Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 115

Tema: Izbor za moderatore

  1. #1
    Girrari
    Guest
    Iako sam do sada sve obavljao sam i to mi u osnovi nije bio problem, na forumu se javila ideja da se postavi još par moderatora kako bi se forum što redovitije održavao i kako bi se raznorazni nekorisni, štetni i ×××××vi sadržaji mogli što prije otkloniti.
    Apsolutno podržavam tu ideju jer će time moj moderatorski posao biti manjeg opsega i lakši.

    E sad... na ovoj se temi možete kandidirati za moderatora, ali samo sebe, a ne i druge iz razloga što ne želim da se kandidira nekog tko nije zainteresiran. Dakle, prijavljujete se sami.

    Nakon što se skupe prijave, na novoj temi održat će se izbori na kojima će moći glasati samo reg. korisnici i to:
    - samo za nekoga, a ne za sebe
    - samo jedamput
    - za samo jednu osobu

    Poslije održanog izbora, ja ću odlučiti između 5 kandidata koji su skupili najviše glasova odlučiti tko će postati moderator. Za početak odabrat će se samo jedan dodatni moderator, a ako sve bude dobro funkcioniralo, izbori će biti ponovljeni za još jednog čime ćemo doći do realnog broja od 3+1 moderatora (mislim da nam više ne treba).

    <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  2. #2
    Girrari
    Guest
    Moj izbor između 5 kandidata s najviše glasova temeljit će se na:
    - prosjeku postova po danu (poželjno je da budući moderator provodi što više vremena na forumu u svrhu boljeg moderiranja istog)
    - broju dana provedenih na forumu kao reg. korisnik (poželjno je da budući moderator poznaje prilike i ekipu na forumu)
    - mom osobnom dojmu kulture, komunikacije, objektivnosti i neutralnosti dotične osobe.



    Prijaviti se mogu samo reg. korisnici.


    Do izbora i instalacije dodatnog moderatora ja ću nastaviti obavljati svoju moderatorsku ulogu kako najbolje znam.


    Nakon što se moderatori izaberu, svaka 2 mjeseca bit će otvorena tema na kojoj će forumaši moći izraziti svoje (ne)zadovoljstvo radom moderatora, a u slučaju da na toj temi bude izražena želja, održat će se novi izbori za nove moderatore dok će stari biti maknuti s položaja (osim mene jer smatram da sam to s vremenom i zaslužio, a netko će trebati i održavati moderatorsku ulogu u prijelaznom razdoblju dok će u aktivnom razdoblju moja uloga biti više pozadinska). <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  3. #3
    Girrari
    Guest
    E da, pri izboru između 5 kandidata s najviše glasova, konzultirat ću se, naravno, s Lawom, šefom foruma.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  4. #4
    Bmw Touring
    Guest
    evo Girrari moja kandidatura.Objasnija sam ti sve u mailu tako da ti ne trebam vise nista pisat. <br><hr><font color="blue">A weekend at the beach, or an important business appointment: the BMW 5 Series Touring is a car that feels confidently at home wherever you drive it.</font>

  5. #5
    Fresh
    Guest
    Hm prijaviti se ili ne

    Posotoji problem, ja bi mogao modelirati samo za vrijeme radnog vemena, ako me poslodavac i u tome ne spriječi.

    Evo prijavljujem se kao moderator u sjeni, rezervni moderator, nazovi te to kako hoćete.
    <br><hr>

  6. #6
    Girrari
    Guest
    Fresh, prijavljuješ se ili ne?<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  7. #7
    Fresh
    Guest

    Prijavljujem se


  8. #8
    mc
    Guest
    Jebate Girro, ako se ikad isprazni mjesto kadrovika u mojoj firmi - predlozit cu te - znas raspisati natjecaj... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  9. #9
    alfist_zg odlog.
    Guest
    ali Điro, šta nebi bilo bolje da jednostavno to izaberemo na SZu?
    tako ce doci neko koga osobno poznamo , a to je ipak vec drugacije nego ovo virtualno poznanstvo?
    Ja se ne prijavljujem jer se javljam na forum sa 5 razlicitih kompjuter, ali slazem se da treba jos netko.
    ciao

  10. #10
    mc
    Guest
    Hej prijatelju, dosta si pauzirao sa sjednicama SZ-a. Daj dodji ovaj tjedan... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  11. #11
    INTERC000LER
    Guest
    Ja sam za to da Girra vodi forum, dok je on to radio sve je bilo ok, samo sto neki previse pametuju pa ga "ometaju" u tom!
    VIVA Girrari!!! )

  12. #12
    alfist_zg odlog.
    Guest
    doci cu , doci cu sigurno sad u petak...vec mi fale oni feferoni hahaha...bok

  13. #13
    Girrari
    Guest
    Alfist, ne bi bilo korektno da moderatora izaberemo samo unutar članova SZ-a jer je SZ samo jedan od dijelova foruma, a ne njegova cjelina.

    Time bi se izostavili jaaako korektni ljudi poput Skywalkera, BMW-a, S16, OS-Punta itd. da ne nabrajam do besvijesti.

    Dakle, prijavljujte su u što većem broju.

    MC, ti si se prijavil ili? Kak sad stvari stoje, ne bum tak skoro tražil posao, ali svejedno THX. )

    <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  14. #14
    mc
    Guest
    Pa, rado cu pomoci ako treba iako mislim da su ova dvojica dobri kandidati i imaju moju podrsku. <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  15. #15
    Girrari
    Guest
    BMW, meni zasad nije došao nikakav mail. Si ziher da si napisal na dobru adresu?
    Girrari@hotmail.com..<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  16. #16
    Bmw Touring
    Guest
    provjerit cu i poslat ponovo Girra.
    ako ga ne dobijes za 10 minuta onda cu ti poslat sa drugog.

  17. #17
    Girrari
    Guest
    MC, pišem te pod kandidate; zasad su to:
    - BMW Touring
    - Fresh
    - MC<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  18. #18
    Bmw Touring
    Guest
    Girra poslah ti ponovo mail.

  19. #19
    Girrari
    Guest
    Nije niš stiglo.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  20. #20
    Velečasni Čuček
    Guest
    Ja bi se prijavil u žiri ako budete odlučivali o ženskom moderatoru.Misli da bi ona morala proči ozbiljna testiranja.

  21. #21
    Brock
    Guest
    I ja bi u ovo probrano društvo!

    Sve fina gospoda... a tek što mogu pojest i popit! ) <br><hr><font color="blue">Never drive faster than your guardian angel can fly...
    </font>

  22. #22
    Bmw Touring
    Guest
    Girrari evo posla sam sa drugog maila.Nadam se da ce uspit sada.A mozda ti i dodju ovi mailovi ali malo kasnije.

  23. #23
    Megane_SB
    Guest
    Potpuno se slažem sa dosadašnjim kandidatima, plus što smatram da ne trebamo zaboraviti legendu ovog okupljališta, koja zaslužuje barem počasno mjesto ako ništa drugo :
    NAŠA NAJDRAŽA POLI !!!!!!!!!
    Vratiiiiiii seeeeeeeeeeee !!!!!

  24. #24
    drugmirko
    Guest

    Girra, dobro da si u kriterj 2 stavio dane umjesto sate/dnevno provedene na forumu i da ima i kriterj 3. Inaće bi nam Fabia bio idealni kandidat. )

    Osim ak se nebi sam eliminirao višekratnim postanjem u temu "izbori" <br><hr>

  25. #25
    S V T
    Guest
    Evo Girrari pridodaj i mene!<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •