Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Pozdrav!!!!

  1. #1
    G60
    Guest
    Šta mislite o ovome što sam napravio.Imam Corrada.Prije mi je bio motor 2.8 VR6.Pošto se jako kvarila turbina,smišljao sam šta da uradim.I onda sam iz Golfa 2,premjestio u Corrada motor G60,1800ccm i 160ks.Sad uopšte nemam problema,a i ubrzanje je bolje.....

  2. #2
    Mehanicar
    Guest

    ja ovdje nista ne kuzim, kaj VR6 ima turbinu , ovaj 2.8
    a G60 je mrak turbina
    i dobro, kako ti kazes !

  3. #3
    ferg
    Guest
    očito je da ti je prije bija VR6 motor. koliko ja znan on nema turbine. ka šta je reka mehaničar motor G60 je zakon. Ima g-punjač(to ti je mehanički turbo) i ide brrrruuuummmmmm
    a VR6 je isto zakon motor.

  4. #4
    deky
    Guest
    Opet laži,ja ne razumijem te ljude,šta ti misliš G60 da je ostatak svijeta glup,da nitko ne kuži tvoje glupe laži,seljačino ××××× lažljiva skini se sa tog foruma.

  5. #5
    Mehanicar
    Guest
    a pogledaj ti ovog ferg. aaaaaaaa, kakvih sve ljudi
    mehanicka turbina , a ima i atomskih

  6. #6
    presretač
    Guest
    Opet corrado fan gluposti!!!!!!!!!!!

  7. #7
    166
    Guest
    G60 pravi si ferguson ) ) <br><hr><font face="Courier" size="+1" color="green">rodio sam se kao vrlo mlad</font>

  8. #8
    ferg
    Guest
    mehaničaru! koliko ja znan postoje dvi vrste kompresora(turbina!-jer je bliže narodu iako je kompresor pravilnije mislin. jednu pokreće struja ispušnih plinova i pali se nakon određenog broja okretaja. druge mehaničke kompresore pokreće koljenasto puten remena ili lanca. ti si mehaničar(ili se voliš tako zvat) pa bi ti to trebao znat! al možda griješim, onda me ispravi!

Slične teme

  1. Pozdrav
    By VR6 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 03-03-2004, 23:08

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •