Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: savjet o spuštanju

  1. #1
    neznalica
    Guest
    Zamolio bih nekog da mi kaže da li je kod spuštanja automobila za 30 mm ugradnjom kračih opruga preporučljivo ugraditi i sportske amortizere, ili se mogu ostaviti oni iz tvorničke ugradnje ako su u dobrom stanju.

  2. #2
    Rossonero
    Guest
    Do 30mm mozes ostaviti, a sve preko mijenjaj i amortizere.

  3. #3
    DKW_
    Guest
    Upravo tako. Ja imam -30 mm na 156 i to je najbolji kompromis udobnoszi (kako takve) i ležanja koje je jeeebeeeno

  4. #4
    SAAB
    Guest
    Stavio sam H&R (30mm) progresivne opruge na mog SAAB-a 9-5 karavan i nisam mjenjao armortizere. Nema nikakvih problema. Auto bolje izgleda, bolje lezi, a nije neudoban.
    Niti je prenizak, niti pretvrd. Ako bas hoces da se vuce po asfaltu i ako ti komfor nije vazan, kupi i sportke armortizere. Mislim da ce onda biti jos malo nizi.

  5. #5
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2621
    Do 30 mm je ok, ali preko trebaju sportski amortizeri, učvršćenja ovjesa...

  6. #6
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Slažem se sa kolegama , ali ako imaš financijskih mogučnosti stavi Bilstein ili Koni , pa da vidiš držanja ceste.

  7. #7
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2621
    Dom, ti imaš iskustva sa spuštenim autima, pa imam pitanje za tebe.
    Da li se udobnost promjenom opruga, odnosno spuštanjem i promjenom amortizera jako pogoršava? Već sam više puta pomišljao na to, ali kad se sjetim ovih naših cesta...

  8. #8
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Pa ako ideš na 30mm onda nije ništa strašno , ali sve preko je horror.Ili ako se stavlja gewinde fahrwerke , odlična stvar , auto drži fantastično cestu , ali definitivno nije za naše ceste.Ja imam Koni na štelanje tvrdoće i stavio sam na pola , to je recimo OK , ali kad ga stavim na full druk , odu bubrezi.A sve ti ovisi i koji profil gume bi stavio.Sve ispod 45 ti je koma.

  9. #9
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2621
    Hvala na odgovoru.<br><hr><font color="blue">BMW POWER</font>

  10. #10
    MoschuS
    Guest
    Ajde kad ste vec kod federa i spustanja, gdje se najvise isplati kupiti ih u Zg? Po mogucnosti da imaju i ugradnju odmah. Uzeo bi -3cm H&R ili eventualno Eibach ak nisu pre skupi samo neznam kod koga jer svako ima neku pricu o nasim "tuning" firmama u stilu da te traze polog ak nema na lageru pa se to razvuce na par mjeseci itd.
    Thnx

  11. #11
    Mario Haas
    Guest
    HR prodaje Mislav TT Tuning.

Slične teme

  1. Daihatsu savjet
    By fox07 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 20-03-2004, 14:00
  2. savjet-MOLIM!!!
    By eliot in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 29-07-2003, 13:53
  3. savjet
    By jony in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 22-07-2003, 19:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •