Stranica 19 od 19 PrvaPrva ... 9171819
Prikazujem rezultate 451 do 468 od 468

Tema: Megane Coupe 1.6 vs. Bravo 1.6

  1. #451
    passenger57
    Guest
    vi mislite da ste vi zbunjeni???
    Pazi sad:kod mene je SX oprema.
    Imam maglenke,nemam ABS,nisu pofarbani retrovizori,branici jesu u boji
    ali ona maska usisnika zraka je crna,imam klimu.

    Meni jednom zbog tih maglenki naplatise kaznu ×××××vi drotovi.
    ni ja nisam dobio taj red key.imam samo plavi i to jedan,sto je
    problem jer ne mogu napraviti kopiju bez crvenog.tako su mi bar rekli
    kod ovlastenog zastupnika no napravicu "divlju" kopiju cisto da vidim
    sta ce biti.
    Za taj ECU nemam pojma stvarno.

    neki dan sam kontaktirao zastupnika za Ferodo u HR tu u ZG.
    Trazio ja Ferodo DS2000 plocice.uglavnom kostaju 750 Kn sto mi se
    cini ipak malo previse.

    E sad bio bi zahvalan ako ih je ko kupovao za bilo koji auto cisto da,
    napise cijenu.

    Pocket,znam da ti jesi???


    Kizo welcome to the club!

  2. #452
    doc
    Guest
    pass,
    ofarbane retrovizore i kompletne branike imaju SX modeli od facelifitnga. Prije nisu imali. ABS isto nije bio serijski, a za klimu i maglenke je prvi vlasnik nadoplatio!


  3. #453
    Brock
    Guest
    Doktore... kako ide potraga?

    Jel si vodiš neku tablicu pojavljivanja auta u Oglasniku? Tak da znaš koji se već duže vremena prodaju... ili su loši ili im je već velika frka, pa cijena može ići dolje...

  4. #454
    Dr. Strangelove
    Guest
    Provjeravam svaki novi broj Oglasnika na netu... još nisam krenuo u zvanje, čekam još neke stvari da mi se srede... A vidim da je Bravača sve više i više u oglasima... čak se danas pojavio i jedan sa Trofeo opremom (ona zadnja ××××na serija)...

  5. #455
    Brock
    Guest
    Daj si složi tablicu u Excelu... pa copy/paste svaki iz Oglasnika... tak ćeš znat koji se stalno pojavljuju, a koji su novi...

  6. #456
    Dr. Strangelove
    Guest
    Da, al kak u online izdanju ne vidiš br. telefona, nisi siguran dal je netko preformuliro oglas... to dosta ekipe radi...(pogotovo dileri, još i stave drugi broj mob.-a).. A ovi koji me interesiraju, njih pamtim sam tak )

  7. #457
    Girrari
    Guest
    Dr. brzo u ofenzivu... ) <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  8. #458
    kizo
    Guest
    nek oni ponavljaju oglas i 100 puta ali kad im dođe pravi kupac i zatraži odlazak u ovl. servis ili na eko test da vidiš koji izgovori <br><hr>

  9. #459
    INTERC000LER
    Guest
    Hej Doc. moj Bravo je 96god. SX oprema a ima i maglenke i branike u boji karoserije i retrovizore u boji karoserije, kako sad to? A sve je orgigi mislim vidi se, kako to

  10. #460
    passenger57
    Guest
    vjerovatno je doplaceno ko kod mene

  11. #461
    |NTERC000LER
    Guest
    Nema sta drugo biti

  12. #462
    kizo
    Guest
    pazi ovo moj bravač je 01g sx oprema a retrovizori na žgance???? i nama dalj. centralno no dobro ovo drugo me ne dira ali retr..... doktore kupi iznad 99g. ovi prije mi nisu baš, kvake su koma i rijetko koji ima aut. klimu<br><hr>

  13. #463
    Dr. Strangelove
    Guest
    kizo... i ja sam sve zbunjeniji...zadnji Bravo koji sam gledo je isto '01 SX, sa ručnim podešavanjem retrovizora... mislio sam da je struja standardna, ali očito ne ...(daljinsko centralno nema valjda niti jedan)<br><hr>

  14. #464
    Mario Haas
    Guest
    Doktore imam jedno pitanje za tebe...

  15. #465
    Dr. Strangelove
    Guest
    Mario brišem s posla... a nevjerujm da ču večeras doć na okupljanje.... imaš moj mail?

  16. #466
    kizo
    Guest
    kad sam kupovao brava obišo sam puno salona i svašta vidio i po mom mišljenju situacija je slijedeća.Svi bravači iz uvoza imaju ful opremu+ dalj. centralno s tvorničkim alarmom (uvoz iz italije) a ovi kupljeni kod nas su malo siromašniji jer nemaju maglenke(osim ako su kupljeni po zimi pa je akcija maglenke+ grijani retrovizori) a na tvor. alarm zaboravi jer bi gamad od trgovaca manje love spremila u džep<br><hr>

  17. #467
    kizo
    Guest
    molio bi da mi netko kaže koliko točno ide ulja u motor brava 1,6 16v 2001 godina i gdje bi mogo nabavit knjižicu o vozilu jer kreten od bivšeg vlasnika ju nemre naći <br><hr>

  18. #468
    Mehanicar
    Guest
    prvo punjenje je bilo 4,5l
    karter motora i filter 3,8 l
    a sam karter 3,5l
    znaci 3,8l

Slične teme

  1. Lijepo sređeni Megane Coupe
    By Flex in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 15-02-2003, 02:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •