Stranica 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 101

Tema: Opel Vectra VRX????

  1. #26
    _Stevo
    Guest
    Možda zato kaj im je to bilo najlakše za ugurat unutra? Pošto su Lade imale licencu FIATA. Pa su tak one starije lade isti ××××× ko i FIAT al sa boljim limom.<br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  2. #27
    600
    Guest
    Koja zver!

  3. #28
    POCKET
    Guest
    Popizdil bum od smeha!!!
    Koja rugoba!!!

  4. #29
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Vidite, i Lade idu ko Alfe!

  5. #30
    INTERCEPTOR
    Guest
    Stevo samo ovako da znaš da ruski lim slovi kao teško ××××××. Ruski lim je skoro stajao alfu glave. Naime Alfesud koje su hrđale u prospektu su bile baš od ruskog čelika mizerne kvalitete.

  6. #31
    POCKET
    Guest
    Gle ručnu kak stoji visoko!!!

    Koje smeće, Bože dragi, uzmi me!!!

    Užas!!!
    Daj, imaš EDIT, MAKNI TO, LCD ekran bu mi pukel!!!

  7. #32
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pocket sjeti se kad si ti govorio da je talbot horizon auto odličnog dizajna. Pa ne znam dal postoji veće smeće ili veča grdobina ikad napravljena od toga. Čak i yugo florida izgleda bolje od toga.

    A ova lada je sex Pogle čak ima i srp i čekić na kraju zadnjeg blatobrana. Pravi clio sport killer. Uopće ne sumnjam daga jede na 400m. A tko zna možda je lotus napravio čudo ispod lima da clio sport nema šanse protiv ovog zadnjepogonaša na sljemenu.

  8. #33
    POCKET ROCKET
    Guest
    TALBOT HORIZON?!?!?!?!?
    JESI TI NORMALAN?!?!?!?
    JA GOVORIO?!?!?!?!?!?!?
    PA JA POJMA NEMAM KAKO IZGLEDA TA GRDOBINA?!?!?!?!?!?!?!?
    NA KOJIM SI TI DROGAMA, MAJKE TI GA?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

  9. #34
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pa nešto se sjećam da si govorio za talbota da dobro izgleda. Da je to jedan od najboljih dizajna u toj klasi

    Al nije važno, ja bi se kladio d aova lada jede clia sport na sljemenu.

  10. #35
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Vidite da i Lada ima okrugli brzinomjer i okretomjer kao Alfa !
    INTCP

  11. #36
    POCKET ROCKET
    Guest
    JAAAAAAA??????????????????????
    S KIM SI TI MENE POMIJEŠAO????????????????

    JA?????????????????????????????

    ŠTO JE UOPĆE TALBOT HORIZOM????????????????????????????

    NIKAD VIDIO???????????????????????????????

    INTCP, ej, ohladi prijatelju s glupostima.

    INAČE, CLIO SPORT TI NAPRAVI IDIOTA OD OVOG KRAMPA...

    VIDI SAMO AERODINAMIKU!!!!!!!!!!!!!!

  12. #37
    Black Knight_
    Guest
    Hahah pa tu ladu je top gear izabrao kao najjadniji auto za tunirat i onda su je dali lotusu da naprave od nje nes pa su je u lotusu sredili za top gear. haha imam taj filmic negdje komedija, trebate vidjet auto prije sredjivanja i kak su ga ovi u lotusu gledali kad ga je novinar iz top geara dofuro. onda su ga isli provozat da vide kaj sve treba napravit, totalna komedija.

  13. #38
    INTERCEPTOR
    Guest
    Da, a pogledajte koliko ta unutrašnjost sadrži više brutale i sporta od pičkastog clia sport sa komponentama koje kao da su preuzete iz lunaparka.


  14. #39
    Black Knight_
    Guest
    A jeb ga, ja silujem motore, svi propisaju ulje. Nije da ja nes lose radim, samo ga teram do blokade svako malo. A jeb ga, treba kupit civic type R s 5 godina garancije pa terat do blokade kolko ti volja oce

  15. #40
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ova lada je pravi sportaš - idealna raspodjela mase, vrtljiv motor, zadnji pogon, tvrd ovjes, spartanaska unutrašnjost. Kakav clio sport? To je je ×××××st auto. Ovo je prava brutala za znalce. Lako vozit clio sport s pitomim ponašanjem. Ovo je auto stvoren za driftove

  16. #41
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Molim te pogledaj ruchnu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ili okrugli pokazicac temperature ulja na sestostepenom mjenjachu

  17. #42
    POCKET
    Guest
    INTCP, glavno da vaša TOP proizvod, ALFA prepuna SREBRNOG SPREJA, cirkuskih sjedala, obruba oko instrumenata izgleda BOLJE!!!

    KO SE NAŠAO JAVLJATI!!!!

    HRPA KIČA!!!
    CIGANIJA!!!

  18. #43
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pocket to nije srebrni spreJ već plastika visoke kvalitete. Seri što hoćeš, al novi renoli iznutra izgledaju kao s regala dječjih igračaka. Odvratno kad se samo sjetim onih volana, podsječaju me na palačinke. Užas, a tek oni sicevi - dizajn im je čisti smjeh. Ili oni debilni nasloni što se razdvajaju Ti francuzi stvarno nemaju blage o dizajnu u autoindustriji osim par iznimaka, al oni nikada nisu dolazili iz renola već iz PSA grupacije koja ipak nekaj vredi da se snaha ne uvredi.

    <br><hr><font face="Courier"></font>

  19. #44
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Plastika a ne sprej i to visoke kvalitete u Alfi

  20. #45
    INTERCEPTOR
    Guest
    Da baš tako kako si čuo. S obzirom koliko alfa košta plastika je vrhunska. Kad se samo sjetim kakvo SMEČE od plastike je imao osnovni BMW Z3 npr. Al on je imao i smeće od motora, opreme, završne obrade, zadnjeg ovjesa između ostalog, a skup ko vrag. I doboše je imao

  21. #46
    S V T
    Guest
    Lada rules ) <br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  22. #47
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Lada na vrh Ajfelovog tornja.
    Novi GT ima najkvalitetnu unutrasnjost koju je Alfa do sada proizvodila.
    Alfa 156, 166 katastrofa, vidio sam na neki 166, plastika ista kao na starom Fiat 1300!

  23. #48
    Rossonero
    Guest
    Tema krene s Vectrom, a gle cuda s cim zavrsi?!

  24. #49
    INTERCEPTOR
    Guest
    Fabia pa fiat 1300 je bio auto od klase za razliku od nekih koji su bili za ići u polje.

  25. #50
    _Stevo
    Guest
    INTCP pa vidi se talijanska pamet. ×××××× išle kupovat lim od Rusa.
    A pazi sad iskustvo. Starci imali Ladu, novu kupili '86te. Stari imao bar desetak sudara s njom. I u 3/4 slučaja auti s kojima se sudaril nisu bili u voznom stanju. A Ladi su ispadali farovi, bila zrebana, skoro ukradena,...Eh da, u Zg-u je nekom audiju otkinuo pol stražnjeg kraja sa desnom stranom, i vrata su se mogla otvarat poslije bez beda.
    Tolko o ruskom limu. Ko god je imo stare Lade reći će ti da su to tenkovi.
    Pa ti pričaj gluposti i dalje <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

Slične teme

  1. Opel Vectra B
    By aprilia in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-08-2004, 18:01
  2. Opel Vectra
    By opel in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 28-02-2004, 19:14

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •