Stranica 1 od 52 1231151 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 1289

Tema: Pišite TURBO LIMAČU

  1. #1
    Mario Haas
    Guest
    Dragi forumovci, ako imate neki nerješiv problem s autom, kod kuće, u školi, na faksu ili doma, bez oklijevanja u sako doba pišite dobrom i mudrom Turbo Limaču koji će vas uvijek pažljivo saslušati i dati vam pravi savjet, a što je još važnije, u pravo vrijeme.

    Adresa je Takovska 10, 11000 Beograd, za TurboLimača!

    ) ) <br><hr>

  2. #2
    Pocket Rocket UNLOG
    Guest
    Mogu li se javljati i djevojčice od 18-25 koje imaju problema u otkrivanju svojih, hm, područja?!?


  3. #3
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    PR legenda si!!!!

  4. #4
    Girrari
    Guest
    Kaj Pocket, ti bi se javil? ) <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  5. #5
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    On se javio!

  6. #6
    turbo limac unpljugd
    Guest
    vidim da se jos netko Lastana sjeca....

  7. #7
    turbo limac unpljugd
    Guest
    ah, da, MH porucuje da su 18-25 godisnjakinje uvijek dobrodosle...

  8. #8
    Pocket
    Guest
    Hehe,

    ne Girrari, one se javljaju meni...

    MH, we will talk about it!!!


  9. #9
    Dom-Dom
    Guest
    Dragi turbo-limač!
    Pišem ti prvi puta, pa te molim da ne baciš pismo u koš.

    Ja imam jedan problem.Meni naime tip pod nickom Bullit stalno obečava da će mi vratiti lovu, i to traje već , vjerovao ili ne, godinu dana.To mi već ide na živce , pa bi htio pitati tebe , kaj da radim??

    Hvala lijepo na odgovorU!!!

  10. #10
    skywalker
    Guest
    ) ) )

  11. #11
    skywalker
    Guest
    bil je dobar Pervan sa svojim Plastišom...prije nekih 12-ak godina, se sjecate

  12. #12
    Pocket Rocket UNLOG
    Guest
    Dom, pa kaj se to događa?!?
    Kako?
    Pitaj CS-a, oni su si dobri...

  13. #13
    CLIO SPORT
    Guest
    da....bullit i ja smo imali urotu protiv doma....da mu maznemo sve pare koje ima.....takvi smo mi zidovi-zato i vozimo takva kola!


  14. #14
    Brock
    Guest
    Niste normalni... niste normalni... niste normalni...niste normalni... niste normalni...niste normalni... niste normalni...niste normalni... niste normalni...niste normalni... niste normalni...niste normalni... niste normalni...niste normalni... niste normalni...niste normalni... niste normalni...niste normalni... niste normalni...niste normalni... niste normalni...niste normalni... niste normalni...niste normalni... niste normalni...niste normalni... niste normalni...

  15. #15
    Mario Haas
    Guest
    Dragi Turbo-limač!

    Već sam ti pisao i prije i puno si mi pomogao svojim savjetima, a nadam se da ćeš i ovaj put. Naime, samnom se dogadža nešto čudno. Jučer navečer između 21:30 i 22:00 kad sam došao doma uzeo sam karton, produžni kabel, lampu i gedore broj 13 i 17 i zavukao se pod auto koliko sam mogao (niski je pa se zapravo nemožeš zavuč, nego tangirapš sastrane) i išao šerafit.

    Da li je to normalno?

    Vita jela zelen bor molim brzi odgovor!

  16. #16
    Hondo
    Guest
    U moje vrijeme na toj adresi nije bilo nikakvih limača.
    Bio je Branko tatatatira drugari Kockica i Kolariću paniću, ali ovih sa turbinama nije bilo.
    Eh... kuda ode sretno i bezbrižno detinjstvo u socijalnoj sigurnosti socijalizma...

  17. #17
    turbo-limac
    Guest
    Dragi dom dom....

    mislim da ti tu jedino mogu pomoci oni dragi decki koji furaju kratke frizure, kozne jakne i nemaju vrata....

  18. #18
    turbo-limac
    Guest
    Dragi Mario....

    to sto se tebi događa je sasvim normalno za dječake tvojeg uzrasta. Nemaš se ničeg sramit. Možda če te susjedi gledat čudno, a curice izbjegavat neko vrijeme zbog toga što radiš ali ne brini, sve će biti u redu. Jedino moraš paziti kako to radiš, jer ako se ne zaštitiš mogao bi se i razboljeti... Stoga pamet u glavu i samo ti šarafi koliko hočeš...

  19. #19
    Girrari
    Guest
    Ljudi, s takvim stvarima se nije ni za šalit.

    Bullita ostavite na miru, a eventualne poslove s njim ili kakve nesuglasice rješavajte u četri oka.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  20. #20
    Mario Haas
    Guest
    Bolje i čelavci nego da mu dodžu imperijalni jurišnici.

  21. #21
    turbo-limac
    Guest

    nego jesi li ti sta zasarafio..?

  22. #22
    Pocket Rocket UNLOG
    Guest
    billit bu vas tukel!

  23. #23
    Ed Hunter
    Guest
    Dom, teško da buš ga našel. Vidiš da je scena iz Bullita proglašena za najbolju filmsku jurnjavu.
    Znači beži dobro. Trebal buš Imprezu da ga primiš.

  24. #24
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Girrari , ajde onda lijepo dopeljaj Bullita da se razgovaramo u 4 oka!!!

    Stari moj , u čemu je uopće problem??
    Da li sa ja nekoga vrijeđao? Nisam !

    Samo se kurim na temu dotičnoga.Ecco!

  25. #25
    Dom Dom unlog.
    Guest
    A CS-a ne miješajte u to , jer on fakat nema veze s tim.Čekao je diskove mjesecima isto kao i ja!!!

Slične teme

  1. ZA POCKETA I LIMAĆA!!!
    By GTT- the beast in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 05-05-2004, 16:46
  2. TURBO PALJOV UNO TURBO i.e.
    By Pocket Rocket in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 26-11-2003, 17:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •