Stranica 3 od 5 PrvaPrva 12345 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 106

Tema: Dom Dom

  1. #51
    CLIO SPORT
    Guest
    mislim da su srebrne a zbog reflektora izgledaju kao bijele!?

    nego...oces uzet kozu?

  2. #52
    Cezy unlog.
    Guest
    Na alfinju je bijela felga.

  3. #53
    Brock
    Guest


    Dom... moja bolja polovica je popizdila od sreće kad je čula da uzimaš 147-icu! ) <br><hr><font color="blue">Never drive faster than your guardian angel can fly...
    </font>

  4. #54
    Dom-Dom
    Guest
    Ajde pozdravi ju , i opet bude điranja.
    Ovaj auto bude minimalno 5 godina u dvorištu ,jer tolko traje leasing.

    Clio, budem uzel i kožu.

    Fresh , nemoj se bedirati zbog Miceka nisi jedini.

  5. #55
    GTT- the beast
    Guest
    Felge su srebrne!!!!!!!!!!! <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  6. #56
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Ja mislim da Alfa inače ima ovakve bijele felge na nekim Sport paketima.Vidio sa u nekom talijanskom , mislim Auto super market listu.

  7. #57
    GTT- the beast
    Guest
    Ne kažem da ne postoji ali se taj model isporučuje iskljućivo sa srebrnim felgama.
    Jedino ako nije posebna naruđba onda možda.

    Uostalom na kojoj god reklami da ju vidiš ima ti srebrne felge.<br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  8. #58
    Bmw Touring
    Guest
    evo Dom,ovo dobivas u paketu ) <br><hr><font color="blue">A weekend at the beach, or an important business appointment: the BMW 5 Series Touring is a car that feels confidently at home wherever you drive it.</font>

  9. #59
    Brock
    Guest
    Ajd uzmi neki jači paket... ova mi baš nije nešto...

  10. #60
    Dr. Strangelove
    Guest
    Čestitke Dom na izboru auta... želim da ti što prije dođe pod krov...

  11. #61
    mc
    Guest
    Dom, cestitke od mene i nek ti je sa srecom...
    Reci cu ti iskreno da sam bio malo sokiran kada sam cuo vijest. Ne zato kaj mi se auto ne svidja, nego zato sto si bezbroj puta ponavljao kako nikad vise ne budes kupio skupog talijana. Osim toga, znam da si si zelio nesto od japanskih pila, za sto sam ti ja drzao fige. Zato me je malo strah da se ne bi ponovila prica sa 156-icom jer svi znamo koliko te je ta epizoda kostala zivaca.
    Kako god bilo, nadam se da bude GTA ispunila sve sto ocekujes od tog auta i da budes prezadovoljan s njom.
    Ako hoces, mozemo nas dvojica organizirati neki race na 402m da vidimo kako se drzi GTA - cuo sam da je 156-ica zadnji put imala problema protiv Twinga... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  12. #62
    ferg
    Guest
    čestitke dom! pravi auto! evo baš iman poster 147 GTA CUP na zidu i kad je vidin...

  13. #63
    Dom-Dom
    Guest
    mc , u pravu si 100%. I ja sam imao neke želje koje se nisu ostvarile , pod broj jedan sa financijske strane.
    Moram reči da ja nisam razočaran Alfom kao autom , dapače , nikakvih problema s njom nije bilo, nego sam bio razočaran odnosom kompletnog društva spram talijanskog vozila.
    Ovu Alfu zbilja nebum prodaval jako dugo , jer su mi neke stvari jasnije u životu i više nebum ponovil grešku 156.
    A kaj se tiče japanaca , mene kad neko pita za savjet uvijek mu preporučim japanca.To su dobri auti, makar nisu šminka.
    Inače auto je naručen , čeka se potvrda iz tvornice i negdje u 5 mjesecu bi trebala Alfa stiči.

  14. #64
    Dom-Dom
    Guest
    Bila bude crvena sa crnom kožom i najvjerojatnije bijele OZ Crono 17" felge.

  15. #65
    Bmw Touring
    Guest
    <br><hr><font color="blue">A weekend at the beach, or an important business appointment: the BMW 5 Series Touring is a car that feels confidently at home wherever you drive it.</font>

  16. #66
    Girrari
    Guest
    Dom, taj auto ni nemaš razloga prodavat prije 5 godina jer ovo kaj buš sad kupil je fakat skroz kompletan auto što se performansi i opreme tiće i u njemu se možeš vozit ko gospon, a možeš se i jurcat; ovisi kak si raspoložen.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  17. #67
    ŠULE
    Guest
    Zapravo ako sada krene taman ju frkne za pet godina.

    Samo jedna mala šala. )


    Mali Becks!!

  18. #68
    mc
    Guest
    Dom, da sam bio na tvom mjestu i ja bi odabrao takvu kombinaciju boja i materijala... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  19. #69
    rale
    Guest
    dom cestitke!!!

    nisam bas lud za talijanima,radje bi da si isao na evo al ipak mislim da je odlican izbor

    uzivaj <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

  20. #70
    alfist_zg odlog.
    Guest
    tooooooooooo !!!

    napokon potvrda da je auto narucen.
    Cestitke Dom, ali vec sam ti i reko prek telefona.

    E sad da je ovaj forum multimedijalan, sad bi pustio od Dade Topića stvar : Alfa GTA

    Rock and roll!!

  21. #71
    Dom-Dom
    Guest
    Hvala! Rale , pa jesi ti živ ili naganjaš male spuštene kosooke??

  22. #72
    mara
    Guest
    sad bi i ja najradije kupio GTA! )

    ja se nadam da cete vi kad sada imate toliko alfi GTA ili pocastiti ili nas prodjirati, barem )


    dom-dom ljudi su pametni kad ne kupuju spustene aute, sa sirokim gumama....daj ti meni reci mouzes li u ovoj usranoj drzavi, gdje se nitko NE DrZI RIJECI, LAZE, MULJA, KRADE...ti garantirati da auto (gore opisan tj. tvoj)super radi i da s njim nece biti nikakvih problema. ja ne znam jesi li kupovao rabljene aute, ali spusteni auto sa svim dodacima ne bih nikada kupio osim ako poznajem vlasnika. ljudi ovdje jednostavno nemaju obraza, a 20000 eura treba zaradit.
    uostalom, auti sa 200ks se ne maze, citajuci po ovom forumu zaista ima svakavih ljudi i nedaj boze kupit od njih auto. hladan auto vozi na 6000 okretaja i tako dalje...

  23. #73
    mara
    Guest
    dom-dom, i ja sam ostao iznenadjen izborom ali ako je to ono sto zelis, cestitam jos jednom!

  24. #74
    Ed Hunter
    Guest
    Hm, Dom, a gdi ti je 156-ica? Izgleda da sam propustil dio price! Ja sam jos na onom nemrem prodat tu ××××nu Alfu, ... Balkan ... i talijana nikad vise. Kakav je sad to novi rasplet?

  25. #75
    Fresh
    Guest
    Zamisli oglas za pet godina.

    Prodajem Alfu GTA sa 40.000 km, oprema ..... nikad vidjela kišu, cijena .....

    Baš me zanima koliko će potencijalnih kupaca povjerovat u malu kilmetražu i očuvanost Alfe u stilu Dom-Doma.

    Sorry Dom-Dom moram te malo zaje....

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •