Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 45 od 45

Tema: Ibiza ili Clio

  1. #26
    Member
    Datum registracije
    Jun 1972
    Postova
    37
    Rep Power
    0
    FABIA ako je motor u Seatu i Škodi VW
    onda to treba i pisati(pa nije valjda VW bezveze uskratio logotip).
    E B D je neka dodatna oprema na autu
    kao pomoć za ABS.
    EBD (Elektronska distribucija,raspodjela
    kočione sile).
    Fabia jel Škoda još ugrađuje onaj motor iz 1968god sa bregastom osovinom u bloku
    i klavijaturom u glavi(to je onaj 1.3.i 68KS)??
    Koja je razlika između bregaste u glavi i bregaste u bloku motora(konstrukcijski napredak)???
    Za MR.X Renault sastavlja i ugrađuje motor E7J 1.4(1390cm3) u Clio,Thaliu,Megane,Kangoo,R19 i Daciu.
    Znam da je Thalia namjenjena srednjoj i istočnoj Europi.U zapadnoj se vozi Clio,Megane,Twingo,Laguna.
    Kao taxista možeš si dozvoliti svake pete godine novi auto jer nema većih ulaganja i servisiranja,a vozilo izgleda kao novo.
    Da li ste sigurni da baš svaki dio koji želite promjeniti na Seatu odgovara kupljenom u trgovini????Oprostite ako servisirate Seata u servisu!!!

  2. #27
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Nema bez VW koncerna ali sef Pischestrieder je shit!
    Piech je bio pametan!

    Skoda sad ne ugradjuje 1.4 MPI jer su ga zamijenili sa 1.2 HTP.

    Mislish da ja ne znam shta je OHV (Over Headed Valve) i OHC ili DOHC???


    Pogledaj ovo:


    ...meni se chini da je isto!
    Ma sve osim izgleda je 100% isto!<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">Sto je babi milo, to se dedi skrilo!</font>

  3. #28
    Mr.x
    Guest
    Za MR.X Renault sastavlja i ugrađuje motor E7J 1.4(1390cm3) u Clio,Thaliu,Megane,Kangoo,R19 i Daciu.

    Malo morgen!!!!!!!!!!!!
    Motor u cliu,kangoou,daciji i r-19 nije isti!!!!!!Dacija i R-19 imaju stari 1.4 kojeg nema u ovim ostalim navedenim...8-ventilce!

  4. #29
    Mr.x
    Guest
    Za Alteu!
    ALtea - smedja ili crna kovrcava kosa?onako poluduga.
    Vozis crvenog Rovera 25?

  5. #30
    Altea
    Guest
    Nažalost, krataka kosa - kolegica je ona na koju misliš!!!
    - razočaran???

  6. #31
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Pa dobro i koleginica dolazi u ozir!

  7. #32
    Mr.x
    Guest
    Altea ne,al kolegicu ti znam.iz vidjenja,ne osobno.Jesmo li se mozda ipak susreli na danima piva,na standu seata???

  8. #33
    Štefi
    Guest
    Clio je ZAKON!!! Kakvi Španjolci!

  9. #34
    Altea
    Guest
    Veli tak naš Štefi!!!
    A di ti se proizvodi tvoj Clio????Živjela Turska što se tiče Clia!!!
    Pa Seat ti se proizvodi u najnovijoj tvornici VW blizu Barcelone!!S njima se proizvodi i dio VW!!!
    Između ostalog, di bi ti s tim autićem do Ibize?? Nije uopće za usporedbu!!

  10. #35
    alien5
    Guest
    Pa Turska i nije baš neki razlog da se nešto ne kupi jer gospodo u Turskoj se proizvode Toyote, Honde...a nisam baš čuo nešto protiv njih.
    Iskreno mene bi najviše zabrinula činjenica da se nešto iz auta proizvodi u Hrvatskoj - poznavajući naš mentalitet u stilu: "J... me se, ionako me ne plaćaju dovoljno!"

  11. #36
    Altea
    Guest
    Apsolutno se slažem!!!
    Clio se proizvodi ,jedan dio koliko znam i u Sloveniji . Samo se u Hrvatsku ne isplati nešto uložit??
    Valjda zato jer ti strani ulagači uz svoja ulaganja u tvornicu još nekome moraju istu takvu svotu novca dat u žep!! Katastrofa!!!

  12. #37
    alien5
    Guest
    Alte jel može jedna informacija?
    koliko dođe full cijena Toledo sa 1,9 Tdi, 66 kW, centralno, daljinsko, ABS, klima (može i manuelna), električni (dosta su prednji) i metalic?
    Za gotovinu.

  13. #38
    Altea
    Guest
    Početni dizel u Toledu je 1.9 TDI 81kw/110KS(onaj od 90 KS više nema).bazna oprema se zove Hi-tec a sadrži: manelnu klimu, ABS;EBV;ESBS, alu. naplatci 15*, maglenke, radio s CD-om i 8 zvučnika, ručice i retrovizori u boji vozila( na struju, preklopivi)4 zračna jastuka(mogućnost isključavanja suvozačevog), centralno zaklj. s daljinskim , blokada motora protiv otuđenja s rotir. kodom. i td..
    Cijena takvog Toleda s metalik bojom kao dodatnom opremom je 18.384,00 € no sad imam popust od još 1000€ na tu cijenu. !!!Znači trenutno je cijena: 17.384,00 € Imam na stanju još samo jedan takav metalik srebrni i trula višnja crveni. Još malo pa nestalo!!!
    Ak te interesira kakav izračun za kredit javi pa ti pošaljem!! )

  14. #39
    Altea
    Guest
    Zaboravih napisat da ima stakla na struju i prednja i zadnja. Brzo javi ak te interesira ( do 12h )za poslije ne garantiram da neće bit prodani !!!

  15. #40
    alien5
    Guest
    E kvragu, sad neću ni razmišljat, jer mi je prija par dana takva Octavia stigla, zato i pitam...
    Al ima jedan moj prijatelj koji kupuje slično, doduše ne danas do 12, pa ako on bude zainteresiran, javim se.
    Inače, hvala.

  16. #41
    Altea
    Guest
    Hvala tebi na preporuci prijatelju!! Akcija je za modele na lageru (tih 1000 € popusta) no kad prijatelj bude kupovao, nek se javi - nekaj se budemo već dogovorili!!!
    ) ) ) ) )

  17. #42
    đuka
    Guest
    )

  18. #43
    đuka
    Guest
    može li mi neko reći zašto se na seatu Cordobi kvare menjči )

  19. #44
    đuka
    Guest
    imam Cordobu god.2001.prešo sam 75000 tisuća km.redovito servisiran. i sad mi se pokido menjač . interesira me od kojeg drugog auta bi paso menjač .

  20. #45
    ovdje Split!
    Guest
    Glupost! )

Slične teme

  1. 206 RC vs Clio Sport vs Ibiza Cupra
    By B in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 19-11-2004, 00:55
  2. Ibiza 1.4 16v
    By Yo in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 12-03-2004, 08:29
  3. Clio 1.2 16v // Punto 1.2 16v // Ibiza 1.4 16v
    By RR in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 14-05-2003, 07:59

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •