Stranica 11 od 13 PrvaPrva ... 910111213 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 251 do 275 od 311

Tema: Konkurencija Accord Dieselu

  1. #251
    R-Type
    Guest
    Iz kojeg su naftalina izvučeni ovi zadnji podatci ??????

    Inino gorivo nikad neće udovoljavati 100% deklariranom gorivu( naft), zato jer postoje ovce koje kupuju sve i ne znaju se izboriti za ono što plaćaju.
    Ali..., da su stopirane sve narudžbe za Accord Diesel- N E B U L O Z A
    Molim te navedi Hondin salon u kojem ne možeš naručiti ili dobiti Accord Diesel. Ili gdje ga ne testiraju radi Ininog dizela.

    Jedva čekam odgovor.

  2. #252
    piquet
    Guest
    iz najnovijeg naftalina. prolongirane su isporuke zbog nekakvog problema sa napajanjem goriva. da li mehanički ili elektronički problemi ne znam.
    ovo nije info iz prve ruke tako da me ne držite za riječ ali nemam razloga sumnjati u to.

  3. #253
    mara
    Guest
    to je za mene ok! nasa nafta je sve samo ne nafta!
    ja bi zabranio svaki diesel u nasoj drzavi dok ne kupe normalnu naftu

  4. #254
    R-Type
    Guest
    To još uvijek nije odgovor.
    Pitanje je jednostavno, pa bi takav trebao biti i odgovor( ako je tvrdnja točna):
    U kojem su salonu u Hrvatskoj( ili šire) stopirane isporuke i probne vožnje sa Accordom i- CTDi-om, radi loše nafte ???


  5. #255
    Puntocorse
    Guest
    Vidim da ste se nekaj uzbunili. Evo ovak, ja sam bil u petak u VŽ kod AC Tacchia na prezentaciji accorda dizela. Imal sam ga i prilike vozit i mogu reći samo sve najbolje za auto. Čak štoviše, auto me oduševil. Motor se stvarno u kabini skoro pa ne čuje (za razliku od recimo TDI mašina), nema nikakvih vibracija. U vožnji se jaaako osjeti okretni moment od 340 nm, jedino možda ima malu turbo rupu oko 2000 o/min, al to je zanemarivo. Međuubrzanja su odlična, i auto je začas u 4/5 brzini na 130-140 km/h, a da čovek niti ne primjeti. Jedna zamjerka je možda ta kaj auto nema 6 brzina. Mjenjač je inače odličan, kratak, lagan, uglavnom puno bolji nego na mojem accordu. Jedina stvar kaj se meni ne sviđa su ogromne vurice na inst. tabli.
    E sad kaj se tiče motora i naše nafte to je već druga priča! Niko nije spominjal nikakvo stopiranje prodaje dizela, ali je to lako moguće, budući da je u motor ugrađena sva moguća najnovija tehnika jel su si japanci dali stvarno truda. Pitanje je kak se bude motor ponašal sa ovom našom smeće-naftom na dulji rok eksploatacije. Iskreno, nebi se ništ čudil da prodaja bude stopirana, jer s ovom našom naftom ni FAP kljunaš neće ići, a kamoli iCDTI mtor! Pozdrav.

  6. #256
    ZEGA
    Guest
    Bem mu, nis ne kuzim na www.honda.hr kaze da ima 6 brzina, e sad ili ti nisi ubacio u 6-tu ili oni pod 6 misle i na rikverc...?

  7. #257
    Hondo
    Guest
    i-CTDI i 2.0l benzinac imaju 5 brzina, a 2.4l ima 6 brzina.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  8. #258
    mara
    Guest
    piquet, vidis kako su misljenja o Accordu razlicita!

  9. #259
    R-Type
    Guest
    Nema konkurencije ?

    Piquet nema odgovora.

    Konačni odgovor je da uz i-CTDi ide samo 5-brzinski mjenjač.

    Kažu da bi Opelov 1.9/ 150 KS moga biti dobar ??

  10. #260
    Razočarani
    Guest
    Alfa nije konkurencija Accord dieselu. Njemi je konkurencija pumpe-duse!!!
    jtd je za Hondu još nedosanjan san.

  11. #261
    666
    Guest
    Daj promijeni si nick.Ideš mi na ××××× sa tako blesavim nickom.

  12. #262
    Razočarani
    Guest
    Sretan si da imaš to na što ti ide moj nick! ) ) )
    LOL!

  13. #263
    Hondo
    Guest
    mara i ekipa, ne vidim ko je i gdje pljuvao po Accordu dieselu i glupo mi je da budem Hondin odvjetnik. Pljuvat i srat mogu samo oni koji pojma nemaju i koji su taj diesel vidjeli samo na slikama.
    Imao sam prilike dosta voziti taj auto i mogu samo reči da je odličan. Tih, elastičan, jak i rado se vrti. Malo se osječa nedostatak snage do kojih 1800 o/min, no nikako se ne bi moglo govoriti o nekakvoj turbo rupi. 340 Nm se fino osječa i auto klizi cestom bez ikakvog napora. Mjenjač je (naravno) odličan i zbog velike snage motora i dosta širokog radnog područja ne smeta što ima 'samo' 5 brzina. Ono što se možda i ne sviđa nekima koji su taj auto i vozili je to što se u njemu sve događa tiho i uglađeno. Nema buke, nema naglih cukanja i zbog toga nema subjektivnog osječaja brzine. Koliko si brz shvatiš tek kad pogledaš na brzinomjer. To je i osnovna razlika u odnosu na konkurenciju.
    One nebuloze o stopiranju isporuke zbog neispravne nafte u Hr su samo nečija lupetanja i nemaju veze sa stvarnim stanjem (provjereno kod ovlaštenog dealera).
    A i ona ×××××× koja su pisana ovdje po forumu o samozapaljenju Accorda imaju i drugu stranu, no odlučeno je da se sa tim ne ide van dok ne dođe komisija iz Japana na vještačenje. Inače, tamo se radilo o benzincu.
    Već sam malo umoran od stalnog dokazivanja nečega nekomu i glupo mi je da na ovom forumu uvijek ima mudraca koji su kontra onoga što misli polovica svijeta.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  14. #264
    piquet
    Guest
    nisu lupetanja nego sam tako čuo. i krivi izraz je stopirane već prolongirane. i ovo je došlo od ovlaštenog dealera.
    ja sam samo prenio info i nisam ništa prozivao ××××××m i stavljao 10 smajlića.

  15. #265
    piquet
    Guest
    sorry hondo ali stvarno se neki puta postavljaš malo previsoko.

  16. #266
    piquet
    Guest
    i molim te točan komentar šta su rekli oko te nebuloze.

  17. #267
    Hondo
    Guest
    Ma Nelsone nisam ovdje mislio na tebe, već na sve one koji su tu (dez)informaciju jedva dočekali. Auti se redovno prodaju bez ikakvih prolongiranja i kompliciranja, a problema zbog goriva još nije bilo. Službeno.

    Nego ti voziš 147 SS?<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  18. #268
    piquet
    Guest
    ok sorry hondo na ljutnji.
    da odnedavno.

  19. #269
    Hondo
    Guest
    Ha možda se i postavljam previsoko, al ima me preko 180cm i preko 90kg.
    piquet, se smije znati odakle si?<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  20. #270
    piquet
    Guest
    činilo mi se da me trpaš u isti koš sa određenom ekipom. nastojim komentirati samo ono što sam probao, a ako prenosim info ili nešto općenito komentiram onda to tako i kažem.
    inače sam iz zagreba.

  21. #271
    R-Type
    Guest
    Piquet, previše je poruka pored tvog "imena", da bi sebi dozvolio prenošenje informacija koje nisu provjerene ili još gore NEBULOZE.

    To što si iz Zagreba ne mora ti biti plus ( NE ZNAČI NIŠTA), ako nisi u pravu.

    Sve informacije koje je Hondo prenio, su točne( potvrda da se kreće u uskim-službenim krugovima uz Hondu).

    Ovo je drugi put da Hondo daje svoje mjere. - Nikako da se proda -


  22. #272
    piquet
    Guest
    koje su to poruke?
    čovjek me pita od kuda sam pa mu kulturno odgovaram.

  23. #273
    R-Type
    Guest
    Broj poruka pored tvog "imena" - 1135.

    Kad bi svaka 10 bila NE provjerena - čemu onda rasprava o nečemu što nije istina ?

    Usput odakle si ?
    Š A LALALALA ?

    Gdje je konkurencija ?

  24. #274
    Hondo
    Guest
    ) R-Type, pa nije baš da se nudim!
    Ajde mir. Pa tu smo da pišemo - točno ili ne.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  25. #275
    R-Type
    Guest
    Usput, kad smo kod pisanja - čak i Njemci priznaju primat i-CTDi motora( najnoviji Auto Blic).

    A, gdje je konkurencija ?

Slične teme

  1. Rijetki Accord 2.0i TD
    By Kaya in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 23-09-2004, 07:00
  2. Honda Accord
    By Accord in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 08-07-2004, 17:35
  3. Honda Accord
    By H ACC in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-06-2004, 18:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •