Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 58

Tema: POMOĆ - PUNTO STORY SUPER NOVA ili SEICENTO SPORTING?

  1. #1
    POCKET ROCKET UNLOG
    Guest
    Ok, frend mi se riješio Punta, pa gledamo malo automobile.
    Pošto u obzir ne dolazi niti jedan drugi auto osim Fiat, Lancia, Alfa (A.C. - poslovna suradnja), gledamo auto koji bi se kompenzirao u iznosu do nekih 75.000 kn.

    E sad.

    Ovako:

    Ima onaj "čudni", debilni Story Super Nova Punto.Uglavnom, to je u toj cijeni.Stakla na struju, airbagovi, sicevi iz sportinga, žuta boja, grozno uske gume ,motor 60ks ,ma mislim, auto je iskombiniran kao da su ga deca slagala, a i nova njuška je grda.

    E sad:
    Ja sam radije preporučio SEICENTO SPORTING, koji košta nekih 66.000 kn, pa da se razlika u novcu utuče u auto.

    Auto je po meni šminka, krasan je, dobro leži, ide čisto solidno za tako mali motorić, a i osjećaj u vožnji je cool.Inače, njih još nema, jer stiže kroz metar dana neki facelift i Sporting ide samo po narudžbi.

    NAPOMENA:
    VELIČINA AUTA NIJE BITNA, PERFORMANSE SU TU NEGDJE, BITAN JE SPORT, IZGLED, UPRAVLJIVOST I TAKO...

    Moja konačna ocjena ide za SEI...
    SEI+fini kotači 14', pa sic, volan, filter, spuh...

    Koja su vaša mišljenja?

    P.S. Diskutira se samo između ova dva auta.Dakle, bez savjeta tipa:nek uzme Pandu...

    HVALA VAM!

  2. #2
    MONTANA@
    Guest
    nek uzme Pandu ) ) ) ) ) ) )

  3. #3
    turbo-limac
    Guest
    Punto.....

  4. #4
    ŠULE
    Guest
    CENTO

  5. #5
    širokobriježanin
    Guest
    Moj glas ide puntu, ali znaš i sam da naša mišljenjea neće imat nekog velikog utjecaja na konačnu odluku pa nek frend proba oba i odluči koji mu više paše...<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  6. #6
    Ing
    Guest
    Pocket ja sam svojevremeno gledal tog Puntača, trebalo bi još na na njemu poraditi da bi donekle izgledal, ali ako je kompenz. u pitanju onda ipak Punto.

  7. #7
    alfist_zg odlog.
    Guest
    ma bez daljnjega seicento.
    tocno ovako kako si i ti reko, malo ga srediti.
    Autic je sigurno zakon za voziti kad ga se jos malo sredi, a i fakat je lijep.

  8. #8
    Cezy
    Guest
    Punto je generalno gledano bolji auto,ali je gadan,zato samo CENTO dolazi u obzir.

    Btw jedan moj friend,ima crnog Cinque sportinga,sa kavezom,chipom,siljastom bregastom,auto lettttiii.

  9. #9
    alfist_zg odlog.
    Guest
    a kako ce razliku u novcu utuci u auto ako ide na kompenzaciju?

  10. #10
    CLIO SPORT
    Guest
    pocket....jel to u pitanju kolega koji je bjesomucno mucio punta?????? i jel se predao na kraju punto???


  11. #11
    Girrari
    Guest
    Ne bih se složio da je Punto sa Sporting/HGT optikom grdi auto. Imao sam prilike prošli petak voziti ovog Sportinga JTD sa 85 KS i auto fakat krasno zgleda. Ne kao predzadnja linija, ali izgleda dobro. Jedino su mu performasne puno lošije nego kaj bi se očekivalo od 85 KS.

    Ja bi zel Punta SSN, maknul tu glupu naljepnicu, stavio felge sa širim gumama i auto izgleda MRAK! Ide otprilike isto kao Seicento jedino kaj Seicento fakat bolje leži. Ali u svemu ostalom je Punto ipak kompletniji auto. Ne sjećam se da li je na Sportingu također goli pleh na vratima, ali ak je, onda mi je to definitivni minus i to velki.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  12. #12
    doc
    Guest
    punto !
    Seicento mi je uvijek djelovao kao malo moderniji fićo. Pleh-auto ko i twingo. Punto je fakat limuzina naspram njega, veci, moderniji, opremljeniji, znatno kvalitetniji...

    slažem s girom, nek skine naljepnicu SSN, stvai felge i auto super izgleda. Jučer sam baš vidio jednog takvog. još nek naljepi iza HGT pa se može ganjati s clio sportom!

  13. #13
    doc
    Guest
    kažeš giro, slabo ide s tih 85 ks? šteta što nisu stavili onaj jtd iz stila sa 115 ks. to bi bilo oko 9s do 100.

  14. #14
    Girrari
    Guest
    Čuj, čudno je to nekaj. Postoji utjeha kaj se lako da načipirat, ali tvornički ne ide baš epohalno. U jednom trenutku fino povuće, ali to traje ××××no kratko. Možda je raspon oko 500-1000 okr. i to fakat treba pogodit. U ostalom područjima je dosta kenjav.

    A zakaj nisu stavili ovaj iz Stila? Zakaj u Seicento Sporting nisu stavili 1.2 16v i 6 brzina iz Punta Sporting, zakaj u Stilo Abarth nisu metnuli 2.0 Turbo iz Coupea...??? Nemaju mozga, eto zakaj.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  15. #15
    POCKET ROCKET UNLOG
    Guest
    Hm, vidim da su raznolika mišljenja...
    Nije li 60ks malo puno premalo za Punta, dok ta snaga(skoro) tjera Sei-a čist solidno?

    Nekako mi se čini da je SEI više šminkica auto, a i vrlo je rijedak.

    alfist_zg, ostatak kompenzaciej se može iskoristiti putem lineaaccesori kataloga, pa u njemu ima onih divnih ABARTH pragova, ima i sportskih lonaca i tako....

    Taj Story mi je full nekako čudan...

    Zar nije malo blesav Punto sa šalung zicevima koji ide ko Yugo?Kužim normalne Punteke, ali ovako žuti, atraktivan i tako slab motor?
    E da, čak mislim da ide i klima u tu opciju u Puntu...

    POMOZITE JOŠ MALOOO...


  16. #16
    Cezy
    Guest
    2.0 turbo,je zastraio i nemre vise ispunit norme ispuha. Zato se u Thesis ugraduje softturbo sa 180cv.Vis taj bi recimo pasao dobro.
    Hgt jtd ima 100cv,prema tome,sporting moze imati samo manje.Iako ni ja ne kuzim zasto
    Seicento mi izgleda nekak preslabo za 80cv.

  17. #17
    POCKET ROCKET UNLOG
    Guest
    Seicento 80ks?
    Seicento je 55-60ks cezy.

  18. #18
    Cezy
    Guest
    Poket pa nije on tak slab,kad ga gazis,da se pristojno vozit.Punto je bolji auto,ali mi je njuska gadna,i to nemrem prebolit.Auto koji mi je bio nonplusultra u toj klasi,mi je sad 5 u klasi,zasu!!!!

    I dalje sam za Seicenta!!!

  19. #19
    Cezy
    Guest
    Ma znam,nego Girro je napisao zasto se taj motor 1,2 16v ne ugraduje u seicenta?
    A ja mislim da bi taj motor bio prejak za tu karoseriju.

  20. #20
    POCKET ROCKET UNLOG
    Guest
    Mislim da nebi.
    Moj Walter ima Cinquea sa Turbom i sve 5.
    NOVITEC ima turbo kit za njega...

  21. #21
    doc
    Guest
    sicento sportig ima 55 ks? Pa to je onda jos i sporije od punta!
    ja ni u ludilu nebi uzimao seicento pored punta.

  22. #22
    Cezy
    Guest
    Nije on nista sporiji,taj 1,1 je puno zivahniji od 1,2.

  23. #23
    Fresh
    Guest
    Seicento, iako ja u njega vjerovatno ne bi stao.

  24. #24
    piquet
    Guest
    seicento. još da je abarth. prava pilica bez elektronike airbagova i ostalih modernih ××××××.
    novi punto mi je katastrofa, a ovaj ssn bi mogle spasiti samoneke ××××ne felge. neki dan sam vidio starog punta sportinga i to je svemirski dizajn za novi punto.

  25. #25
    Cezy
    Guest
    Ja bih ovako,Seicenta,pa ubacit kavez,skoljke,spustit ga,14" felge,chip,grana,bregasta,usis,i narafno mala naljka sa skorpionom. )

Slične teme

  1. STORY SUPER NOVA...
    By :o) in forum Arhiva
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 14-08-2004, 16:14
  2. I MENI TREBA POMOĆ...PLEASE BAR PROBAJTE POMOĆI!!!!
    By jedna_curka in forum Računala i internet
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 08-02-2004, 20:15
  3. STORY SUPER NOVA
    By CLIO SPORT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 02-07-2003, 19:36

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •