Stranica 2 od 13 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 311

Tema: Konkurencija Accord Dieselu

  1. #26
    pug206
    Guest
    bmw ne naplacuje pepeljaru, mora se samo dodatno naruciti, ali ne plati se nista

  2. #27
    R-Type
    Guest
    P R O V J E R I !!

  3. #28
    mara
    Guest
    Alfa ima ime, ali postavlja se pitanje, kako taj auto, ako izuzmes sudi,bmw i merca, moze biti najskuplji u klasi?
    taj auto je kak ti sportska marka, i onda dodje netko sa M3, subaru Imprezom ili sa Fordom Focusom ST ili sa Type-R Hondom i pomete pod sa bilo kojom alfom.
    OPRAVDANJE: pa oni nemaju takve aute, GTA nije napravljena za takve stvari..... pazi ovaj paradoks- imaju aute koji su najsportskiji u klasi za te novce(ujedno skoro i najskuplji) ali nemaju niti jedan auto koji moze parirati Ford Focusu ST- pa mislim daj se ubijite!
    oprosti, ali meni to nije logicno!

  4. #29
    gigi
    Guest
    Koliki je rok isporuke za modele
    mazda6 cd
    honda accord 2.2 dizel
    VW passat 1.9 tdi130 ks
    ????????

  5. #30
    mara
    Guest
    hondo, po meni je najbolje dom-dom rekao kakav je auto alfa. ne mogu se sjetiti niti naci taj citati ali potrazit cu. ugl. nakon sto se razocarao koliko je spusio na autu(ljudi se cude kako puse na talijanima kao da oni svugdje vrijede samo ne ovdje)pa je rekao da taj auto koci, ide ali sve u svemu nista posebno.
    nazalost, potrebno je spusit jako puno na autu da bi rekao pravu istinu o njemu.
    dom-dom ne rugam se, niti ismijavam nego samo komentiram. sto se tice onoga tko je rekao da se pravis da imas para. vidio sam puno ljudi koji imaju, ali ti si jedan od rijetkih koji se ne preserava. svaka cast!

  6. #31
    POLOVNJAÈA
    Guest
    Baš maloprije sam pogledala Hondinu stranicu i išla izracunat koliko bi me došlo npr. taj novi Acorrd , je...te , posložila malo dodatne opreme , MALO ,i cifra se popela na 26 500 dolara ( pišu izracun u dol. ) , ali mi se cini da bi mogla konkurirati nijemcima bez po frke . Civic je druga prica , ali i prije je Honda imala svoju cijenu , isto tako i kupce . Taj dizel u Honde je virujen savršen , tako da mi izgleda to sasvim O.K.

    jedino ja neman tolike novce

    a baš sam ga lipo složila , spojleric , boja , felgice ...


  7. #32
    rale
    Guest
    gdje si to pogledala cijenu u US $?
    ja sam nasao oko 28000 eura na hondinim stranicama u hr

    ak je 26500$ pa to je cca 23000 eura

    honda 2.2 dizel ima dvije opreme i obe imaju skoro sve....s tim da ona skuplja exclusive ima gadnu drvenu unutrasnjost pa je bolja sport sa aluminijem<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>

  8. #33
    Hondo
    Guest
    mara, da je Dom ili bilo tko od nas ovdje sjeo u serijski auto bilo koje marke koji ima tu snagu kao Domova Alfa, garantiram da bi možda jedan od 10 ljudi bio zadovoljan onim što je dobio.
    I naravno, Domova Alfa nije nikakva posebna verzija ala GTA ili Ford ST ili BMW M ili Subaru Impreza/Mitsubishi Evo koji je pak čisti sportaš prilagođen svakodnevnoj upotrebi.
    Ni jedan velikoserijski auto nije 100% onak kak bi mogel i kak bi mi htjeli.

  9. #34
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Juce sam bio u NAIAS-u i sjeo sam na Acuru RL (Evropski Accord), isti je kao Accord, izvana i iznutra ali u cijeli autoshow nijesam lakse zatvorio vrata nego tom RL-u (Accord-u). Cuje se meki "bum" slicno lao u A3 ali puno puno tise i na japanski nacin. Kad idemo kod kvalitete, mislim da Phaeton (u koji sam sjeo toliko dugo da je dosao neki crnac i izbacio, a slican problem sam imao i sa ljudima Maybacha) nije nista kvalitetni od Accorda sto se tice unutrasnjosti ali mislim da ove Acura je nesto kvalitetna os Honde.
    Dojam na najvecoj visini!

  10. #35
    R-Type
    Guest
    Acura je dio Honde isto kao što je Lexus dio Toyote. Razlika je samo što se Acura drži samo Amerike.
    Acurin RL je nešto eksluzivniji model od Evropskog Accorda, dok je Hondin Accord u Americi sličan samo u unutrašnjosti(izvana redizajnirana linija starog).
    Kvaliteta je kao što si i sam rekao ZAPANJUJUĆA.
    Moje je mišljenje da se Diesel nikad neće proslaviti u Americi. Honda GA je napravila samo radi trenda u Evropi. Iako, pametniji od mene kažu, da su Benzinci istraženi gotovo 90%, do su Dieseli na nekih 60%. O Hibridima da i ne govorim. Mada je HONDA i tu na vrhu- Civic 1.3 IMA = NAGRADA ZA NAJMANJU POTROŠNJU U 2003.

  11. #36
    H ACC
    Guest
    dizel 2.2 je iskljucivo za Europu konstriran, sto neznci da nece biti i na drugim trzistima ponudjen. Godisnja proizvodnja za 2004 je na 100000 limitirana, cime je kalkulacija cijne u odnosu na bezinca puno niza. Trziste dizala u USA je zanemarivo. Sto se Tehnike tice, Honda je sa svojom prvom dizel konstrukcijom dostigla sami europski vrh.

  12. #37
    ZEGA
    Guest
    Da trenutno bez konkurencije...
    Eh da imam vise para...
    ZEGA

  13. #38
    mara
    Guest
    hondo, nisi dobro procitao a i ne da mi se ponavljati pa cu copy/paste

    "taj auto je kak ti sportska marka, i onda dodje netko sa M3, subaru Imprezom ili sa Fordom Focusom ST ili sa Type-R Hondom i pomete pod sa bilo kojom alfom.
    OPRAVDANJE: pa oni nemaju takve aute, GTA nije napravljena za takve stvari..... pazi ovaj paradoks- imaju aute koji su najsportskiji u klasi za te novce(ujedno skoro i najskuplji) ali nemaju niti jedan auto koji moze parirati Ford Focusu ST- pa mislim daj se ubijite!
    oprosti, ali meni to nije logicno!"
    oni moraju imati nesto u klasi Imprze, M3, Type-R....da bi bila sportska marka

    i toliko su svoji(alfa)da im je pola stvari od fiata (JTD motori)

  14. #39
    frendich
    Guest
    mara, pa koliko ja pratim ovaj forum, ne sječam se da je spomenuti Dom-Dom igdje rekao da mu auto ne ide.
    a o samostalnosti i stručnosti Alfe, ipak bi bilo bolje da se informiraš.
    i kad uspoređuješ aute ne miješaj klase, oblike, obujme i filozofije.
    kao što je hondo rekao, ne možeš u isti koš stavljati full serijski auto sa autom koji je ipak prilično dorađen i izmjenjen al fordova st serija, hondin typer ili ne znam ni ja kaj
    u 147 gta sam se imao prilike voziti i molim sve koji to nisu probali da se suzdrže debilnih ocjena o tom autu jer jednostavno pojma nemaju o čemu se tu radi.

  15. #40
    Mehanicar
    Guest
    sta ima - pa Honda je najveci proizvodjac motora na svijetu i tu uopce mena price o kvaliteti, pouzdanosti i sl.
    bacaju se i na avione !
    Honda je tip-top, vrhunska a takva je i cjena onda
    po meni vrijedi tih para, jer mi izgleda mrak !

  16. #41
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Honda po mene ima najdinamicni izgled!
    Accord! Uh, vatra!
    R-Type, u Ameriku ima i sada dostaq dizel automobila ali ove godine VW donosi Touareg i Phaetin V10, Mecka donosi E320 CDI! Polako ali muski!

  17. #42
    R-Type
    Guest
    Prodaja Diesela se povećava na svim tržištima pa tako i u SAD-u. Pitanje je samo do kada će biti isplativo voziti Diesel. I danas se može primjetiti da nije tako velika razlika u cijeni benzina i diesela. Ipak se diesel mora dodatno preraditi da bi udovoljavao finijem ubrizgavanju Diesela, a to ga u konačnici poskupljuje. Razlika i dalje ostaje u manjoj potrošnji Diesela.
    Većina novinara gleda na razlike u među ubrzanjima između Dizelaša i Benzinaca. Treba znati da se oni razlikuju po načinu vožnje i tipovima ljudi koji ih voze. Možda su Accord 2.4/ 190 KS ( i-VTEC) i 2.2/ 140 ( i-CTDi) približni po među ubrzanjima. Pitanje je samo tko će benzinca od 190 KS voziti u 6. brzini od 80-120 km/h! Da i ne govorim o tipovima kao što su Type-R. Takav tip auta je ipak za posebne vozače ( NE MISLIM NA "GAS NA PRAVCU").

  18. #43
    H ACC
    Guest
    negdje sam procitao da je u kaliforniji zbog izduvnih gasova zabranjena prodaja dizela-svih.

  19. #44
    R-Type
    Guest
    Kalifornija ima najstrože EKO- standarde na svijetu. Upravo zato, a i zbog svoje prepoznatljivosti, Honda radi motore koji su ispred sadašnjeg vremena. Svi njeni motori udovoljavaju najstrožim normama koje danas postoje i koje se planiraju donijeti.
    Dizele muči čađa koje imaju viška u ispuhu. Taj problem Accordov 2.2 i-CTDi rješava bez dodanih filtera ( zadovoljava EURO-4 norme).

  20. #45
    Mehanicar
    Guest
    pa svi ce imati EGR ventile i denox katalizatore, ali nije samo to problem autoindustrije nego i rafinerija koje ce za stroze norma morati povecati kvalitetu goriva a to je onda malo veci problem !

  21. #46
    INTERCEPTOR
    Guest
    Mara pa normalno da nije ništa posebno kad je Dom Dom vozio evo 8. Kakve gluposti ti valjaš. Ali u toj klasi 2,5 V6 alfa 156 je itekako posebna.

    Mara to što ti čekš uklasi impreze će tek doći, alfa GTA je tek početeak. Pa štio ti hoćeš? Prije 7 godina frima je bila u jednom velikom penisu. Samo d arazviju 4x4 i stave veći V6 i neke pile će početi padati. A isto tako alfa je marka od klase, a ne neka konfekcija pooput renola, vw-a opela i sl. Kupcu alfe su potpuno nebitne neke ekonomske stavke i slične ×××××rije. Pravom kupcu alfe.

  22. #47
    Rossonero
    Guest
    INTCP smiri se covjece. Sad si izvalio pravu glupost. Pogotovo zadnje dvije recenice. <br><hr><font color="red">...stiglo je sunce...</font>

  23. #48
    INTERCEPTOR
    Guest
    Rossonero činjenica je da alfa pucva na neku sasvim drugu klijentelu kupaca od one na koju pucaju reno, opel ili VW. ove tri marke zadovoljavaju širok krug kupaca tj. to su auti kojima su sve osobine prosječen kako bi sve više ljudi u njima preoznalo nešto što žele. A većina ih samo želi siguran, udoban, brz, pouzdan, velik, praktičan i dostupan auto. Većinu boli ona stvar d ali auto ima 2.0 sa 120 ks ili 1.6 sa 120 ks. 120 ks je 120 ks, glavno da se ne kvari i da ne troši puno. Vidiš ti bi uzeo diesela, ja nikad ne bi ni pomislio na diesela ma koliko jak bio i išao jer jednostavno to nije to. Ako ću dati 25 000e za auto onda hoću da sve bude potpuno. Alfa cilja n auži krug kupaca , troši više, ima mali bunker, skučena je, malo je tvrđa od ostali, al zato leži ide, itd. Nekom je to važno tj da iz auta dobije gušt, a ne samo prijevozno sredstvo.

    Primjerice moj stari kad je kupovao 156 uopće nije gledao konkurentske aute dali su jeftiniji, brži, manje troše ili nešto treće. Jednostavnmo je otišao u salon i naručio 156. Tj. gledao je druge, al nije mu palo na pamet da razmišlja o kupnji npr. audia a4 ili lagune. Nekim ljudima auto nije čisto ekonomska računica.

  24. #49
    Cezy
    Guest
    Ali to je sa jedne strane pogresno.Kad vec idem na to da ubodem novi auto.Onda ta kupovina mora biti ritual.Moram uzivat u tome.Provozat sve kandidate,vidit kakvu opremu nude,etc. Mozda ce me na kraju rajcat onaj na kojeg nikad nisam ni mislio.

  25. #50
    OS PUNTO
    Guest
    Ima i u tome istine.Kada sam ja Punta kupovao taman sam bio u vojsci i nisam bio u mogucnosti ici po salonima i isprobavati aute.Vjerujem da je to lijep osjecaj pogotovo ako kupujes neki skuplji auto.Kupio sam ga zbog jako dobrih iskustava sa prethodnim Fiatima i na osnovu testova iz novina koje sam kupovao u vojsci.Sve ostalo je obavila moja bivsa cura.Papirologiju i ostale stvari.

Slične teme

  1. Rijetki Accord 2.0i TD
    By Kaya in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 23-09-2004, 07:00
  2. Honda Accord
    By Accord in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 08-07-2004, 17:35
  3. Honda Accord
    By H ACC in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-06-2004, 18:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •