Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 155

Tema: CLIO SPORT vs. SWIFT GTI

  1. #1
    CLIO SPORT
    Guest
    svaka cast marku (ili kako se vec zove onaj sa crvenim swiftom sa streetracea), veceras je pala cist ok ganjavela po gradu.....kratko je trajalo ali je bilo ok...ne toliko opasna ili na limitu, vec onako....zeka peka!

    zeleni val-kneza mislava-dzamija-smiciklasova-vlaska-ribnjak!

    nas 3 u sportu i njih 2 u swiftu....sport jace potegne....cak sam mu bio na guzici kada bi on u prvoj usalto na cca 30 kmh a ja u drugoj...!u biti....bilo je vise nadmudrivanja zbog semafora nego cistog racea ali je evidentno da sam mu bjezao....! dobro se drzao iza...! na semaforu kad sam prokomentirao da se dobro drzao, kaze da ima zimske gume.... ) ) ,rekoh ja ljetne a vani minus temp!?

    samo mi nije jasno kako je na STR u velikoj gorici napravio bolje vrijeme nego sport?! valjda ga onaj u sportu nije znao voziti kak spada?!

    <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">UNLEASH THE BEAST....</font>

  2. #2
    GTT- the beast
    Guest
    Jebate pa moram si ja piknuti jednoga CSa!!!! )
    Jel te neko kad napral onak jebaćki? <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  3. #3
    CLIO SPORT
    Guest
    DA, je......petarda.....dok sam bio parkiran!


  4. #4
    GTT- the beast
    Guest
    Daj mi opiši svoj auto,tak ak te sretnem da znam šta mi je činit )
    <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  5. #5
    GTT- the beast
    Guest
    Jesi se kad nateraval sa Pocketom, kak je to zgledalo? <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  6. #6
    CLIO SPORT
    Guest
    ma pocket je papak....vise puta je odgodio race....!

    jedini bordo phase II! iza naljepnica ZASTO VOZITE BRZO.....to je jedino sto ces uspjet vidjet od auta i zadnja 2 slova na regi....AHHHHHH!!!!

    kako izgleda tvoja pila?

  7. #7
    GTT- the beast
    Guest
    Čekaj malo pa govori da mu je auto bomba i to, pere cossie ,TIe.....
    Moj ti je srebrni,gore su ti O-Z S.L <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  8. #8
    GTT- the beast
    Guest
    Ak si za kakav race slobodno se javi, ja se nebum izvlaćil! ) <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  9. #9
    CLIO SPORT
    Guest
    za pocketa necu nis komentirat....!

    superleggera!? pa nisam vidio taj auto jos u gradu!? di se kreces....po kojim kvartovima

  10. #10
    GTT- the beast
    Guest
    Nema me često oko centra, Sesvete, dubrava, maksimir.....<br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  11. #11
    CLIO SPORT
    Guest
    valjda ce ovja vikend biti u velikoj gorici na pisti neki susret pa cu to i najaviti prije na forumu....vec 2 puta su to odgodili zbog loseg vremena!!! bit ce i mjerenja i dragova....svega....trebalo bi biti dobro pa dodji obavezno!


  12. #12
    GTT- the beast
    Guest
    Ako bude dolazim sigurno, onda bumo vidli ko če kome gledat u guzicu he he he he he.....
    Šala, stvarno me zanima kak bi to zgledalo. <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  13. #13
    CLIO SPORT
    Guest
    aj posalji svoj broj na cliosport20@yahoo.com.....sutra sam u dubravi nesto do oko 10h pa ti se mogu javit ako si frei!

  14. #14
    Mario Haas
    Guest
    ŠULE čitaš ti ovo?! )
    <br><hr>

  15. #15
    Brock
    Guest
    Znači... niš nije bilo prošlu subotu? Ako će bit ovu... vidimo se.

  16. #16
    ŠULE
    Guest
    Pratim, pratim.
    Evo i ja da velim noćas se okušao contro 320 CDI. Ide švabo, nema šta. Prva, druga moje a poslje....
    Elegantno. Baš gledam 500Nm.

  17. #17
    Hondo
    Guest
    Drugim rječima, dizel te je opral? Daj malo detalja. <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  18. #18
    ŠULE
    Guest
    Avenija Dubrovnik. Noć, lik u finom odijelu, srbrna meca, čista do bola. Nema šta. Ne boli toliko. Pa auto ima 7,7 i 250km/h. A i košta kao 4 Clia.
    Pošteno. Guta u 1-2, treća na nož a poslje grabi.
    Naravno u mom zavoju pada, a onda na mostu stiže.

  19. #19
    Brock
    Guest
    Šule... bit će bolje drugi put.

    Čuj... ti si tamo blizu Autronica? Ima jedan krasni zlatni Clio na platou... jučer sam baš tamo popodne, pa sam ga vidio...

  20. #20
    Hondo
    Guest
    Ultimate driving machine vs. Mercedes DIESEL - 0 : 1

    ) ) )
    Sorry, ŠULE, ništa osobno, ali '...ako se sad nisam šlogiro, nikada neću!'

    Uz put, CS jel se sječaš da je na Streetraceu 2002. g. bio jedan Clio RS Phase I iz Rijeke. Spušten, špulja, druge felge, tip napuhnut, fajt protiv Civica TypeR, ubjedljiva pušiona za skoro dve dužine auta i odma je pobegel doma.
    Ljudi, malo loptu na zemlju s tim triciklima. <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  21. #21
    Fresh
    Guest
    ''čista do bola''

    za razliku od tvog koji je kao prljav <br><hr>

  22. #22
    ŠULE
    Guest
    Pa šta je sad tu čudno.
    Prva druga i ja sam na stotki i tu gazda puši. A dalje se priča mijenja. Normalno ima šestak ispod poklopca, brizgalice ko na bušotini i turbak veći od moje glave.

  23. #23
    Brock
    Guest
    <br><hr><font color="blue">Never drive faster than your guardian angel can fly...
    </font>

  24. #24
    Mario Haas
    Guest
    I uz sve to još je ODLIKAŠ.

  25. #25
    Girrari
    Guest
    Jeste.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

Slične teme

  1. Novi SWIFT!
    By swifty in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 45
    Posljednji post: 18-10-2004, 16:43
  2. RENAULT CLIO SPORT DCI
    By P 4 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 30-06-2003, 04:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •