Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 106

Tema: Rubrika TUNING u novom AK

  1. #1
    Vž-156
    Guest
    NA početku da se ogradim. Ne bih htio da ovaj post povrijedi mladu damu koja je "uljepšala" svoju Toyotu MR-2, za moj ukus kičasto ali...
    Auti koji se pojavljuju u rečenoj rubrici su sve samo ne tunirani. Jedina dva bila su Golf II sa VR6 mašinom i Passat sa 1.8T i onaj stojadin. A ostalo? Ne bih želio nikoga potcjenjivati, ali auto nije tunirani ako su na njemu nove felge, novi amortizeri i KN filter. Također raznorazni spojleri i painting spadaju u STYLING.
    Sa zebnjom čekam svaki novi broj Ak, jer očekujem u rubrici tuning Fiat stilo s plavim diodicama i pričicu o njemu. Osobno poznam autora rubrike i smatram da jednostavno nema kaj pisati u njoj, jer kod nas je najveći dometTUNINGA žuta farba, niži federi, felge i diode ili crveni neon ispod auto. Vlasnika pravih TUNIRANIH auta je nažalost malo, s tendencijom na bolje.

  2. #2
    Dom Dom unlog.
    Guest
    A daj mi reci onda kaj je po tebi tuning auta???

  3. #3
    perica i njegov turb
    Guest
    Za one koje si ti naveo onda ti tuning smatras samo premjestanje motora iz jednog auto u drugi.......e to nije to sve ukupno daje dojam tuninga.

  4. #4
    širokobriježanin
    Guest
    I ja ponekad pratim dotičnu rubriku i ona mi je najzanimljivija u cijelom časopisu. Najviše me se dojmila GOLF 2 VR6, ali tuning projekt u "Auto+"-u mi je odličan...
    I ja se planiram u budućnosti upustiti u nešto slično, ako novćeki dozvole...

    Koje je vaše mišljenje o takvom obliku tuniranja, tj. počinjanje od nule?<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  5. #5
    INTERCEPTOR
    Guest
    Onaj tunig iz auto+ je k...c. Ja sam mislio da će to biti pravi tunig, a već vidim da oni kupuju obične amortizere, obične diskove i obične pločice i to ni od koda drugoga nego smeće od AP Lockheeda. Ni traga nekim tunig komponentama. Isto tako izbor kotača od 17 cola za golfa 2 je također totalna debilana i to neće na ništa ličiti. 7,5x15 sa 195/45 je uvrh glave za golf 2. Uz spuštanje naravno. Sve drugo izgleda glupo i preveliko.

  6. #6
    _Stevo
    Guest
    Vž-156 pa kolko sam vidio ti čitaš hr-a.com, nemreš reći da tam nema tuniranih autiju. Od impreze, EVO-a i još par fino tuniranih autića ima tam.

    tune - podesiti, uskladiti...

    Znači da već i filter spada pod tuning <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  7. #7
    cuore
    Guest
    stevo,svaka cast.argumentirano prilazis raspravi.

  8. #8
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Ja mislim da pravi tuning je onaj s'auto kluba, mislim za renault Twingo ili slicno.
    Kad stavis, felge, k&n, opruge, amortizere, razne cipove...
    Pravi tuning radi redakcija Auto+.

  9. #9
    Kas
    Guest
    Stevo, djelomično se slažem. EVO 6 je pravi tuning, poprilično dijelova je promijenjeno, i auto nema puno sa serijskim. Čuo sam da ima cca 450 KS, u vožnji se mogu podešavati parametri rada motora.
    Tamo ima pokoji tuniran auto i to fakat potpuno, a ima i podosta serijskih sa felgicama i još ponekom sitnicom.

  10. #10
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    U onom Passatu su pisali da moze da razvije i preko 500 konja!

  11. #11
    Vž-156
    Guest
    Moram priznati da forumu na hr-a nisam baš posvetio puno vremena. Za mene je pojam tuninga sredina između onog kaj rade englezi (MAX POWER) i onoga kaj možemo pročitati u autoklubu.
    Slažem se da je i stavljanje filtera tuning, ali možda za vlasnika i njegovu ekipu, a ne za novine. Ja znam da smo svi u problemu s lovom, ali po tome je i moj diesel tuniran (inače, samo 16 cola felge su gore). ZA mene je tuning istinska prerada automobila bilo da se radi o kočnicama, ovjesu i slično (tu ne mislim na drilane diskove i podrezane federe).

  12. #12
    OS PUNTO
    Guest
    Fabia, kako ti dolazis do Auto kluba?

  13. #13
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Lako.
    Kad sam i CG, ima u Podgoricu jedan veliki kiosk gdje dolaze automagazini iz cijele Evrope, pa i iz HR, i kupim ga od 1997, mislim da mi fale 4-5 brojeva. Sve drugo imam.
    Isto i sa Auto Blicom, kupim ga od 1998.
    Imam svaki primjerak!
    Kupujem Auto Plus.
    Auto iz BiH, Top Speed, Auto i SCG, Auto Bild, Auto Bund, Auto Flesh, Car, Car and Driver, Motor Trend, test Jahrbuch........
    A kad sam u SAD, prijatelj to kupi pa mi poslaje preko poste!
    Ja sam dosao u SAD prije 10 dana a jos mi nije stigao posta ali jos je rano!

  14. #14
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    I svaki primjerak procitam ga od prve do zadnje stranice pa ga stavim u vrlo bogatu arhivu gdje momentalno imam preko 600 magazina!

  15. #15
    Bmw Touring
    Guest
    i onda neznas da postoji Passat V6 TDI 150 ks ) ) <br><hr><font color="blue">A weekend at the beach, or an important business appointment: the BMW 5 Series Touring is a car that feels confidently at home wherever you drive it.</font>

  16. #16
    OS PUNTO
    Guest
    Mozda da svaki broj dvaput procitas? ) <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

  17. #17
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Ne, vi se salite ali dobro.

  18. #18
    Bmw Touring
    Guest
    Fabia to je samo sala
    Volimo mi tebe,jel tako OS? ) <br><hr><font color="blue">A weekend at the beach, or an important business appointment: the BMW 5 Series Touring is a car that feels confidently at home wherever you drive it.</font>

  19. #19
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Ja sam znao ali stvarno sam zaboravio!\
    Za svaki motor znam koliko ima konja (znam i za okretni moment) a posebno znam za VW-koncern!

  20. #20
    širokobriježanin
    Guest
    Se sjećate kad ste pisali kako ja mogu imati prosjek od 25 postova dnevno? Bacite oko na MemberList, drug Fabija ima hebeni prosjek od 65 postova!!!

    Šta ti radiš u SAD-u Fabia?<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  21. #21
    Bmw Touring
    Guest
    samo da vas prisjetim.
    Fabia je prije 4 dana imao 170 postova

  22. #22
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Prvo:
    Dosao sam da posjetim NAIAS i brata;
    Usput brat mi je platio skolu za Automobile (Autoedukacija);
    I kad nemam sto da radim, cackam na ovaj Forum!

  23. #23
    OS PUNTO
    Guest
    Fabia, ti si moj idol.
    Ovaj vikend sam i ja imao strasan prosjek. ) <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

  24. #24
    _Stevo
    Guest
    Kas EVO je pre××××n. Ali nije ni crvena preza za odbacit. Mada ju je sad naslijedila siva, koja će isto bit monstrum poznajući vlasnika.

    A MR2-ojka je malo više nabrijana nego šta se priča čini mi se. <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  25. #25
    OS PUNTO
    Guest
    Jel vi u SCG nemate neki forum poput ovoga?Ovime nezelim reci da bi ti tamo trebao ici vec samo pitam iz znatizelje.

Slične teme

  1. Rubrika
    By Treba na motoru in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 19-05-2009, 12:22
  2. CHIP TUNING
    By Navi in forum Auto servisi
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 13-09-2004, 23:09
  3. TUNING klub
    By Aero in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 05-03-2004, 22:26

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •