Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: SELENIA GOLD

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    mate
    Guest
    Vaša iskustva molim.

  2. #2
    maESTro
    Guest
    Ulje je jako dobro. Imao sam ga u Fiatu tipu, pa cak i u Alfi 156 JTS. I nije nikada bilo nikakvih problema. Potrošnja ulja prema ocekivanjima. Izdrzi 20K bez problema...

  3. #3
    mate
    Guest
    Ima li još ko koji komentar

  4. #4
    huki XM
    Guest
    Mate.Imao sam predprošlo ljeto ulje selenija mislim da je HXP nekakvo zeleno u XM-u gradacije 20-60 i nikan mi temperatura nije prešla 95*, mislim na moru i poznata dionica Obrovac.
    Prošlo ljeto isti put ali sa valvoline fulsintetik gradacije 5-50 i temperatura se penjala i do 105*.
    Moram napomenuti da je na XM-u sve ispravno i da je sistem hlađenja potpuno ispravan, pa sam zaključi.pozdrav

  5. #5
    sretnik
    Guest
    ...Selenia Gold je službeno ulje koncerna Fiat i isto se također stavlja u Alfe i Lancie,tzv. zlatna selenia u 5W-40 po mom mišljenju je O.K. jedino što sam primjetio da dok sam nju koristio na novom vozilu više ju je motor pio ,ali to ti je i normalno zato moja ocijena s obzirom na cijenu +4 i to samo za Fiate.

  6. #6
    16v
    Guest
    meni su u fiatovom servisu ponudili umjesto toga shell 54 kn.litra (vozim bravo 100 16v)i majstor mi je reko da su ulja podjednaka po kvaliteti ali i jednog i drugog treba mjenjat nakon 10000 km max. pa ti sad odluči

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •