Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Sredio alu felge kod jelenića-doslovce su ko nove!

  1. #1
    DKW
    Guest
    Dao sam sve skupa 2000 kuna za popravak, ravnanje, montažu, pjeskarenje, lakiranje 4 X 16".

    Felge doslovce izgledaju ko iz dućana- a najviše mi je nevjerojatno da su obnovili sve rubove (tamo gdje se spaja felga i guma-mjesto sa kojim se uvijek struže po rinzolu)!

    Svaka čast. <br><hr><font face="Impact" color="blue">Every Day is the Stockholm Getaway</font>

  2. #2
    _Stevo
    Guest
    DKW pa di si ti čovječe božji...šta ti vonabipjevači nedaju ništ mira <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  3. #3
    DKW
    Guest
    Upravo tako: navalila estrada, a bogami i marketing... prošle godine u 1. mjesecu sam igrao džepni nogomet, a vid' sad...

  4. #4
    _Stevo
    Guest
    To su valjda ovi stori super saksa ) <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  5. #5
    600
    Guest
    Poštovanje DKW, daj se malo češće javi na Forum, a i na koje okupljanje bi mogo navratit.

  6. #6
    Brock
    Guest
    Meni je to malo preskupo, a ta rabota me čeka na proljeće...

    Glupo mi je davat više od 250kn za popravak felge koja košta 500kn!

  7. #7
    DKW
    Guest
    Ako ti je ravna felga i ne treba je popravljat, lakiranje je svega 250 kn za 15" ili 300 kn za 16"po komadu-

    Meni su morali ravnat felge jer su stare ko biblija a i ja sam tu i tamo kresn'o...

  8. #8
    Brock
    Guest
    Zguljene su na rubovima, a i poneki krak je dobio... mislim da bi ih valjalo i nacentrirat malo... stare su skoro 5 godina.

  9. #9
    Girrari
    Guest
    Ma 250 je preveč samo za lakiranje. Dal mi je Januško par brojeva, pa bum zval u proljeće kad bu felge išle gore. <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

Slične teme

  1. Kamo po nove gume i alu felge?
    By Pneumatici in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 46
    Posljednji post: 12-09-2003, 14:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •