Stranica 1 od 11 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 275

Tema: GETAWAY IN ZAGREB

  1. #1
    širokobriježanin
    Guest
    Evo, smirio sam se, popušili smo, nema veze. Podnosim izvještaj našoj Poli.
    Danas ako ste bili u N. Zagrebu, mogli ste vidjeti 5 autića koji se ponašaju, pa recimo ne baš po propisima... Redom su to bili Seat Leon (222 KS), Clio Sport, Alfa 156 GTA i dvije bembure - 328 i 330. Bacale su se neke mini utrkice, a sve je to jedan vozač golfa zabilježio na svojoj kamerici... (naravno ne iz svog auta )Nažalost, dogodila se jedna tragedija, tj. kada su race bacili CS i GTA, nakon što je kraljica alfa gubila za 6 dužina auta u 2. brzini, vozač je od silne sramote jednostavno podletio pod tramvaj i to je bilo sve od njega.



    Molim minutu šutnje...



    Hvala





    Filmić traje cca. 35 minuta i bit će dostupan članovima foruma po veoma povoljnoj cijeni od samo 99.99kn. Zbog opasnosti srčanog udara za alfiste kada vide GTA pod ZETom, ovaj video nažalost njima neće biti dostupan. Još da spomenem da je Clio bio više nego ravnopravan višestruko skupljim pilama, makar je imao 85 kilograma viška.
    Isprika SVTu i T-IEu što su putovali, a susret je bio otkazan. U znak isprike, naš član, Clio Sport je obećao kada dođe na forum da će napisati 156 puta kako je alfa najbolji proizvod ikad pušten na cestu. U iščekivanju smo istoga...
    <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  2. #2
    Fabia SDI Elegance!
    Guest

    legendooooooooooooooooooo

  3. #3
    Rossonero
    Guest
    Nudim kompenzaciju. Imam na kompu slike gotovo svih clanova foruma skupljane unatrag godinu, dvije pa za neki popust nudim u zamijenu za filmic!

  4. #4
    širokobriježanin
    Guest
    Hmmmm....
    Moglo bi se nešto iskemijat...

    Evo dogovor: nađeš mi posao, ja tebi film! <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  5. #5
    Rossonero
    Guest
    I meni 8% od svega kaj zaradis. SOLD!

  6. #6
    širokobriježanin
    Guest
    Evo ovako, središ mi posao slijedeći tjedan, dobiješ filmić i kad se vidimo u Yellostoneu imaš mjesec dana besplatnu pijaču.

  7. #7
    Borko
    Guest
    Svaka cast majstore!!!!!1 )

  8. #8
    Bmw Touring
    Guest
    Siroki jel primas devize? )

  9. #9
    širokobriježanin
    Guest
    Može, može...

  10. #10
    Rossonero
    Guest
    SB, konobari imaju svu cugu na poslu badave. So I'm ready for another offer!

  11. #11
    Master
    Guest
    Ma to Alfa je u kurcu,Edo da li ovo
    itaa!!Buuuuuuuuuuuuuuuu!!hahahahahahahahah.Eto ti na talijanske sigurnosti!!!

  12. #12
    Astro
    Guest
    Svaka cast majstore!!!!!!!!!! Nadam se da ce nas "prijatelj" promijeniti misljenje nakon ovog!!! Ti si !!!!!

  13. #13
    širokobriježanin
    Guest
    ××××ga, mislio sam te sjebat::: )

    Ovako, ali za istač:
    Središ mi posao u onoj pizzeriji ili bilo gdje u Westu gdje mogu dić neke pare, i čim mi dođe job offer, na tvoj žiro račun sjeda 100$ u našoj valuti.
    So?

  14. #14
    Rossonero
    Guest
    SB, ako bude vize, bude i para za obojicu. Nije frka oko tih 100 baka. Cekam svoj job offer i moram priznat da mi je malo frka garantirat za nekog koga ne znam. Razumijes? Ne zelim ti nista obecati, ali ako cu ista moci napraviti budem.<br><hr><font color="red">...stiglo je sunce...</font>

  15. #15
    širokobriježanin
    Guest
    Ma nema frke, zajebavam se... Probat ću nešto skemijat veleras u toj pizzeriji, ali se bojim da će me odjebat kao u GSu. Ako ne upali, sve dajem u ruke STAZa, iako sumnjam da ću baš dobit ono što želim...

  16. #16
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Rosso, dali je na tvojim avatarom slika 147 ili 206? Prije bih rekao da je 206!

  17. #17
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ja ne vjerujem u ovu priču, previše je savršena za renaultovce.A da alfa GTA gubi za 6 dužina auta je u najmanju ruku smiješno jer taj auto skida focusa RS i R32 za dve tri dužine auta na top gear filmiću. To bi značilo i da skida Type R-a. A type R skida clia i za to dajem ruku u vatru. Osim ako na cliu nije nešto rađeno.

    Zato manje srat bez razloga.

  18. #18
    Rossonero
    Guest
    Joj Fabia kaj te budem istukel po toj kockastoj glavi kad te nadjem!

  19. #19
    širokobriježanin
    Guest
    INTCP, svaka čast!!!

    Pa ljudi, ja STVARNO ne mogu vjerovat...

  20. #20
    širokobriježanin
    Guest
    Fabija, ti si šatro neki znalac?

  21. #21
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ja vama getawaycima poručujemk da za promjenu malo probate getaway in spavaća soba. <br><hr><font face="Courier"></font>

  22. #22
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    ALFA JE VRH, ne mojte da psujete dragi forumasi, i to bez razloga, Alfa je pocetak i kraj, alfa i omega!

  23. #23
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Rosso, kako bih volio da te vidim jednom u CG!!?!?!??!??!!
    Dati pokazhem da mi nije glava kockasta nego cilindricna

  24. #24
    širokobriježanin
    Guest
    "Alfa je pocetak i kraj, alfa i omega!"

    Molim nekog za pojašnjenje...

  25. #25
    Bmw Touring
    Guest
    Fabija opet si pocea sa glupim postovima

Slične teme

  1. GETAWAY IN ZAGREB-GTT,UNO TURBO,COSWORTH
    By Pocket Rocket UNLOG in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 520
    Posljednji post: 17-01-2004, 14:16
  2. GETAWAY
    By CLIO SPORT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 439
    Posljednji post: 09-12-2003, 15:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •