Stranica 3 od 5 PrvaPrva 12345 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 101

Tema: Opel Vectra VRX????

  1. #51
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    .
    Imao sam ga ali kvalitet plastike u 166 je isti kao u 1300 prije 30 godina!

  2. #52
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Tako je Stevo, jake su!
    Italijani znaju da prave automobil samo sporske automobile ali oni na znaju za kvalitet!

  3. #53
    INTERCEPTOR
    Guest
    Stevo dječače ruski lim je smeče to je dokazano više puta. Ako netko ima dobar čelik onda je to švedska i njemačka, ali rusija ne.

    To što se lada nije gužvala govori u prilog tome što ima staru konstrukciju koja je rađena od debelog lima tj. oplata jer rusi očigledno nemaju dovoljno dobru tehnologiju da naprave tanak lim pa moraju raditi debeljončinu. Ista stvar je i sa socijalističkim škodama. Inače takvi auti koji se ne gužvaju su opasniji od onih koji se gužvaju jer te lade i škode ne upijaju energiju udara tj. nemaju dobro razvijene zone gužvanja. Danas je cilj pri konstrukciji auta da se što više zgužva prednji kraj ne bi li upio što više enrgije udara, al kabina mora ostati čitava. Zato se novi auti naizgled gužvaju, a u biti su jaaaaaako sigurni.

    Inače dokazano je milion puta da su lade i pezejci (auti koji su bili bazirani na genijalnom fiatu 125 tj. imali su njegovu karoseriju i mehaniku fiata 1300 u usporedbi sa tim fiatima bili teški drek. Ti misliš da je fiat 125 shit, al taj auto je čak i po njemačkim testovima auto motor und sporta pojeo tadfašnju švapsku konkurenciju. Neuhvatljiv, udoban, opremljen, odličnog, ležanja, perfekcije od motora, 4 diska - to je za aute poput audia 80 bilo svemirsko okruženje. Korak ispod alfe giulie, a alfa je bila druga dimenzija. Zato ne pričaj neke stvari u koje nisi upućen. Pao bi na dupe kad bi vidio kako ide fiat 125.<br><hr><font face="Courier"></font>

  4. #54
    600
    Guest
    Sva sreća pa se držite teme!

  5. #55
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    INTCP, slazem se u vezi guzbanja!
    TEST:
    Lada 100 km/h da se udari na zid
    C klasa 100 km/h da se udari na zid

    C klasa bolje upija sudar i vozac imace 50% manje povreda i potresa!

  6. #56
    INTERCEPTOR
    Guest
    Slagat čete se vi i u vezi ostaloga. Ajmo svi FIAT 125 JE BIO ZVJER kojem su audi i VW lizali dupe, a lada nije bila dostojna ni Z101.

  7. #57
    S V T
    Guest
    Fabia u frontalnom sudaru pri 100km/h su svi mrtvi pa i plišani medo na zadnjoj polici!<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  8. #58
    INTERCEPTOR
    Guest
    600 ma ko j.. temu i opela

  9. #59
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Pa kad 64 km/h lutke ostaju neostecene i to sudar na stranu automobila, kako ce onda pri 100km/h da budu svi mrtvi?
    Ovako: u Ljeto 2003 moj frend sa Borom Variant sudario se pri 120 km/h u Golf koji je dolazio iz suprotnog smjera koji je bio 100 km/h a Bora 120 km/h.
    Vozac Golfa je slomio nogu a drugi su dobili samo mala uvreda.
    Pokazivac brzine u Golfu se blokirao u 100 a u Boru u 120 km/h jer u VW kad dolazi do nesa struje, pokazivac ostaje blokiran. Niko nije imao vezani pojas!

  10. #60
    Rossonero
    Guest
    Jel ima ko danasnji Jutarnji? Pogledajte na kaj lici Laguna u crnoj kronici?! Zracni jastuk se nije otvoril, a auto izgleda ko da ga je pregazilo krdo slonova.

  11. #61
    Rossonero
    Guest
    E Fabia sad si stvarno pretjerao...

  12. #62
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    To je sigurnost Renaulta! 5 zvjezdica!

  13. #63
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Takomi svega nisam nista lagao!
    I swere da tako je bio!

  14. #64
    Rossonero
    Guest
    Da... a jel svizac prezivio?

  15. #65
    Rossonero
    Guest
    BTW, mislis swear, ne? Ah Amera... )

  16. #66
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Ja ne znam zasto da Vas lazem ali tako je bilo.

  17. #67
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Pa nikad nisi video neki jaki sudar!??!?

  18. #68
    INTERCEPTOR
    Guest
    Fabia zašto imaš tog degena u avataru?

  19. #69
    r 23
    Guest
    U jutarnjem je laguna I koja ima 2 ili 3 zvjezdice, nisam siguran.
    <br><hr><font color="blue">Createur d Automobiles</font>

  20. #70
    S V T
    Guest
    Fabia meni su se frendovi sa Simcom zabili u drvo pri brzini većoj od 100 km/h, svi su srećom ostali živi ali s posljedicama koje će ih pratiti cjeli život! <br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  21. #71
    Rossonero
    Guest
    Znam. Svejedno je airbag trebao bit otvoren, ne?

  22. #72
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Ali simka nije kao Bora ili Golf IV.
    Golf je imao 4 AirBag-a a Bora cak i zracne zavjese. Sve je bilo aktivirano.
    Vi, necete da mi vjerujete ali frend koji se sjeo pozadi, posle 3 sata je vozio bicikl, necu ovde sad da kazem nesto sto nije istina ali vi ovo necete da vjerujete jer nebi ni ja!

  23. #73
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ma j.. airbag. Treba stavit roll bar i školjku koja se obavija oko glave.

  24. #74
    r 23
    Guest
    Istina je , trebao se otvoriti.
    Poslije tri sata bicikl vozio <br><hr><font color="blue">Createur d Automobiles</font>

  25. #75
    S V T
    Guest
    CEP slažem se s tobom!


    ×××× airbag DIE HARD! ) <br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

Slične teme

  1. Opel Vectra B
    By aprilia in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-08-2004, 18:01
  2. Opel Vectra
    By opel in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 28-02-2004, 19:14

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •