Stranica 51 od 52 PrvaPrva ... 4149505152 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.251 do 1.275 od 1289

Tema: Pišite TURBO LIMAČU

  1. #1251
    Mehanicar
    Guest
    TL - centar za vozila hr. je kupio Mahu LPS 3000 - pa probaj tamo !

  2. #1252
    turbo-limac
    Guest
    je, pa da mi odmah upisu konjazu u knjizicu.....

    imas kakvu vezu tam..?


  3. #1253
    Mehanicar
    Guest


    za vezu cu se pozanimati, nesto cemo preko faxa skemijati !

  4. #1254
    turbo-limac
    Guest
    netreba nis mukte..... sve se plati, samo mi je bitno da to nije samo dinamicki dinamometar vec da moze drzat zadani RPM s kocnicom.... a po onome sto sam vidil na sajtu cini se da moze... jesi li siguran da je 4x4..?

  5. #1255
    Hondo
    Guest
    Limač, kolko vredi Integralka Evo III iz '91.g. u srednje tužnom stanju na kojoj je naizgled sve OK?<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  6. #1256
    Mehanicar
    Guest
    si, imas clanak u autopartneru, 3 el.mag. kocnice po 274kw, dvije straga i jednu sprijeda !
    s obzirom da su nam oni prvi donirali keš za formulu student, a bogami traziti cemo i valjke na par sati/dana , sigurno se da nesto iskemijati !

  7. #1257
    Hondo
    Guest
    Samo pri mjerenju dobro zakolenčajte auto. ) <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  8. #1258
    turbo-limac
    Guest
    za mjerenje cemo povest ekipu sa sjednice SZ-a, pa kad puknemo nutra brocka, mc-ja i fresha, ima auto da stoji na valjcima ko zakopan..

    inace, hondo, ne postoji EVO 3, a pogotovo ne EVO3 iz 91-ve.....

    ak hoces kupit bilo kakvu integralku ili GTT-a, javi mi pa cemo zajedno ic pogledat....

  9. #1259
    Hondo
    Guest
    Kaj nema EVO III???
    A kaj bi onda moglo biti iz '91.g., crveno sa bijelim orginalnim felgama, svim mogučim proširenjima i spojlerima, dva auspuha iza i 2.0 litrenim motorom.? <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  10. #1260
    MONSTER
    Guest
    neki renault sigurno!


  11. #1261
    turbo-limac
    Guest
    91-va s dva auspuha moze biti samo 16V (ili nekakva CAT egzota s 8V cat motorom..)
    .... bijele felge nisu bile nikad....

    evo 1 dolazi kasne 91-ve.... EVO uvijek ima 1 auspuh, veca su prosirenja, malo drugacija hauba (grba se siri prema vjetrobranu), prosirenja straga pocinju na pocetku straznjih vratiju a ne na polovini ko kod 16V/8V... druge felge (5 rupa), druge celjusti prednjih kocnica (4 klipa), itd..... lako je provjeriti, samo pogledas dal ima 5 rupa i 3 sarafa na prednjim nosacima amortizera.....

  12. #1262
    turbo-limac
    Guest
    ako je to evo 3 iz oglasnika onda je to sigurno mravac u pitanju....

  13. #1263
    MONSTER
    Guest
    samo pogledas dal ima 5 rupa i 3 sarafa na prednjim nosacima amortizera.....

    jebate.....pa tebe furam i kada cu si zenu ici birati....da budem ziher!

    RESPECT!


  14. #1264
    turbo-limac
    Guest
    e pa neidem s tobom u rusiju po mladenku nema sanse.....

  15. #1265
    MONSTER
    Guest
    gle....pa budemo nasli i tebi neku mladju zemsku!

    a s druge strane....navodno da neki aleksej tamo radi neke turbine za delte pa...!?


  16. #1266
    Brock
    Guest
    A... jebate! :smile25:

    Limač... moraš ić sa njim u Rusiju.. vidiš kaj se dogodilo kad je zadnji put dofural hostesu za street race u Mostaru...

  17. #1267
    turbo-limac
    Guest


    trebao mi je koji trenutak da ovo skuzim al sam se onda strgo.....

  18. #1268
    MONSTER
    Guest
    brock.....moje su sve testirane, uredne s papirima, garazirane, uredno servisirane!!!!!

    nemoj mi siriti dezinformacije i kvariti mi binzis!!!!


  19. #1269
    mara1
    Guest
    tl- koliko se jos otto motori mogu razvijati? mislim, gdje bi bio kraj napretka u razvijanju benzinskih motora a gdje smo mi sada? ja imam osjecaj da smo na kraju

    meni se cini da je INTCP rekao da je etcc auti imaju motor iza prednje osovine. kako to da se to isto ne radi i u obicnim autima sa prednjim pogonom?

  20. #1270
    INTERCEPTOR
    Guest
    Da istina, jednom sam gledao u jednom tal. časopisu 156 etcc i motor je bio iza prednje osovine, sad dal je to stvarno tako ne znam.

  21. #1271
    Mario Haas
    Guest
    Kako se ne radi, evo ti primjera - Renault 4!
    <br><hr>

  22. #1272
    turbo-limac
    Guest
    "meni se cini da je INTCP rekao da je etcc auti imaju motor iza prednje osovine. kako to da se to isto ne radi i u obicnim autima sa prednjim pogonom?"

    jer onda nema bas mjesta u kabini.....

    u ETCC-u vozac sjedi otprilike tam di pocinju straznji sicevi...



    kaj se tice razvoja otto motora.... cekam elektromagnetske ventile u kombinaciji s turbo punjenjem....

  23. #1273
    Cezy
    Guest
    U DTM-u su isto motori iza prednje osovine,ali uzduzno ugradeni.Piloti sjede dosta daleko iza,i malo povuceni prema sredini.

  24. #1274
    turbo-limac
    Guest
    i mecka SLR ima uzduzni motor povucen iza prednje osovine (ko uostalom i svi TVR ovi ...) pa vidite lijepo gdje mu je kabina....

    budimo realni.... FWD je nastao zato sto to oslobadja vise mjesta u autu, a ne zato sto je to nesto posebno dobar koncept glede i u svezi drzanja ceste...

  25. #1275
    Rapido
    Guest
    Limač, na BMW si zaboravio!

Slične teme

  1. ZA POCKETA I LIMAĆA!!!
    By GTT- the beast in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 05-05-2004, 16:46
  2. TURBO PALJOV UNO TURBO i.e.
    By Pocket Rocket in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 26-11-2003, 17:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •