Stranica 13 od 13 PrvaPrva ... 3111213
Prikazujem rezultate 301 do 311 od 311

Tema: Konkurencija Accord Dieselu

  1. #301
    cuore
    Guest
    Interceptor, seronjo )

  2. #302
    R-Type
    Guest
    Bez konkurencije.

    Je li netko još probao?
    Ili ima primjedbu?

  3. #303
    mara1
    Guest
    citao sam auto partner i test Honde accord 2.4. meni je to najbolji casopis na trzistu. mi nemamo neki super dobar casopis ali ovo je najbolji od najgorih.
    ovo sada ne pisem da bi pljuvao HONDO-a ili nekoga vrijedjao nego samo zelim komentirati sto sam procitao.

    "Rijec je, prema nasem misljenju o jednom od najugladjenijih cetverocilindricnih motora koij se mogu pronaci. Jasno, rijec je o VTEC motoru sa promijenjivim vremenom otvaranja ventila...Vozite li se ispod 3 000 okretaja, djelovat ce neraspolozeno, Type S-ov 2.4 neprijatelj je niskih okretaja. Ali, kada se naprije priblizi granici najviseg okretnog momenta pa onda i prema 6 000 okretaja, vozac ce odjednom biti svbjestan da VTEC ne prasta lose postupanje - na svaki neoprezni pritisak papucice gasa reagirat ce GRUBIM UDAROM U LEDJA...NARAVNO, MOTOR KOJI VAPI ZA VISOKIM OKRETAJIMA"
    htio sam reci kako se neki slazu da je to auto koji se voli vrtiti i da ima sporta u tom motoru, da u gornjem domu okretaja da auto vuce. to ujedno i dokazuje najveci okretni moment na 4500o/min(NIJE SVE U BROJKAMA). naravno ne moze se usporediti sa nekim V6 sa 2.5l!

    sada ti znaj tko govori istinu, oni koji kazu da je to u tom motoru ima sporta ili oni koji kazu da nema.
    htio sam reci da su misljenja jako razlicita. premda to nije neki vrhunac sporta sto je jasno.

  4. #304
    Aero
    Guest
    ×××× vas taj Hondilak!

  5. #305
    Aero
    Guest
    Mislim kad netko usporedi BMW-ov 2 litreni turbodizel sa 150 KS, koji će još dulje vremena biti mjerilo vrijednosti sa Hondinim 2,2 litrenim turbodizelom, taj nije normalan.

  6. #306
    Hondo
    Guest
    Pojasni?
    mara piše o benzinskom 2.4l motoru, a ne o dieselu.
    I kad smo kod toga, da se malo posipam pepelom. 2.4l motor sam imao prilike nekoliko puta probati u potpuno novim autima i dojam je bio kao što sam pisao. Neki dan sam vozio auto sa pređenih 30tkm i moram priznati da se njegovo ponašanje u gornjem području dosta razlikuje od onog mojeg prvog dojma iako ne bih rekao da je motor neprijatelj niskih obrtaja. Očito je motoru trebalo razrađivanje i oni primjerci sa po 1000 km baš i nisu pokazivali pravo lice.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  7. #307
    mara1
    Guest
    nisam govorio o dieselu, ali mogu i o njemu.
    bmw-ov diesel je dobar- ja bih rekao vrhunski. ali s obzirom da je ovo prvi Hondin diesel(a pocela je raditi diesele kad je tehnologija daleko odmakla) i da bi TREBAO biti pouzdan onda se bmw ne moze mjeriti s njim. stavi taj hondin diesel u bmw pa ces vidjeti kako auto ide.
    bmw-ov motor je dobar ali je Hondin u rangu s njim ako ne i bolji. to je ipak auto tezak 1.5 tonu.

    moj frend ima 2.4 i isto mu nije dobro vukao a prosao je oko 3000 km. ali nakon 5000 on kaze da ide ko lud!
    ne ide kao V6 ali za tu klasu ide.

  8. #308
    mara1
    Guest
    hondo, svaka cast!

  9. #309
    piquet
    Guest
    povukao sam se bojišta, ali se opet vraćam.
    u gb alfin 1,9 multijet proglašen najboljim dizelašem u klasi.
    kako to da honda nije najbolja?

  10. #310
    Cezy
    Guest
    Mozda je uopce nisu uzeli u obzir!!

    U svakom slucaju,sad na trzistu ima pun kufer dobrih diesela.

    Moj favorit je FORD/PSA 2.0

    Vozio sam Cmax-a sa tim motorom,strava kako to ide!!

  11. #311
    Hondo
    Guest
    Accord se do ove zadnje generacije proizvodio u GB, no nije baš bio pretjerano tržišno uspješan, a ovaj zadnji se proizvodi u Japanu tako da mu je tržišni udio kod njih vjerojatno još manji.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

Slične teme

  1. Rijetki Accord 2.0i TD
    By Kaya in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 23-09-2004, 07:00
  2. Honda Accord
    By Accord in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 08-07-2004, 17:35
  3. Honda Accord
    By H ACC in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-06-2004, 18:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •