Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: tuning časopis

  1. #1
    Biciklist
    Guest

    čuo sam da u veljači izlazi hr tuning časopis jel to istinam ??<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

  2. #2
    _Stevo
    Guest
    A trebao bi...TUNA bi mu trebalo bit ime...nadam se da će dečki uspjet u tome <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Malo mi je bedasto ime... najblaže rečeno.
    <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  4. #4
    mc
    Guest
    Ime je debilana...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  5. #5
    _Stevo
    Guest
    ×××× mi se za ime, ak bu sadržaj dobar...ali je ipak hvalevrijedan projekt <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  6. #6
    širokobriježanin
    Guest
    Malo nevezano za temu, ali mi je prošli tjedan u ruke došao njemački tuning časopis, mislim da se zove autotuning... Pretjerivanje, a uz to mislim da se radilo o dizelašima (iako mi je njemački užas).<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  7. #7
    Biciklist
    Guest
    zna netko nešto o časopisu cijena datum izlaska i tak to ??? ) <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

  8. #8
    Fresh
    Guest
    Pitaj nekog s mora, oni znaju kad je najbolje vrijeme za izać na TUNU. )

  9. #9
    600
    Guest

  10. #10
    Mehanicar
    Guest
    TUNA ce izlaziti konzervirana ili ???

  11. #11
    S16
    Guest
    Neće, šaljemo je u Italiju pa je uvozimo nazad...

  12. #12
    INTERCEPTOR
    Guest
    Mislim da će vas zanimati da ukoliko se učlanite u TUNA-u ćete imati 15% popusta na tuning dijelove

  13. #13
    Kas
    Guest
    INTCP skuplja članarinu??

  14. #14
    kutijica
    Guest
    Pa uz TUNU bi trebao izaci jos jedan od neke druge skupine ljudi pod imenom MAG...<br><hr>

  15. #15
    INTERCEPTOR
    Guest
    Kas, ne al tako sam čuo na crotuning forumu.

  16. #16
    Biciklist
    Guest
    jel vidio to tko na kiosku ???
    jel izašao uopće ??<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

  17. #17
    Brock
    Guest
    Prvo će biti web časopis... a tek onda i u papirnom obliku... tak se barem priča...

  18. #18
    mentor odlog.
    Guest
    Imat će sadržaja za tjedan dana i kaj onda?????? Mala smo i presiromašna zemlja da bi se tu stalno nešto događalo o čemu bi se eventualno mogla javnost izvještavat. Mislim da neće imati neku prođu.

Slične teme

  1. autočasopis
    By auto in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 28-10-2004, 19:42
  2. A.K. časopis
    By venturini in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 111
    Posljednji post: 14-11-2003, 17:14

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •