Stranica 4 od 52 PrvaPrva ... 2345614 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 76 do 100 od 1289

Tema: Pišite TURBO LIMAČU

  1. #76
    turbo-limac
    Guest
    Gtt - jesu li ti ventili postelani? Ak zvuk traje nekoliko minuta onda nema pretjerane veze s uljem....
    ako nije to, a onda bi mogle biti bolcne ili leteci lageri...

    inace... TL nije mehanicar....

  2. #77
    Mario Haas
    Guest
    TL je jedan renesansni čovjek, umjetnik i vizionar, multiinstrumentalist nadprirodnih spospobnosti.. širokog tehničkog i općeg znanja, iznimne opće kulture, elokventan i sjajan pripovjedač s osjećajem za pravdu, etiku, estetiku i sintetiku, a nadasve osjetljiv na socijalna pitanja, a prije svega filantrop i humanist sa smislom za lijepo. I naravno, odlikaš.


  3. #78
    Hondo
    Guest
    TL, Motul ima i u Automehanici po nešto povoljnijoj cijeni, a do njega su došli od Maxa koji im je bio dužan lovu za gume, a pošto nju nije imao...
    Ima kod njih i O.Z. felgi iz istog izvora.

    A Motul je inače službeno ulje Subarua.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  4. #79
    turbo-limac
    Guest
    Max duzan nekom pare... nemoguce >-)

    a Haas je moja desna ruka, stalozen i miran, ostrog oka, savjesnog uma i britkog jezika, oslonac u oluji.....

  5. #80
    Brock
    Guest
    Niste normalni...

  6. #81
    _Stevo
    Guest
    Imam osjećaj da su TL i MH vrlo aktivni u udruzi ISKORAK ) Dečki imate punu potporu, čim se ozakone istospolni brakovi možete bit prvi koji će svoju vezu blagosloviti kod Bozanića, sa papinim blagoslovom

    I naravno, morate cijelu ekipu vidiauto foruma pozvat na taj veliki i istorijski događaj )

    <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  7. #82
    Mario Haas
    Guest
    Stevane, moramo te razočarat, ali naginjemo suprotnom spolu..



    TL ima gospođu TL a MH gospođu MH prema tome....morat češ si nač neku drugu zabavu!

    <br><hr>

  8. #83
    _Stevo
    Guest
    psmtr, a ja se baš nadao nekom vjenčanju da mogu besplatno pit i jest ) <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  9. #84
    Mario Haas
    Guest
    Ajde, ne očajavaj. Ima nade.
    Ako budeš jako loš vozač, možda te pozovemo na neki od divljih neobuzdanih partija KLUBA LOŠIH VOZAČA!

  10. #85
    _Stevo
    Guest
    Pa ja sam loš da lošiji vozač nemogu bit )

    S V T ja bum u klubu prije tebe

    <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  11. #86
    sepra
    Guest
    Dragi Turbo-limac,

    pisem ti prvi put iz razloga što više ne nalazim načina kako bih pomogao sebi u ovoj teškoj situaciji.
    Molim te da moje pismo ne završi u košu jer ti si mi zadnja nada.
    Naime otkrio sam da me uzbuđuju glomazne žene, i to ne one simpatične debeljuce nego prave prasice džinuše. Što je najgore ne znam kako je do toga došlo. Noćima se budim u znoju maštajući kak skačem po brdima mesine i nabacujem na sebe teške dojke. Ženi lažem da me muči kaj je poskupila cestarina. Prođu me trnci kada na ulici umjesto zvonkog smijeha normalnih djevojaka začujem zamozatajno roktanje i teško disanje "njih", kako recimo trče na tramvaj. Također mi se potpuno iskrivila zona seksualnih podražaja, pa tako nerijetko zalazim u klub bacačica kladiva HAAK Merzer. Gdje potajno kradem dresove mokre od znoja nakon treninga. Pokušao sam pomoć potražiti kod svojih prijatelja, no otkrio sam da su oni još gori od mene. Posebno je opasan Dom-Dom, jer njega privlače mlade jer su niske a da su izrazito debele. Njegov cilj jest pronaći savršenu ženu a to je ona u kvadratičnom obliku. «Se je to mene moj velečasni navčil» - njegove su poznate riječi. <br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  12. #87
    sepra
    Guest
    Đirari mi je nekoliko puta pričao kako postoji mjesto u šumi iza Kutine gdje se one skupljaju po noći i trče. No nikako da odemo tamo. Ja mislim da on laže. Ali me ipak najviše brine Japa Tom kad bolje razmislim, zato što on negira bilo kakvu povezanost s prasičicama mada svi znamo da je do grla u tome. Ili u njima. Nerijetko je dolazio na sjednicu SZ-a mastan oko usta i masnih ruku do lakta. Kada bi ga pitali šta je to rekao bi da mu se pokvarila friteza pa se cijeli usro. Mada mi je jednom dok je bio pijan priznao da je vidio savršenog komada a to znači da joj je gležanj deblji od glave. Dok je recimo Brock u potpunosti legalizirao svoje konzumiranje dvonožne svinjetine. On i MC ne prežu od ničega tako da se nerijetko nakog orgijanja moraju prat na onim šmrkovima u Prečkom.
    Ja ne vidim izlaz iz ove situacije, molim te pomozi mi!!!

    Sepra
    <br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  13. #88
    Brock
    Guest


    <br><hr><font color="blue">Never drive faster than your guardian angel can fly...
    </font>

  14. #89
    turbo-limac
    Guest
    Dragi moj Sepra....
    Tvoje pismo me je dirnulo pa ti odlucih pomoc....

    Isprintaj si ovu sliku i nosi je stalno sa sobom. Preporucam da je gledas kontinuirano barem jednu minutu, 3 do 4 puta dnevno, odnosno svaki puta kad pocnes mastati o maxi prasicicama....


    p.s. koje jeb*** literarno djelo... <br><hr><font face="Courier" color="red">No danger at all - grip the same on asphalt, ice or snow, Just a little difficult to warm up the rears.</font>

  15. #90
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    <br><hr><font face="Times New Roman"></font>

  16. #91
    Girrari
    Guest
    <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  17. #92
    Mario Haas
    Guest
    A šta sam ja rekao o TL-u... Humanista i esteta prije svega...

  18. #93
    Dom Dom unlog.
    Guest

  19. #94
    GTT- the beast
    Guest
    TL ili netko ko zna,kaj se tiće mog frga tražio sam broj od onog Stefana ali ga nigdje nema ni na tražilici ni u imeniku.
    Ako neko ima kakvu informaciju bio bi zahvalan da mi javi,HVALA. <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  20. #95
    _Stevo
    Guest
    hahahahaha
    odvalil sam se od smijeha....nevjerujem






    <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  21. #96
    Kas
    Guest
    Stefano Androšić, Savska 102,

  22. #97
    Kas
    Guest
    HONDO LOPOVE, maznuo si mi licencu, a nisi platio!!!!!!!!!!!!!!<br><hr><font color="red">Alfa u dvorištu, Manta u mislima.</font>

  23. #98
    Bmw Touring
    Guest
    sepra majstore <br><hr><font color="blue">A weekend at the beach, or an important business appointment: the BMW 5 Series Touring is a car that feels confidently at home wherever you drive it.</font>

  24. #99
    GTT- the beast
    Guest
    Hvala Kas <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  25. #100
    Dr. Strangelove
    Guest
    Sepra ××××noooo....!!! ) ) ) ) <br><hr>

Slične teme

  1. ZA POCKETA I LIMAĆA!!!
    By GTT- the beast in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 05-05-2004, 16:46
  2. TURBO PALJOV UNO TURBO i.e.
    By Pocket Rocket in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 26-11-2003, 17:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •