guest
    A nas OS-300 stalno uvjerava kakav ej to zvjer i kako pere sve alfe i fiate

    Sad znamo pravo stanje stvari


  12. #37
    Mario Haas unpljugd
    Guest
    Sky, to znači da mi je auto čelav, bez boje okusa i mirisa. Nula od auta, najsramotnija konfekcija. Nit smrdi nit miriše. Hatchback je šala, coupe smiješan, a limuzina nakaradna. Katastrofa. Naravno, to je moje osobno mišljenje i niko se s tim ne treba složiti.


  13. #38
    INTERCEPTOR
    Guest
    Brock Megane 1.6 16V je 110 ks ne? A bravo samo 103 ks. I megane je lakši.

    Najbolja je alfa 145


  14. #39
    Cezy
    Guest
    Samo Bravisimo dolazi u obzir.

  15. #40
    POCKET
    Guest
    Hondo, ovaj tjedan auto ide na slaganje motora...
    Sve što god treba.Kad se to sve završi, možemo se čuti.Ako možeš, provjeri koliko je čovjeku hitno.Ovakav auto sigurno ne mislim prodavati.Bit će on tip-top.

    Hvala ti puno.

  16. #41
    GTT- the beast
    Guest
    POCKET?!?!?

    <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  17. #42
    POLOVNJAČA
    Guest
    i ja ću za GTT-ejcem , POCKET ???

    ništa mi nije jasno , oćeš ili nećeš prodat

  18. #43
    POCKET
    Guest
    Ne brini.
    Pričekajmo da vidimo koliko ću e živce imati nakon ove generalke skupa sa limachem.

    Bez brige, sve je pod kontrolom.Nadam se da će sve proći uspješno.

  19. #44
    POCKET
    Guest
    Ukoliko kad se motor složi autić bude super, kako sam zamislio i ako neću imati nikakvih sitnica više, naravno da ga neću prodati.
    Ukoliko mi to nije to, lifram ga dalje.

  20. #45
    GTT- the beast
    Guest
    E ×××× ga ili će bit - ) ) )

    ...ili - <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  21. #46
    POLOVNJAČA
    Guest
    iskreno , puno sriće

  22. #47
    POCKET
    Guest
    Tako je GTT!!!

    POLE, hvala ti!

  23. #48
    INTERC000LER
    Guest
    E ovo je tema za mene!
    Imao sam megana 1.6 16v a sad imam bravo 1.6 16v!
    Nemojte izmisaljati toplu vodu da megane sto ja na papiru jaci i lakis ide bolje od bravo-a!
    NI SLUCAJNO!
    Bravo ti ide bolje, bolji je u voznji,bolje lezi,i sigurno je kvalitetniji auto. Jedino sto je bravu minus to je potrosnja, ali uzmi bravo neces se pokajati ja sam odusevljen sa njim a megane mi je previse isao na ××××× samo sam bio puko na njega zbog linije svidao mi se, kad am ga uzeo ......TO NIJE TO!
    Motor iz brava je jamo reci jedno 5X bolji od meganovog, ja ××××× rezem ako nije! Meni je stari finacirao servis ja sam servis radio na meganu svaki 5000km stavljao sve na njega sto ovlasteni serviser je predlagao (a oni su to semakali po RENAULT katalozima i prospektima) i nije mi bio kako treba. 1.6 motor ti pusta ulje burazeru ako volis stiskati cesto. Ja bravo tjeram svaki dan 150x u crveno, svaki dan race ovo ono nista i jos imam osjecaj da je iz dana u dan bolji!
    Kad smo kod performansi, vjerovao ili ne bravo 1.6 103KS vs. megane 1.6 16v =1:0 nista lakse, il jedni podatci o ubrzanju nisu tacni il fiatovi ili renaultovi-to ostavljam drugima da provjere,ja sam davnih dana 10x za redom prvjerio ono sto me zanimalo. 1.416v ti je bolji motor od 1.6 ali u cupeu mi bas nema smisla.
    Megane je solidan auto, sve u svemu, ali vjeruj da je bravo mnogo kvalitetniji a sto se tice motora mnogo mnogo bolji auto!
    Svoj glas definitivno dajem bravu!

  24. #49
    INTERC000LER
    Guest
    Nemoj se dvoumit ni sekunde, uzimaj bravo vidjeces sto ti je dobar kompakti auto sa odlicnim benzinskim agregatom!
    Megane ima samo bolje raspodjeljen obrtni moment ali starac moj bravo kad prede 3500....explozija ide ko vrag ××××te. Za 1600ccm3 ono je odlican rezultat! A u 4-oj ga mozes potjerati preko 184km/h koliko tvornica deklarira, treca ide hamn do 160 ××××te. Reno je ××××× prebrzo gubi okretaje, to ti je dobar kompakt za obiteljskog covjeka koji hoces prosjecnog kompakta, a ako hoces momackog kompakta uzimaj Bravo i zavrsi svoju pricu!

  25. #50
    Pocket se zajebava
    Guest
    Kupi CLIO SPORT!

Slične teme

  1. Lijepo sređeni Megane Coupe
    By Flex in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 15-02-2003, 02:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •