Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: web auto

  1. #1
    pack0575
    Guest
    Bok! Evo jos malo i proradit ce jos jedan internet site o autima na HR. Uredjivat cemo ga moj frend i ja a naglasak ce najvise biti na sportske aute, tuning aute, tuning danas i u proslosti. Bit ce jos dosta Americam muscule cars i svako malo ubacit cemo neki getaway film (osim Stocholma).
    Uglavnom, pisat cemo samo o autima sportskih performansi.
    Takodjer cemo napraviti neke getaway po HR.

    Mozda sam ovak nadobudno uletio s najavom ali jedva cekam da proradi pa sam morao podjeliti s vama.

  2. #2
    ŠULE
    Guest
    Nema više sportskih auti, osim ....! )

    Ajde fino. Ke vidime.

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Samo da entuzijazam ne presahne nakon par mjeseci rada i sve bu super.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  4. #4
    Mehanicar
    Guest
    Lijepo od vas, samo pazite sta pisete, nemojte pisati kojekakve gluposti koje nemaju veze s vezom, a pisu se samo da se netko impresionira silnim totalno apsurdnim podacima , kojih ima na svakoj nasoj stranici !
    Sve najbolje vam zelim i da potraje dugo taj vas entuzijazam za sportskim autima !

  5. #5
    pack0575
    Guest
    Nece bi gluposti, bar ne za nas, za nase tete i zene su to vjerojatno gluposti )

    Uglavnom bit ce to vise muski sajt bez malih gradskih auta. Nemam nista protiv njih ali o njima svi vec pisu pa mislim da toje potrebno da i mi prepisujemo od drugih.

  6. #6
    pack0575
    Guest
    ...mislio sam nije potrebno. Promucao sam slovima

  7. #7
    Mehanicar
    Guest
    mislio sam na gluposti sto se pisanja o tehnici tice i nekim nebulozama, a ne o malim autima !

Slične teme

  1. auto-presvlake
    By wolfkeeper in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 28-07-2004, 23:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •