Stranica 11 od 52 PrvaPrva ... 91011121321 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 251 do 275 od 1289

Tema: Pišite TURBO LIMAČU

  1. #251
    skywalker
    Guest
    da,...sjedilo se na gajbama ispod brajde

  2. #252
    Brock
    Guest
    Buahahahhaaaaaaaaaa!!!

    Ne vjerujem!

    U biti... vjerujem! <br><hr><font color="blue">Never drive faster than your guardian angel can fly...
    </font>

  3. #253
    Brock
    Guest
    Mi smo sjedili na gajbama skupa s golubovima tam gore na tavanu...

  4. #254
    skywalker
    Guest
    Brock...ja se nisam usudil tam zavlacit. Lakse je bilo zbrisati kad je dolazila murja.

  5. #255
    skywalker
    Guest
    Brock, kad si maturiral?

  6. #256
    Brock
    Guest
    Davne 1995...

  7. #257
    Rossonero
    Guest
    Pa nije to tak davno Brock. Ja sam maturiral '98. i jos se smatram klincem. A ti si napisal tak ko da si vec deda. <br><hr><font color="red">...stiglo je sunce...</font>

  8. #258
    _Stevo
    Guest
    Ja ću nadam se ove godine maturirat

    <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  9. #259
    T-IE
    Guest
    Ne, INTCP ne dimi Golf uopće. Ustvari možda malo kad ga držiš preko 6000rpm, a to si i sam vidio kod Bolješića. Ali inače ne.

  10. #260
    S V T
    Guest
    T-ie

    Đuro upravo mjenja gumice ventila bez skidanja glave na golfu, mogo si ić bacit oko! ) <br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  11. #261
    T-IE
    Guest
    SVT, kad bude generalku slagao onda me zovi... ) <br><hr><font color="red">16v</font>

  12. #262
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ja sam mislio da vi VW-ovci ne slažete generalke. Što ne traju vaše mašine 750 000 km?

  13. #263
    CLIO SPORT
    Guest
    ne INTCP....750 000km traju samo alfine masine.....i to one koje su bile gazene do maximuma!


  14. #264
    600
    Guest
    Evo da i ja postavim koje pametno pitanje našem izbavitelju, a i svima drugima koji znaju odgovor.

    Dakle, izgrebana mi je plastika na braniku (onom dijelu koji nije ofarban). Postoji li mogućnost da se to nekako "popravi" ili je jedino riješenje novi branik?

    Hvala!

  15. #265
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    CLIO, Alfine masine traju po 750 000 km samo ako ih cuvas u zamrzivacu !
    Nikad nisam cuo niti vidio da neka Alfina masina je prelazila 300 000 km.
    Ovde u ameriku sam nasao Passat 1998 sa 234 000 mila za 7700 $ a toje 370 000 km!!!!!!
    Prevali ti toliko sa italjanskim poluproizvodom! <br><hr><font face="Times New Roman"></font>

  16. #266
    Rossonero
    Guest
    Ej Fabia dosta je. Civic iz '95., '96. i to u ok stanju s normalnom kilometrazom sam nasel za soma i pol. Rabljeno je tam bagatela. Ajde dosta tih gluposti.

    I daj taj broj jos jednom jer te budem stvarno nazval. Sad sam zval West pa budem i tebe. I ako imas tam neku rodbinu koja se bude javila na tvom jeziku bolje da objasnis kaj si tu sve nadrobil jer bude blic pitanja!

  17. #267
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    991-248-495-2360 ili 001-248-495-2360, to tije moj mobtel!

  18. #268
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Ili dajmi tvoj broj pa cu te zvat sad!

  19. #269
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Rossonero, kako sam ja sad procitao u Adios Kompanjeros, ti si negdje daleko od HR!?

  20. #270
    turbo-limac
    Guest
    samo da napomenem da je moj stari napravil 360000 km s starom giuliom (a to je bilo pocetkom sedamdesetih...) prije nego sto je prvi puta otvorio motor i to samo zato da ga poveca na 2 litre i nabrije...... prema tome dosta ××××××.....

  21. #271
    Hondo
    Guest
    A moj dobar frend na Tipu 1.9D ima preko 350.000 km i to na vurici, a pošto on nije prvi vlasnik, sam bog zna kolko auto stvarno ima. U njega toči ložu i svaki dan putuje u Zg na posel i doma.

    I protupitanje Renaultovcima: jel znate za koji nepokvareni Renault sa hrpom km, a da se ne radi o četvorki?<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  22. #272
    turbo-limac
    Guest

  23. #273
    mc
    Guest
    A zasto ne smije biti cetvorka?<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  24. #274
    turbo-limac
    Guest
    jer se na njoj nema kaj pokvarit...

  25. #275
    GTT- the beast
    Guest
    TURBO LIMAĆ kaj se tiće onog j.... fergazera ponovo sam ga moral ćistiti i slagal sam dize, sve je bilo super par dana i ćak sam uspio smanjiti potrošnju!(ona je i dalje dobra)
    I sad opet ko i prije na leru se auto zacukava, turaža skaće i auto se gasi.
    Dok se vozim sve je super i auto ide ko mina ali kad stanem na semafor banana....
    Naime fergazer je bio pun kamenca i ćišćen je više puta sad mi se činilo OK ali....
    Dali je moguće da neka ler diza ×××× ili neki k... ili je možda rezeorvar zasran(novi filter je nutra)
    POMOZI AKO MOREŠ!!!

    P.S
    Nemoj me pitat za smjesu jer je auto tri dana perfektno delal a onda....<br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

Slične teme

  1. ZA POCKETA I LIMAĆA!!!
    By GTT- the beast in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 05-05-2004, 16:46
  2. TURBO PALJOV UNO TURBO i.e.
    By Pocket Rocket in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 26-11-2003, 17:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •