Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Ford Focus 1.8 TdCi - U POMOĆ!!!

  1. #1
    franula
    Guest
    bok svima!

    Auto je star godinu dana i na redovnom servisu su mi rekli da mi nisu bili brojevi injektora upisani u kompjuter i da ce mi auto sada manje trositi (inace trosi 9,4 l gradske vožnje), i sada auto ne ide brze od 150 km/h, imam osjecaj kao da vozim skuter koji ima blokadu, radnu temperaturu masina dostigne za cca 1 minutu i nakon prijedjenih 12 km natocio sam 21 l u rezervoar!!!!

    imate neku ideju??

  2. #2
    franula
    Guest
    ispricavam se....nakon prijedjenih 120 km<br><hr>

  3. #3
    kizo
    Guest
    vrati se u servis i nabi papka koji ti je čačko po autu

  4. #4
    nn-st
    Guest
    \"radnu temperaturu masina dostigne za cca 1 minutu i nakon prijedjenih 12 km natocio sam 21 l u rezervoar!\"
    -ovo je ozbiljno.. očito je da je pogrešan kut paljenja- moglo bi čak doći do pregaranja ventila i klipova..pod hitno u servis i obnovit \"program\" u kompjuteru..

  5. #5
    franula
    Guest
    na kraju se ustanovilo da je otisla turbina....ono sto je dimio i trosio XXX litara bilo je zbog toga sto oni meni na redovnom servisu nisu zamijenili filter za zrak, a posto je bio pun pijeska i zastopan onda masina nije mogla vuci zrak.....

    I TO JE OVLASTENI SERVIS...PAS MATER

  6. #6
    taz
    Guest
    I ja imam Focus TDCI i sad mi se blizi prvi servis,nemam za sada nikakvih problema.Mozes li mi reci u kojem si ti servisu bio,inace sam iz Zgb.

  7. #7
    Nikša
    Guest
    I ja imam Focus 1.8 TDCI i imam 94000 km. NIKAD s njim nisam imao problema. Da motor postiže temperaturu za 1 minutu nisam čuo ni u najboljem vicu 2003g. Ali sam čuo za neke priče friziranje auta u šupama pa nakon toga ljudi imaju probleme i svi su im krivi kad auto stane nakon promjene ulja, osim njih samih.
    A osim toga Disel nije za jurenje nego za ekonomićnu vožnju. Ako netko hoće juriti neka si kupi turbo benzinca.

Slične teme

  1. Ford Focus RS
    By VR6 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 98
    Posljednji post: 15-08-2003, 10:55
  2. Ford Focus RS
    By INTCP in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 62
    Posljednji post: 17-09-2002, 14:36

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •