Stranica 1 od 19 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 468

Tema: Megane Coupe 1.6 vs. Bravo 1.6

  1. #1
    Dr. Strangelove
    Guest
    Dragi forumovci situacija je slijedeća... najkasnije do ljeta mjenjam auto, zasad su mi u opciji samo dva gore navedena modela... Cijene su im tu negdje, eventualno za Bravo nešto niže... S Bravom imam dosta iskustva, ali nažalost u Coupeu sam se samo provozao jednom na zadnjoj klupi ...bio bi zahvalan ako netko ima iskustva sa dotičnim.... e da za Megane u obzir dolaze i motori 1.4 16v i 1.6 16v... Bilo kakve informacije o održavanju (dijelovi, servisi) i eventualnim problemima i kvarovima bit će dobrodošle... tenk ju...<br><hr>

  2. #2
    Mario Haas
    Guest
    Ja mislim doktore da bi ti trebao odmah prijeći na tamnu stranu i ubosti jedan ozbiljan 306!

  3. #3
    Dr. Strangelove
    Guest
    E da, jedan od problemčića je i taj što trenutni fond za realizaciju gore navedenog projekta ima saldo 6000€.. nadam se da će se do 5-6 mjeseca i to poboljšati...

  4. #4
    mc
    Guest
    Mario, vidio sam u Subotu jednog 205 GTI u gradu. Jel ti to trazis za sebe?<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  5. #5
    Dr. Strangelove
    Guest
    Mario...ako bi kupovao 306-icu, u obzir dolazi samo 3-vratna inačica.. a brijem da je takvih malo u ponudi... koliko ima Ks 1.6 motor u 306?

  6. #6
    _Stevo
    Guest
    Mislim da 75.<br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  7. #7
    Dr. Strangelove
    Guest
    Pazite ovaj oglas iz sutrašnjeg Oglasnika:

    Peugeot 306 cabrio 2.0 98. reg. 9/04. full koža i klima, 10300€ zamjena do 4000€

    ..taman moja felicia vrijedi do 4000€ (samo sam onda kratak za nekih 3500€ )<br><hr>

  8. #8
    Brock
    Guest
    Bravo je fini autić... i da se krasno sredit'... a i svi u Oglasniku su ispod 5000 eura (obično 1997.g.), Megane je skuplji za barem 1000 eura.

    Bilo kako bilo... uzimaj što mlađi auto u bilo kojem obliku!

    Za sad moj glas ide za Bravo... dat 4500 eura za auto, a ostatak love za full servis(nove gume, nove kočnice - i pločice i diskovi, test motora, remenje, pumpe, sva ulja i filteri,...) i ostale sitnice...<br><hr><font color="blue">Never drive faster than your guardian angel can fly...
    </font>

  9. #9
    POCKET
    Guest
    Megane mi je baš lepi auto...

  10. #10
    GTT- the beast
    Guest
    Totalno se slažem sa Brockom, za megana vele da nije baš nešto a fiat bravo ako naletiš na dobrog nećeš požalit!!!
    Naime ja sam imao jedno kratko vrijeme bravo 1.6 16v koji je bio spušten, otvoreni spuh i K&N gljivu.
    Ma ludilo kak se auto ćuo a i imao sam osjećaj da je jaći nego na papiru!!!
    Moj savjet dakle Fiat Bravo!!!!!!!!!! ) <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  11. #11
    Hondo
    Guest
    Pocket, jel prodaješ GTT-a?
    Imam kupca.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  12. #12
    Mario Haas
    Guest
    Mislim da 1,6 u 306-ici ima 90KS. Uostalom, ima i HDi varijanta za razumne ljude.

  13. #13
    INTERCEPTOR
    Guest
    Megane je ipak jači 10 ks i ide boje

  14. #14
    mc
    Guest
    Ja bi si odabrao Bravo - sve stoji kaj su o njemu napisali... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  15. #15
    Girrari
    Guest
    Ja se slažem sa Brockom uz dodatak da su mi oboje "isti drek", ali ne u negativnom smislu nego u kontekstu toga da nemreš fulat kaj god da odabereš.

    Jedino kaj mi imamo klub, a oni ne! ) <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  16. #16
    Brock
    Guest
    Interceptor... koji Megane? 1.6, 1.4 16V, ili 1.6 16V i... od koga/čega?

    Clio 1.4 75ks pere Megane Coupe 1.6 90ks... provjereno! ) <br><hr><font color="blue">Never drive faster than your guardian angel can fly...
    </font>

  17. #17
    Dr. Strangelove
    Guest
    Dobro zboriš Brock..računao sam potrošit oko 6000 na auto i eventualno još 500€ na servis... Makar su i druge kombinacije u igri... 5000+1500 na sređivanje...npr

  18. #18
    Dr. Strangelove
    Guest
    e da ne zaboravim u obavezni servis i sređivanje ulazi i sub, prednji sistem i pojačalo... ) <br><hr>

  19. #19
    Brock
    Guest
    Za sub, prednji sistem, pojačalo i ugradnju ti treba ispod 4000kn.

    Nemoj se ostavit bez love... nakon kupnje, prijenosa, full servisa i muzike ti MORA ostat barem 500 eura za neplanirane troškove.

  20. #20
    Ed Hunter
    Guest
    Skoro pa je svejedno koji od ta dva auta kupis. Auti su slicnih performansi. Megane je ko coupe, makar s coupeom po meni nema bas puno veze. Nasminkani kompakt s 3 vrata. Pouzdanost im je mislim isto tu negdje. Kupi si onog koji ti se vise dopada.
    U biti kupi cim novijeg, s cim manje kilometri, s cim vise dodatne opreme ... s svim manje, bolje ... znas na kaj mislim. Mozda auto kojem znas sadasnjeg vlasnika, nekog poznatog ... od neke bakice s 80 god. koja voli coupe ... )
    Ko zna na kojem budes jos autu zavrsil.

  21. #21
    Megane_SB
    Guest
    Hmm, hmmm ...
    Ofako : 1.4 16V motor mi baš nije za taj autić. Stoga, moj prijedlog bi bio 1.6 16V motor. Glede održavanja, za Megane znam da nije skupo, za Bravu neznam. Od problema na koje sam upozoren, ali ih nisam imao, na Meganeu je problem sa relativno lošim zadnjim loncima i manji problem na jednom vodu za uzemljenje, koji zna proflisati. Uglavnom, taj elektr. problem se riješava za 20 minuta u servisu. Za ostalo stvarno neznam, jer nisam imao nikakvih problema.
    Mislim da je OS-300 imao takvog coupea, pa ti mozda on iz prve ruke može reći sve o tom autu ..

  22. #22
    Bmw Touring
    Guest
    Dottore ako kupis Bravo ovako ga sredi

  23. #23
    Bmw Touring
    Guest
    a kupis li Megane onda ovako

  24. #24
    C3
    Guest
    Ma kaj Vam je ljudi! Pa moj Coupe iz 99 godine je bio 1,4 16V sa 95 KS sa dovoljno snage i potrošnja od samo 7 litara! Who the man ???

  25. #25
    Mehanicar
    Guest
    Sto se tice Brava/Brave , motor je ok, "vrti" se, povlaci ok za 103 ks ali bogami i trosi benzin (ulje super malo), zupcasti POD obavezno promjeniti na 80-90 000,
    evo jutros nije htjela upaliti (malo zajebavaju bobine i kablovi kad je malo vise vlage u zraku - mora se to promjeniti), ramena, po meni losa kvaliteta kao na svim fiatima (prolupaju nakon 100t pazljive voznje ali nisu skupa), i ostalo je ok, motor je sve u svemu dosta zivahan koliko moze biti za 1.6
    sto se tice meganea, nemam pojma, znam kako ide 1.416V u Cliu i Meganeu a ovaj moze samo bolje !
    sve ti je to negdje tu, mozda megane malo manje trosi , ali sto se tice kvarljivosti - oba dva su u "banani", zahtjevaju dosta paznje i odrzavanja, za razliku od nekih japanaca !!!!

Slične teme

  1. Lijepo sređeni Megane Coupe
    By Flex in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 15-02-2003, 02:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •