Stranica 3 od 11 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 275

Tema: GETAWAY IN ZAGREB

  1. #51
    00
    Guest
    A dobro Fabia,pa ja sam se samo salio,znam ja da ti uvijek mislis najbolje za Girrarija.

    Totalka,a kako je vozacu?

  2. #52
    širokobriježanin
    Guest
    Vozač je bio u redu, ali kad je vidio da sam na kameri sve snimio, izvršio je samoubojstvo.

  3. #53
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Samoubistvo?

  4. #54
    POLOVNJAČA
    Guest
    ) ) ) ) ) HARAHIRI PRETPOSTAVLJAM

    PERAC , BRAJO , NA ČEMU SI


  5. #55
    POLOVNJAČA
    Guest
    HARAKIRI , UPS

  6. #56
    Girrari
    Guest
    ŠB, daj se više ne glupiraj.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  7. #57
    širokobriježanin
    Guest
    A na ničem usporedbi na čemu ste vi...

    Pa koji vam je?!?!?!?!?

  8. #58
    00
    Guest
    ) ) ) ) ) )
    A kako to da je clio dobio GTA (uz svo postovanje prema cliu) malo mi je cudno.

  9. #59
    širokobriježanin
    Guest
    Gira, u čemu je problem? To što ne znate raspoznat šta je zajebancija, a šta ne u cijeloj priči, vaš problem.

  10. #60
    00
    Guest
    Evo da malo poboljsamo mjesto temi GETAWAY IN ZAGREB

  11. #61
    POLOVNJAČA
    Guest
    Perac je dobio nagradu za ovu godinu , uzdrmao je alfist do bola

    sjedi Perac + 5

    ) ) )

    ali ako su bimbulice u pitanju dobiješ još i batina

  12. #62
    širokobriježanin
    Guest
    A šta su bimbulice?

  13. #63
    POLOVNJAČA
    Guest
    tabletice koje imaju sloniće , cvjetiće i dr.

    Moran te zvat na lito ko sebe pa da progovoriš još koji jezik

  14. #64
    širokobriježanin
    Guest
    Zovi, samo zovi... Ma blizu ću bit na lito, moš i ti svratit do Imotskog...

  15. #65
    CLIO SPORT
    Guest
    EJ,

    kao prvo...pozdravljam SB koji se hrabro sjeo u 2 auta (sebe ne racunajuci) koji su se vozili preeestrasno,kako je sve evidentirano,imat cemo prilike to jednom pogledat...!

    nego....danas je bilo adrenalinsko popodne.....brzine nisu kao kod getawaya ala pocket (bez uvrede) vec nesto iznad toga....70% voznje je bilo na iznad 180...!

    SB....jebate,propustio si najbolji dio.....voznja do OMWa!!!! i to po guzvi....preko mosta debelo iznad 180 a po slavnoskoj je bio ××××ni slalom!!!

    strassno! to si jos trebao evidentirat!



    pozdrav alfistima!

  16. #66
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2622
    Ilegalci!

  17. #67
    širokobriježanin
    Guest
    Pozdrav tebi CS što si mi omogućio NEZABORAVNU vožnju i nadam se da će bit još koja prilika... Žao mi je što je tak sve ispalo u VG, ali ××××ga...

    Čujemo se!

  18. #68
    ferg
    Guest
    a koji mi program triba za gledat getaway in dugo selo? sve san downloada i opet neće!!!!!!!

  19. #69
    CLIO SPORT
    Guest
    bit ce jos toga.....sada smo bili na cugi.....pricalo se za slijedeci getaway ali sa jos 2 auta MAX!!!

    ) ) ) ) )

    SB.....se sjecas kad sam ti rekao da nemre biti gluplje od takvog ganjanja.....ali sam se i ja sada napalio malo na to....!



    ej,vec 5 ljudi me zvalo za tu snimku...! aj to probaj ovih dana prebacit na neki medij...jesi pogledao,jel se vidi uopce sto!?


  20. #70
    Megane_SB
    Guest
    CS, ko ima snimku i kako do nje ???
    Koga treba pričepiti ?

  21. #71
    CLIO SPORT
    Guest
    imat cu i ja snimku....cim SB prebaci u neki medij! SB je bio kamerman...!

    ali...ono sto sam pisao prije par tjedana da trebate vidjeti BEMBURU 328 kako pere sveee zivo! i to 'serijska' bembura...! tip je radio krugove oko mene i leona!!! a ajmo reci da je i ubio 330ci!!!



    e da......moram se pohvaliti....

    PRVI RACE SAM SATRO LEONA!!!!!

    drugi je bio u kurcu start....(on je pokazivao start u leonu)!

    a treci race je bio jebacki.....bio sam ispred leona i te 328 bembure (ali mislim da ovaj u bemburi nije pricepio do kraja bemburu!?)do saltanja u trecoj-onda je leon poceo bjezat....a bembure su se vozile oko nas i blijedo gledali koji ××××× se mi vucemo po cesti...!



    SVE BI TREBALO BITI EVIDENTIRANO BY SB!!

  22. #72
    širokobriježanin
    Guest
    Snimku sam pogledao i vidi se manje više dobro! Pazi, kupio sam novu kazetu i još je ostalo nekih sat vremena prazno. Hoćeš da to potrošim kad se bude slijedeći put nešto događalo ili da odmah slijedeći tjedan prebacujem? E da, zna li itk gdje to mogu napraviti?

  23. #73
    CLIO SPORT
    Guest
    cek....ti imas onu malu kazetu,jel?! a neznas kako to prebaciti na VHS? pa bullit to moze napraviti za par sati...! mozes mi dat tu kazetu pa dato prebacimo na DVD ili CD...a?

  24. #74
    širokobriježanin
    Guest
    Trebao bi negdje otić gdje se sve to može editirat, trebalo bi izbacit neke stvari, npr. kad me je stari zvao pa sam pričao na mob, možda zatamnit rege, ovo, ono.... Zna li tko koga tko se bavi time?

  25. #75
    širokobriježanin
    Guest
    Može, može, trebali bi jedan dan otić i sredit tu snimku, možda se nešto i zaradi...

Slične teme

  1. GETAWAY IN ZAGREB-GTT,UNO TURBO,COSWORTH
    By Pocket Rocket UNLOG in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 520
    Posljednji post: 17-01-2004, 14:16
  2. GETAWAY
    By CLIO SPORT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 439
    Posljednji post: 09-12-2003, 15:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •