Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: BMW serija 2 i serija 4

  1. #1
    drugmirko
    Guest
    nemam neku volju skidat slike, pa evo vam nekoliko linkova. nadam se, da će funkcionirat. ak neće, nek popravi netko s viškom energije za današnji dan.

    linkeci na novosti iz minkena:

    :URL=http://bimmerfest.com/forums/attachment.php?attachmentid=24543:serija 4:/URL:
    :URL=http://bimmerfest.com/forums/attachment.php?attachmentid=24541:serija 4:/URL:
    :URL=http://bimmerfest.com/forums/attachment.php?attachmentid=24542:serija 4 cabrio:/URL:
    :URL=http://www.bimmerfest.com/forums/attachment.php?attachmentid=24546:serija 2:/URL:
    <br><hr>

  2. #2
    drugmirko
    Guest

    radi! živio drugmirko!

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Čak mi ne izgledaju loše, dapače.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  4. #4
    turbo-limac
    Guest
    Živio drug Bangle i bratska radnička klasa njemačke!!!!!!!!

  5. #5
    Cezy
    Guest
    Duja mi je do a,iako su zasrali stopke.

  6. #6
    Hondo
    Guest
    Ova dvojka mi ima nekak Mercedesovsku bočnu liniju.
    Četvorka mi se sviđa.

  7. #7
    Ed Hunter
    Guest
    Četvorka zgleda čist OK! Dosta je agresivna. Kod dvojke mi zadnji kraj baš ne leži ... u biti ne zadnji kraj nego zadnja svjetla.

  8. #8
    Cezy
    Guest
    Velik je uzasno,pa di je tu onda razlika od trice coupe???

    To ce biti nesto ko X5 i X3,priblizno iste dimenzije,isti motori za istu cifru.

  9. #9
    Bmw Touring
    Guest
    ne izgledaju uopce lose.

  10. #10
    Koko
    Guest
    Cezy,

    Nema razlike u odnosu na trojku Coupe. Naime Serija 3-Coupe se ukida kao i Serija 3-Cabrio, odnosno ti će se modeli od nove genercije voditi kao serija 4. Trojka će biti samo Limuzina i Karavan.

    Jedino ostaje pitanje da li će i dalje biti M3 (ovaj puta s četvora vrata) ili ćemo ubuduće imati samo M4.

  11. #11
    POLOVNJAÈA
    Guest
    drugmirko , pa ovo je verinajs , ja sam ZALJUBLJENA ...............


    iako sam u žalosti

  12. #12
    Mehanicar
    Guest
    Koko pa oboje i M3 i M4 kao i danas (mada nesto prtljaju da hoce V8 unutra - to mi onda vise nije to - redni 6-tak je cist dovoljan za 3era)!
    i M4 Cabrio !!!
    i onda jos M5, pa M6, pa X5 M, pa M2 pa pitaj boga sta ce sve biti na kraju !!!!

  13. #13
    turbo-limac
    Guest
    originalni i najbolji M3 je bio cetvrtak, nemojmo zaboraviti.... no sad kak im raste masa cjelog auta, moraju ici na sve vece motore....

  14. #14
    Mehanicar
    Guest
    TL - najveci problem u autoindustriji nije toliko u masi koliko u konkurenciji - i to ce onda zahtjevati veci i jaci motor, a sta ces, kako susjed tako i ti !
    To gubi cisti razum i svu logiku : danas nema auta koji ne ide preko 200km/h a osim njemacke ogranicenja na 130 - krasno , kuda idu divlje svinje ? , se ja nekad zapitam !!!

  15. #15
    turbo-limac
    Guest
    je imas pravo... no pogledaj mercedesovu perjanicu, SLR... karbonsko ovo, karbonsko ono, design i proizvodnja by Mclaren, i kaj, ima 1800 kila.... ××××s takav sportski auto....

    ja sam uvijek za jaki auto, i nemam nikaj protiv V8 M-a no bas me zanima koliko bu kila imal.... Lijepo se je brzo vozit po autoputu, no na zavojitoj cesti tezak auto nije prevec zabavan...

  16. #16
    600
    Guest
    Krasni uradci!

  17. #17
    Fabia SDI Elegance:
    Guest
    2 nije tako lepa kao 4.
    Ali, u redu je.

  18. #18
    Mehanicar
    Guest
    1800 kg + 100 litara benzina + ti i plavusa i ode sve u p.. m... ,
    a sta ces , tako ti je to
    SLR je vise napravljen kao prestizni Mercedes za duge autoputove i stariju klijentelu kojoj su bocnu akceleraciju doktori zabranili

  19. #19
    Fabia SDI Elegance!
    Guest

  20. #20
    Kas
    Guest
    V8 je preglomazan i prevelik motor za seriju 3. Sjetite se starog M5 6 cilindara u redu, i 340 KS. Bilo je i 540i, ali M je ostao 6-tak.

Slične teme

  1. BMW serija 1
    By drugmirko in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 04-12-2003, 12:01
  2. serija 3
    By BMW 3 in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 11-10-2003, 10:15
  3. BMW 6-serija
    By 206-os- in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 67
    Posljednji post: 13-07-2003, 21:27

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •