Stranica 3 od 13 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 311

Tema: Konkurencija Accord Dieselu

  1. #51
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Zarastao si za cure?

  2. #52
    OS PUNTO
    Guest
    Aaaaaaaa???Zarastao si za cure?
    Na kojem je ovo jeziku?

  3. #53
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Na crnogorskom kretenu!

  4. #54
    OS PUNTO
    Guest
    Nemate vi ni jezika ni kulture.

  5. #55
    Cezy
    Guest
    Fabia ides mi lagano na odredene organe.Aj se smiri malo.

  6. #56
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    aaa to imate vi.
    Krvarim se covece!
    Izlami krv iz nosa!
    Kakva klima u SAD!

  7. #57
    Girrari
    Guest
    Fabija, od××××!

    INTCP, u osnovi se slažem s tobom (iako nisam imao živaca čitati celi post), jedino bi iz ovih marki izbacio VW koji definitivno ne puca na publiku Opela, FIAT-a ili Renaulta i to se odavno zna. Niti cijenom, niti opremom, a niti završnom obradom jer VW je po završnoj obradi ispred svega kaj bu ikad izašlo iz Opela, FIAT-a, Renaulta i sličnih firmi.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  8. #58
    skywalker
    Guest
    ))

    kak se date tak sprcati od Fabie...
    Nek pise covjek...kaj.

  9. #59
    Rossonero
    Guest
    Nebrem se slozit Girrari. Sjedni u Passata pa sjedni u moj auto. Ista stvar, iste kante. Prosjek i nista vise, a dijele ih detalji. Nema kod VW-a neke ekstra kvalitete u odnosu na Opel ili Renault. Jasno mi je da ti je Polo odskocio kvalitetom u klasi, ali vjeruj mi da Passat nije. Profuraj Passata pa ostale konfekcije poput Vectre ili Lagune i vidjet ces da ih dijele detalji. Mislim da si se malo zaletio s karakterizacijom VW-a! I to malo vise...


    INTCP malo si zabrazdio gore s opisom kao nekog "pravog kupca Alfe". Ono ko da u najmanju ruku kupuje Ferrari. Nije to bas tak ekstremno kak si gore napisal. Ali da Alda cilja na drugaciju publiku s tim se slazem.

  10. #60
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Znaci VW=OPEL=FIAT.
    Katastrofalno!
    Skandalozno!

  11. #61
    Mehanicar
    Guest
    Al ste i vi sad poceli psiholosku analizu kupaca po autima s obzirom na marku i tip, sta je vama, svaki je auto individua za sebe i kakva su to poredjenja Renault=VW=Opel=Fiat
    ko djeca u vrticu Godzila je jaca od King-Konga
    Vratimo se na auto taj i taj pa da usporedjujemo !

  12. #62
    R-Type
    Guest
    Debelo se slažem sa navedenim.

    Često se na forumu skreće sa teme i dolazi do gubitka rasprave.

    SUBJEKTIVNO TREBA NEKAD I IZNIJETI, jer uvijek postoji određena pristranost ( ljubav) za pojedinu marku. Volio bih da se ipak više koristimo znanjem i pronalaženjem novih i točnih podataka.

    Ako je tema Konkurencija Accord Dieselu, onda bih volio čuti koji su to modeli, po čemu su bolji( lošiji), jeftiniji( skuplji)...

    Ovaj forum ima najjače ljude, samo je šteta što nekad odlutaju i temu ne iscrpimo do kraja.

  13. #63
    Girrari
    Guest
    Rosso, za Passata fakat ne bih znao, ali za Polo, Lupo, pa čak i prošlog Golfa koje jest izgledao grdo znutra, ali je imal odlične materjale, znam.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  14. #64
    mara
    Guest
    Mehanicar, znas li ti uopce zasto ovi ljudi skrecu sa teme? jer hondi diesel nema konkurencije, ma mislim opcenito HONDI!

    fr...ili kako se vec zoves, pa jesam li ja lud ili vi?
    ja nisam govorio o usporedbi dom-dom-ove alfe sa subaru imprezom. to je glupo! ja sam samo rekao da bi alfa trebala konacno prozivesti auto koji ce konkurirati hondi TYpe R, imprezi sti.....jer je to i odlika sportske marke. nista vise! a meni bi bilo drago da proizvedu takav auto(kao sto rece intcp), pa da vidimo razliku. samo naravno ako alfa ne bude prva na testu onda novinari ne valjaju. ali ako bullit kaze da je volvo R bolji od alfe, e onda se novinari priznaju jer su ni rekli da taj auto ne valja.
    nista ne smije na ovom forumu skinuti alfa sa trona. i koju god temu pokrenes zavrsi na alfi.
    JA NEMAM NISTA PROTIV ALFE. NAJBOLJI DIZAJN U KLASI I PO MENI JEDINI AUTO U KOJI KAD SJEDNES IZGLEDA KAO SPORTSKI AUTO.

  15. #65
    Rossonero
    Guest
    mara, pa s kim se ti boris vec tjednima? Uletis svakih 7, 8 dana i kuhas neke borbe. <br><hr><font color="red">...stiglo je sunce...</font>

  16. #66
    mc
    Guest
    Hej Rosso, bas sam se neki dan vidio s frendom koji ima Type-R-a i prica mi da zbilja ne zna sto bi kupio kada bi morao mijenjati auto jer mu je ovaj savrsen. To znaci biti zadovoljan s autom... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  17. #67
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Ja mislim da Hondin i-CTDI nema konkorencije!

  18. #68
    Mehanicar
    Guest
    Istina mara, ima konkurenciju ali jako malu i to jako, jako !
    To ti je kad ih konkurencija natjera da moraju praviti čadžaše , pa onda evo vam pa si mislite !
    ali i u hondi ti nije neka pretjerana tajna njihove kvalitete, bar po meni
    Honda = vrhunski materijali + super precizna tehnologija (u konstrukciji nema previse slobode, sve je to tu negdje) i to je sve, a sad zasto to drugi ne rade tako, to je stvar politike njihovih firmi !

  19. #69
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Tako je!

  20. #70
    mara
    Guest
    talijani, francuzi i svabe su tu najgori u preciznosti izrade i to je nevjerovatno jer su im auti najskuplji(svabe). japan ima veci standard, a auti su im jeftiniji.

    rossonero, ti se nesto ne hvalis previse sa alfom. calibru si spominjao na svakom koraku, a alfu nesto slabo.
    ne svadjam se ja s nikim nego ti je to moj razgovorni stil. svi mi prijatelji govore zasto se svadjam a ja jednostavno tako govorim.

    ja sam samo htio reci ovo o alfinim benzincima(ili o svim sa diraktnim ubrizgavanjem). ako je istina, kao sto netko rece, da su dizeli samo 60% rzvijeni a benzinci 90%. onda ce dizelasi uskoro biti bolji od benzinaca jer vec sada imaju ista ubrzanja.
    a sada sto se tice alfe i JTS-a. Audijev FSI jer pobijedio na le Mansu jer im je manje trosio i istedio jedan krug-dakle direktno ubrizgavanje ipak ima smisla. ali s druge strane, ne kuzim zasto u alfi odjednom je vazno koliko auto trosi, a to nikada nije bilo vazno. ja taj auto nisam vozio ali, kao sto i mnogi kazu, to nije to. to je sportski auto i sto onda ako trosi litu vise. na kraju ispada da auto nema zvuk, nije ne znam ni ja sta(kao sto je netko napisao-mislim dom-dom). glupiraju se s tom potrosnjom(znam, euro norme), ali to sve ide do odredjene granice i onda to steti ili grijanju motora, kabine, performanse....

  21. #71
    mara
    Guest
    ovo sam trebao napisati na temi ALFA ROMEO! ovi alfisti su me totalno zmotali! )

  22. #72
    mara
    Guest
    hondo, pozdrav iz BIOGRADA, pozdravlja te Tomislava!

  23. #73
    Hondo
    Guest
    Hvala!
    mara, Tomislava je???<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  24. #74
    mara
    Guest
    ma salim se! ja sam u Zagrebu, a Tomislava je izmisljena osoba iz moje glave! )

    ja ti se volim salit i glupirat pa mi nemoj zamjerit!
    ali svejedno pozdrav vrijedi!

  25. #75
    Dr. Strangelove
    Guest
    I mara nam je malo... ono...

    <br><hr>

Slične teme

  1. Rijetki Accord 2.0i TD
    By Kaya in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 23-09-2004, 07:00
  2. Honda Accord
    By Accord in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 08-07-2004, 17:35
  3. Honda Accord
    By H ACC in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-06-2004, 18:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •