Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 72

Tema: Najviše me živcira......

  1. #1
    HDI
    Guest
    Poštovani kolege forumovci, ovdje možete napisati što vas najviše živcira kod drugih vozača u prometu, pri tom ne mislim na samu cestu i na vremenske prilike, već isključivo na ponašanje vozača svih vrsta vozila.<br><hr>

  2. #2
    HDI
    Guest
    Na otvaranje ovakve teme me potaknulo dosta postova, ljudi se žale na različita iritirajuća ponašanja drugih vozača u prometu, ali to se nekako razbije u temi, pa mi se čini zgodno imati baš posebnu temu iz koje svatko može ponešto i naučiti.
    Mi svi mislimo da smo savršeni vozači, i da našim sudjelovanjem u prometu nikom ne smetamo, a svakodnevna praksa pokazuje da ima prilično puno stresa uzrokovanog iritirajućim ponašanjem naših dragih kolega, vozača. Često u vožnji činimo greške ( namjerne i nenamjerne) koje mi sami ne vidimo, a koje dovode do ludila ostale sudionike u prometu.
    Zato molim da iznesete, iskreno i konkretno, što vas najviše živcira u ponašanju vozača na cesti.
    Pretpostavljam da će se biti zanimljivo čitati što sve ljuti naše forumovce, i nadam se da ćemo svi skupa nešto i naučiti.

  3. #3
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    mene najvise nervira sto neki vozace ni po danu ni po nocu ne pale svijetla ili u tunelu, ne daju zmigavac prilikom kretanja, prolazak kroj crveno!

  4. #4
    mc
    Guest
    A zakaj bi si namjerno zgaravicu stvarao? ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  5. #5
    SAAB
    Guest
    Zajedno kratka svjetla i maglenke.

  6. #6
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Zeleno a ne prodje, u autocestu voze po 60 km/h...parkiranjer nasred ceste...<br><hr><font face="Times New Roman"></font>

  7. #7
    INTERCEPTOR
    Guest
    Živcira me onaj debeli kreten u hondi civic sa debilnom spužvicom na pojasu marke "monca" koji mi je tako olakotno pokazivao srednji prst je sam mu oduzeo prdnost iako je ipred njega bilo na cesti čak 7 trokuta okrenutih naopačke. Međutim gušavi se nije ni snašao, a crveno mu se upalilo dok sam ja šibnuo naprijed u nove pothvate.

  8. #8
    mc
    Guest
    Eeeee, koji si ti ××××er... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  9. #9
    mc
    Guest
    Cuore Sportivo... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  10. #10
    OS PUNTO
    Guest
    Mene najvise zivciraju vozaci koji se na semaforu zaustavljaju na treptajuce zeleno svjetlo.Popizdio bi zbog toga.Jos mi je gore kad ne krecu vec na zuto i to mi se redovito dogadja ujutro kad idem na posao.Svi se tegle, kao da se nikom nikad ne zuri.Od vozaca takvog ponasanja, zamjetio sam da su u vecini slucajeva to vozaci VW krampova (najcesce Golfa). ) <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

  11. #11
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Honda!!!!!!!!!!

  12. #12
    OS PUNTO
    Guest
    Nisam bas primjetio da Punta u tolikoj mjeri voze zene.Prije bi rekao da zene vise voze Clio,Twingo,206...
    Sto se mene tice volio bi da vise zena vozi Punto da malo razmjenimo neko iskustvo.

  13. #13
    OS PUNTO
    Guest
    )
    Zaboravio sam staviti ovoga na kraj posta.<br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

  14. #14
    T-IE
    Guest
    Mene malo toga nervira u prometu, ali ne mogu podnest kad nekog idem stizat da mi namjerno napuca gas. Onda poludim, i samo se koncentriram kako da ga prestignem bez obzira na situaciju na cesti.

    Druge stvari me manje-više ne smetaju toliko.

  15. #15
    Girrari
    Guest
    Ne to raditi OS-Punto, moderatori gledaju i brišu gluposti...<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  16. #16
    mc
    Guest
    Mislim da je 206 apsolutni miljenik zena. One koje nemaju za njega kupuju Punto, Clio, Twingo itd...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  17. #17
    HDI
    Guest
    Ima jedan scenario koji mene jako živcira a događa se gotovo svakodnevno, i još se nisam navikao na to, a vozim prilično dugo. Dakle, vozim se nekom ravnom cestom, srednje brzo , i ugledam tipa sa moje desne strane dolje niz cestu koji se kreće sporednom cestom , dolazi do glavne ceste po kojoj ja vozim, vidi me, i naravno hoće se ubaciti ispred mene, umjesto da malo sačeka da prođem, kad je već naumio on se i ubacuje, ja ako hoću izbjeći sudar moram kočiti, i do ovog momenta sve je (skoro) ok. Sad dolazi ono što mene obično izbaci iz takta, tip se ubacio ispred mene i vozi 20 na sat, praktično puzi…..još je najbolje kad iz suprotnog smjera ima neka kolona pa ga ne mogu preteći. E tad bih ja, pojeo i njega i auto i onoga tko mu je dao vozačku.
    Ako se već ubacuješ ispred nekoga tko ima prednost, onda brate stisni gas i šibaj, ionako ti se žuri. A ako se misliš polako vozikat, a onda se ne ubacuj…

    Eto, kažem opet, skoro svakodnevna pojava, i nikako da se naviknem na to...

  18. #18
    OS PUNTO
    Guest
    Napisao sam ono sto mislim, a za krampove se malo salim.

  19. #19
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    U CG, vidim zene cesto za volanom Punta ali i 206, Twinga...
    Girrari, imas dobre brisace, Bosch?

  20. #20
    _Stevo
    Guest
    Mene smeta moja stara dok se vozi samnom. Inače ak mi neko napred smeta, gas i aj bok papaq. ) <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  21. #21
    OS PUNTO
    Guest
    Mislio sam da se u CG voze Zastave i slicna zaostala vozila.

  22. #22
    drugmirko
    Guest
    mene najviše živcira to što moram svaki dan otić na posao. di to još ima? <br><hr>

  23. #23
    OS PUNTO
    Guest
    Ajde, vjerujem da ima i pokoji dobar auto koji je ukraden u HR.

  24. #24
    Mario Haas
    Guest
    Mene živcira kad me Clio Sport ždere s ćevapima.

  25. #25
    INTERCEPTOR
    Guest
    Fabia ne punto nema brisače BOSCH koji stružu već ima brisače fiat/lancia za 126 kn koji svilenkasto peru staklo.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •