Stranica 42 od 52 PrvaPrva ... 324041424344 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.026 do 1.050 od 1289

Tema: Pišite TURBO LIMAČU

  1. #1026
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ma to je punto 1.2 16V fire, on malo potroši ulja na 10 000 i to je kao normalno. Al mi ej voda sumljiva, kao da ju ej u 5000 km nestalo za 1/4 područja između min i max. Dakle vrlo malo, možda je ishlapilo... Uglavnom mehaničar me jednom pitao dal mi troši vodi kad sam mu ja rekao da se zna ugasit npr. kad stanem na semaforu i ona lampica ubrizgavanja se pali. Šta je mislio pod tim?

  2. #1027
    Bmw Touring
    Guest
    da se treba napravit generalka na 50000 km

  3. #1028
    turbo-limac
    Guest
    neznam kaj je mislio... to ga trebas pitat... sto se potrosnje vode tice to mi je ok...

  4. #1029
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ok hvala.

  5. #1030
    vw
    Guest
    TL, opet problemi.
    Danas u toku vožnje posle problema s upravljačem upalila mi se lampica sam upravljačem i znakom uzvika. Ugasio sam auto, opet sam ga upalio a lampica je nestala ali opet servo se zajebava sa mnom!
    Kaj može bit!??!?!?

  6. #1031
    turbo-limac
    Guest
    jesi ti bio na servisu s tim autom? ak nisi mislim da bi vec opako bilo vrijeme da odes....

  7. #1032
    vw
    Guest
    Sjutra!

  8. #1033
    DeLux
    Guest
    Spuštanje petarde... Naprid san rijesija, sad je treci par opruga na njoj i to je to, a zada je torzija i sad neznan koliko bi to, najprije se to sve lipo izbije i onda jedan ili dva zuba doli??? jel znaš koliko cm ce to potonit

  9. #1034
    turbo-limac
    Guest
    dignes auto straga, skines amortrizere, iscupas torzionke (trebas alat za to a mos ga slozit sam....) i onda fino dignes malo ovjes gore s dizalicom i nabijes torzije nazad.... ponavljas operaciju dok nisi zadovoljan...

  10. #1035
    DeLux
    Guest
    Sad je na oko 4 cm od pr kola (195/45*15) a pocetak praga je na oko 17cm od poda,<br><hr><font color="blue">TAMO DI JE MORE</font>

  11. #1036
    DeLux
    Guest
    Nisan vidija ovo zadnje, ja san se zavlačia doli i gleda... dignen auto, skinem kola, skinen amortizere i osigurac, naprskan WD-om, cekan, izbijen i onda sve obrnuto i jel mogu ja tu nesto usrat ako torziju nisan nikad taka u zivotu<br><hr><font color="blue">TAMO DI JE MORE</font>

  12. #1037
    turbo-limac
    Guest
    torziju moras izvuc.... neznam o kojem osiguracu govoris....

    evo ti :URL=http://homepage.mac.com/spacy/space/lowering.html:link na stranicu:/URL: gdje je sve objasnjeno....

  13. #1038
    DeLux
    Guest
    Ee vidija, fala. Nece valjda bit problem i pise 1 zub = 30mm<br><hr><font color="blue">TAMO DI JE MORE</font>

  14. #1039
    vw
    Guest
    TL, bio sam na ovlašćeni servis, promijenili su mi senzor letve upravljača i sad je sve OK. Sve mi je koštao 90 ojra.

    Još jednom, hvala svima a posebno Tebi! )

  15. #1040
    turbo-limac
    Guest
    sve je dobro sto se dobro svrsi...

  16. #1041
    DeLux
    Guest
    TL... na petardi, onaj regulator tlaka zraka, valjda se to zove tako.. onaj komad od Bosch-a spojen je sa jedim crijevom na cijev od usisa a sa drugim na ventilator karburatora i sa donje strane se usteka đek, sta on tačno radi i kad je u funkciji i kako cu znat jel mi valja?
    Inače ima san neki koji je bija razbijen sa donje strane i nije uopce bija spojen u stuju a crijeva jesu, i sve je ok radilo, kad sam ga skinija puhnija sam na jedan izlaz i zrak je izlazija slobodno na drugi, sad sam stavija novog i napravija djir i vratija se doma i za 5min, auto mrtvo, nece da upali, neman pojma jel ima veze sa tim ali nisam nista drugo dira, ceka san 20min i opet nista, provjerija san, gorivo dolazi u karb i onda vidim da sviće ne bacaju iskru... sta dalje???
    <br><hr><font color="blue">TAMO DI JE MORE</font>

  17. #1042
    turbo-limac
    Guest
    to ti je ventil koji omogucava onom ventilatoru da puse ne samo na frg nego i kroz njega... to ti jje otvoreno samo dok auto stoji i sluzi zato da se benzin u frgu ne pregrije i ne ispari previse... tako da lakse upaliss auto nakon stajanja...

    ako t isvecice ne bacaju iskru onda si poremetio nesto drugo... mozda s iskopcao onaj sigurnosni prekidac na crijevu koje vodi od turba do intercoolera pa ti je iskopcan relej paljenja... uglavnom vjerojatno si poremetio nes drugo... provjeri dal imas napona na elektronici kad das kontakt...

  18. #1043
    DeLux
    Guest
    A ha, znači u biti da je on tu da pomogne ventilatoru frga. Ima napona u elektronici, to san provjerija i kabele isto, ok su. aj mi samo malo detaljnije o tom releju..

  19. #1044
    DeLux
    Guest
    Crijevo koje ide od elektronike do karb, di ulazi u karb?? sa njegove lijeve str, kao meni sada (gledaš sa vozačevog mj)ili od nazad, na dno karb di mi je sada spojeno crijevo na cijem je kraju zavidana vida. To pitan jer u prijatelja na GTTu, crivo iz elek. ide od nazad di je meni to slobodno a ovo sta meni ide u elek njemu visi ispod interkulera kao neki odušak <br><hr><font color="blue">TAMO DI JE MORE</font>

  20. #1045
    Dom Dom unlog.
    Guest
    TL , daj mi reci jel su prve Alfe GTV od 95 godine imale 4X98 ili 5X98???

  21. #1046
    Girrari
    Guest
    Mislim da je od početka bilo 5x98. Nisam nigdje našel drugačije iako baš nisam preveč ni tražil.<br><hr>Capo di cotlovina * * * * * * * * * *

  22. #1047
    turbo-limac
    Guest
    dom, mislim da gira ima pravo, al on to ionako bolje zna od mene....

    deluhe.... crijevo od elektronike je spojeno odmah ispod frga na jedan prikljucak koji stoji tocno u sredini...

    ono crijevo koje je spojeno na dio frga koji radi dodatno obogacenje (to je ono "lijevo" se nigdje ne spaja.....

  23. #1048
    turbo-limac
    Guest
    na gtt-u ima jedan tlacni prekidac na crijevu koje vodi od turba do interkulera, na njega se spajaju dvije zice koje idu do releja koji daje odnosno prekida struju za elektroniku... poanta je da se onemoguci pretjerivanje s tlakom..... obicaj je te dvije zice kratko spojiti...

  24. #1049
    INTERCEPTOR
    Guest
    Dom imale su 5 vida od početka. Samo niam siguran jeli razmak 98.

  25. #1050
    Fergazer od fiće
    Guest
    Dakle, na mojoj Mazdi 323 F odnedavno kupljenoj iz 2000. je počela svijetliti lampica koja označava podignutu ručnu kočnicu, znak (!)
    Naravno da spustim ručnu kočnicu kad krenem voziti tako da je to rješenje isključeno i isprobano. Lampica se pali u principu kad stisnem kočnicu i ugasi se nekoliko sekundi (5-15) nakon puštanja papučice (bez obzira da li sam stao ili ne).
    U uputama za upotrebu auta piše da je mogući problem s razinom ulja, ali ni to nije slučaj.
    Imate li kakvu preporuku ili moram na servis provjeriti što je?
    otvorio sam i ovu temu ali nitko ne odgovara pa pokušavam ovako...

Slične teme

  1. ZA POCKETA I LIMAĆA!!!
    By GTT- the beast in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 05-05-2004, 16:46
  2. TURBO PALJOV UNO TURBO i.e.
    By Pocket Rocket in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 26-11-2003, 17:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •