Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Međunarodna vozačka dozvola

  1. #1
    širokobriježanin
    Guest
    U nekim sam brošurama pročitao da je potrebno imati gore navedenu da bi se vozio auto u npr. SAD-u. Dal je to točno i šta bi se trebalo napravit da se dođe do nje?
    TNX<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  2. #2
    Cezy unlog.
    Guest
    Pojma nemam!

    BTW Ja imam EU dozvolu!!

  3. #3
    CLIO SPORT
    Guest
    odes do HAKA u draskovicevoj i izvadis ju za 3 min....platis nekih 50-100kn! ali ti je to pusiona....vrijedi 6 mj i nitko ti to vani ne sljivi ni 5 %!

    bar je tako bilo prije 4 god dok sam bio vani...!

  4. #4
    166
    Guest
    svi iz ex-YU ako zele da voze u CH koji imaju stalni boravak moraju da polazu ponovo,samo voznju.Sto znaci treba da izadju sa expertom kao i oni sto polazu i da pokazu da znaju da voze.Jedna mala greskica i sipu ×××××.Ako netko misli da te nase/vase internacionalne vozacke nesto vrijede totalno su se zajebali.Jedino kad fali WC papira onda dobro dodje.

  5. #5
    166
    Guest
    nova CH vozacka

  6. #6
    S V T
    Guest
    Fabianne
    ) <br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  7. #7
    OS PUNTO
    Guest
    mmmmmmmmm <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

  8. #8
    drugmirko
    Guest

    166 le ti to neki rod? Ak je, jesi li osjetljiv na pojaćane hormonalne izljeve korisnika ovog foruma? <br><hr>

  9. #9
    Rossonero
    Guest
    SB, pa kaj ne pitas to na mojoj temi? hehe opak i to spada u esej.

    Da, treba ti ta vozacka, ako mislis tamo voziti. Uzmi 2 fotke i nekih stotinjak Kuna i podigni je. Nemam pojma gdi se to obavlja u Zagrebu. Auto skola Slavonac to rijesava u Osijeku i ja prekosutra dizem fotke pa po vozacku.

    Vrijedi ti tocno godinu dana i velika je ko kuca. A najjace mi je kad mi je frajer klamericom prikovao sliku. )

    CS, preko bare je drugacija situacija. Mozes imati ×××××rija, ako nemas kod sebe medjunarodnu vozacku dozvolu.

  10. #10
    166
    Guest
    Ma samo vi krkajte,pod uslovom da i ja malo Umocim. <br><hr><font face="Courier" size="+1" color="green">rodio sam se kao vrlo mlad</font>

  11. #11
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Fabiane ) ) ) !
    Ovako, ja sam polozio u SAD.
    Prije nego sto sam posao u Cg, izvadio sam i IDL- Internacional Driver Licence i sa njom vozimu cijeli svijet, tu pise gdje mogu da vozim s njom, pise HR, YU< Brazil, Canada, Albania..........<br><hr><font face="Times New Roman"></font>

  12. #12
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Fabiane ) ) ) !
    Ovako, ja sam polozio u SAD.
    Prije nego sto sam posao u Cg, izvadio sam i IDL- Internacional Driver Licence i sa njom vozimu cijeli svijet, tu pise gdje mogu da vozim s njom, pise HR, YU< Brazil, Canada, Albania..........<br><hr><font face="Times New Roman"></font>

  13. #13
    rale
    Guest
    internacionalna vrijedi 1 godinu i vrijedi samo uz predocenje i nacionalne dozvole

    i to samo u zemljama koje su potpisnice

    stvar se mijenja ako se dobija stalni boravak/zelena karta/kaj ja znam kaj u nekoj zemlji,onda zavisi od drzave do drzave

    dok god idete kao turisti/studenti u vecini normalnih zemalja nema frke

    mene ×××× da dost zemalja jos ne zna za HR...ja sam htio nedavno zamjeniti dozvolu pa su mi rekli da ne priznaju HR ali priznaju YU....tj,nemaju pojma kaj se zbilo zadnjih 10-15 godina

    e zakaj nisam sacuvao staru YU,ko bi rekao da ce mi trebati <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

  14. #14
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    To je tachno da internacionalna vozacka vrijedi godinu dana i da vrijedi uz predocenje nacionalne dozvole!

  15. #15
    S V T
    Guest
    A tačno je, tačno!<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  16. #16
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Ja znam jer posjedujem to!

  17. #17
    166
    Guest
    Rale je 100% i promila ) u pravu.
    dok si turista nedira te niko.

Slične teme

  1. vozačka kultura
    By ki in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 49
    Posljednji post: 13-09-2002, 18:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •