Stranica 52 od 52 PrvaPrva ... 242505152
Prikazujem rezultate 1.276 do 1.289 od 1289

Tema: Pišite TURBO LIMAČU

  1. #1276
    kutijica
    Guest
    U svezi CPS klipova..jel imas ti nekoga ko je u kontaktu s njima ili mislis solo uzet preko njih???
    Pitam zato sto ja mislim uzet 2 seta(samo 1 za sebe) pa mozemo postic bolju cijenu ako imamo vecu narudzbu....
    Samo sto koliko sam vidio za tebe imaju vec gotove ,a za mene trebaju po narudzbi radit...
    Reci mi jos da li njima treba tvoj klip da prema njemu napravili novi...
    U ponedjeljak cu napokon nabavit radionicke knjige za T16 ) pa cu tocno znat koliko je 1 ,a koliko 2 specijala....
    Javim se u pon pa se vidimo ako budes slobodan...
    E jesi kontaktirao s njima preko maila ikako..zanima me jel govore engleski jel ipak su to talijani<br><hr>

  2. #1277
    turbo-limac
    Guest
    rapido, mea culpa, neznam gdje mi je pamet bila...

    kutijica.... ja sam poslovicno u guzvi, al javi se...

    CPS sam kontaktirao mejlom i javili su se odmah, engleski im dobro ide...... Imaju oni klipova za tvoj motor ali u atmosferskoj varijanti al na tvom mjestu bi im ja poslao klip kao uzorak... s njima se dogovoris za finalnu dimenziju, jer ona ce ipak zavisit od prstena koje imaju a ne od toga koja je specijala napisana u knjigama....

  3. #1278
    mara1
    Guest
    limac, ali gdje smo mi sada sa motorima?
    navodno ce bit sada i elektromagnetski ovjes iliti amotrizeri, sto li je vec pisalo u autoblicu. pa ces moci od ovjesa napravit i ventile )

  4. #1279
    GT
    Guest
    ma jos trebaju izumit letece automobile :smile22:

  5. #1280
    GT
    Guest
    Turbo limac, koji je tebi od aktualnih GTI auta najbolji/najdrazi?

  6. #1281
    kutijica
    Guest
    Evo jos jedan "glava" link...
    Za ovoga sigurno znas ) ...ipak se talijanima bavi..
    http://www.guy-croft.com/page2.html

    <br><hr>

  7. #1282
    turbo-limac
    Guest

    za tog lika postoji jako puno oprecnih misljenja..... navodno je knjiga koju je napisao puna gresaka....

    al neboj se, upravo citam neku novu literaturu..... vrlo zanimljivo stivo, pogotovo poglavlje o doradi glave...

  8. #1283
    kutijica
    Guest
    evo cilindri sa jos jednog T16,cini se ista stvar...tip samo stavlja nove prstenove...




    i klip...

    <br><hr>

  9. #1284
    turbo-limac
    Guest
    ono sto vidis na slikama od tipa je normalni rub koji nastane na vrhu cilindra na dijelu preko kojih ne prolaze prsteni.... ono sto sam vidio na tvojim slikama mi zgleda drugacije... ali kao sto rekoh, to bi volio vidit uzivo...

  10. #1285
    kutijica
    Guest
    meni je isto bilo ovako i nakon sto sam prohonovao cilindre ostali su oni obrisi..
    Takoder sam dirao ) i ove cilindre na slikama i isto se osjeti zarez pri dodiru...
    Nista sljedeci put nosim blok sa sobom.. <br><hr>

  11. #1286
    turbo-limac
    Guest
    ajde pa da i to vidimo...

  12. #1287
    turbo-limac
    Guest
    ah da, onda ponesi i jedan klip i prstene....

  13. #1288
    Black Knight
    Guest
    tl, frend moj sredjuje punto gt za brdo... kak je rastavio motor u prilici je da zamijeni bregastu..

    gledo sam kaj se prodaje po netu i to su u pravilu trkace bregaste s 280 stupnjeva do 300... kolko sam skuzio to sluzi dizanju momenta na visim okretajima dok ima los utjecaj na moment na nizim okretajima...

    a frend bi htio poboljsati moment na nizim i srednjim.. jer punto gt je jako slab do 3500-4000 okretaja...

    imas kakav savjet?

    druga skuplja solucija je kupit drugi kit za turbinu sa drugacijim kutem ulaznih krilaca da se turbina zavrti ranije...


  14. #1289
    turbo-limac
    Guest
    ja bi malo pogledao okolo za druge ispusne grane, ako ima... tubularna grana s jednakim duzinama cijevi ce mu dat raniji spin up za turbinu... druga solucija je ovo sto ti pricas, al onda uvijek postoji mogucnost da mu auto ne ide dobro na visokoj turi....

    probajte takodjer staviti podesivu remenicu bragaste, pa se igrati s tajmingom brege po malo....

    iz osobnog iskustva nemogu dovoljno naglasiti da se treba srediti glava, ventili, dosjedi ventila itd...

Slične teme

  1. ZA POCKETA I LIMAĆA!!!
    By GTT- the beast in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 05-05-2004, 16:46
  2. TURBO PALJOV UNO TURBO i.e.
    By Pocket Rocket in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 26-11-2003, 17:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •