Stranica 2 od 52 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 1289

Tema: Pišite TURBO LIMAČU

  1. #26
    Girrari
    Guest
    Štima Dom, ali mi je bedasto da se to iznosi na forumu.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  2. #27
    Pocket Rocket UNLOG
    Guest
    ali si ti shvatio neke stvari, a on ne...××××ga...

  3. #28
    Bmw Touring
    Guest
    Dragi Imperatore evo i mene sa pitanjem.
    Koje ulje mi preporucujes da stavim u Audija 200 Turbo Quattro 20V?
    Inace sredija san onaj problem.Bilo je ono sta si ti reka i sad je auto ok.
    Hvala na odgovoru <br><hr><font color="blue">A weekend at the beach, or an important business appointment: the BMW 5 Series Touring is a car that feels confidently at home wherever you drive it.</font>

  4. #29
    Mehanicar
    Guest
    RS Castrol , ili Mobilov full sint (ne znam kako se tocno zove ) glavno da ti je drugi broj 50 ili 60

  5. #30
    Bmw Touring
    Guest
    vidija san da ima RS Castrol 10W60 a ovaj Mobilov moram jos provjerit.

  6. #31
    Mehanicar
    Guest
    Mobil ti je 5W-50 ali nisam siguran, ja mislim da su to najkvalitetnija ulja na nasem trzistu !

  7. #32
    Bmw Touring
    Guest
    thanks na informaciji.vidit cu jos sta misli Imperator al ja mislim da ta dva igraju za sada

  8. #33
    Mehanicar
    Guest
    Treba Imperatora slusati, taj je pun ko nacionalna knjiznica, a brzi od najbzeg pentiuma s vodenim hladjenjem i turbinom ( koja je njegovo maslo )
    I jos pomaze sa super dobrom voljom !
    Svaka cast !

  9. #34
    POLA
    Guest
    U GOSTIMA SAM PA DA IH NE ZAPOSTAVIM ...
    samo da vidim šta se radi


    koma



  10. #35
    Pocket Rocket UNLOG
    Guest
    POLE NAŠA!!!!

  11. #36
    Bmw Touring
    Guest
    e imam jos jedno pitanje .
    Na cepu od ulja je masno i kao da izvire ulje.kad obrisem to sve onda je dobro neko vrijeme pa opet pocne izvirat.U cemu je problem?
    Hvala na odgovoru<br><hr><font color="blue">A weekend at the beach, or an important business appointment: the BMW 5 Series Touring is a car that feels confidently at home wherever you drive it.</font>

  12. #37
    turbo-limac
    Guest
    slusaj mehanicara, uzmi Castrol 10W60 ili Mobil 1, ali onaj koji "zavrsava" na barem 50
    Turbo motori zahtjevaju ulje koje trpi visoke temperature, i osobito vole sintetiku.... moderna ulja tipa 5-40 ili 0-30 nisu za starije aute, a po mom osobnom misljenju nisu ni za nove turbo motore, pogotovo ne po ljeti i na otvorenoj cesti....

    sto se tice ulja na cepu... ja se nebi prevec brinuo oko toga, moguce je da ti malo pustaju karike.... ili da ti je odusak ("ventilacija") poklopca glave zacepljena.... ako auto ne dimi nemoj se prevec brinut...

  13. #38
    turbo-limac
    Guest
    inace, audije bas nesto ne volim ali 200 turbo 20V quattro mi je super autic.....

  14. #39
    GTT- the beast
    Guest
    Pa dobro Limać jebate pa ti sve znaš, pa de si vu školu išel? <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  15. #40
    Dom-Dom
    Guest
    u Končar na Voltino.

    Ko i ja.


  16. #41
    Brock
    Guest
    Smjer Nuklearna fizika i Osnove motorizacije Space Shuttle-a...

  17. #42
    Dom-Dom
    Guest
    Da , Osnove rezanja živice oko škole!!

  18. #43
    Bmw Touring
    Guest
    Imperatore hvala na odgovorima.Uzeo sam Castrol i jako sam zadovoljan.Sto se tice cepa uzeo sam novi jer onaj stari nije hvatao do kraja pa je malo ulje izvitravalo.Al sad sa ovim novim cepom sve je ok.
    Drago mi je da ti se auto svidja
    <br><hr><font color="blue">A weekend at the beach, or an important business appointment: the BMW 5 Series Touring is a car that feels confidently at home wherever you drive it.</font>

  19. #44
    turbo-limac
    Guest
    kakav nesretni koncar, pa ja sam ipak odlikas bio..... >-)

  20. #45
    Mehanicar
    Guest
    krivo, ne bio nego jesi jos uvjek

  21. #46
    GTT- the beast
    Guest
    Je pa to se vidi!

  22. #47
    širokobriježanin
    Guest
    turbo limač, čim se ti baviš inače? Po priloženom mi se čini da si mehaničar, a i znam da si nekim članovima foruma pomagao oko slaganja auta pa me zanima ak meni nešto zatreba... <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  23. #48
    GTT- the beast
    Guest
    TURBOLIMAČ sad da te pitam za ozbiljno,
    kad palim auto na hladno prvih par minuta se čuje nekakvo tuckanje.
    Nešto kao tk,tk,tk,tk,tk....
    kaj je to!?! <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  24. #49
    INTERCEPTOR
    Guest
    Reko bi ventili lupaju dok je hladno što je normalno jer je zazor veći. Kad se zagrije zazor širenjem materijala dođe na propisanu vrijednost. Kod auta s bregastom u bloku to je još više izraženo zbog većeg broja komponenti između ventila i bregaste. Dakle veći broj širenja i veći zazor na hladno.

    A možda je i nešto drugo.

  25. #50
    GTT- the beast
    Guest
    Pa i meni su pali na pamet ventili,ali šta ako nisu ventili?

Slične teme

  1. ZA POCKETA I LIMAĆA!!!
    By GTT- the beast in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 05-05-2004, 16:46
  2. TURBO PALJOV UNO TURBO i.e.
    By Pocket Rocket in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 26-11-2003, 17:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •