Stranica 1 od 13 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 311

Tema: Konkurencija Accord Dieselu

  1. #1
    R-Type
    Guest
    Cijena Accord Diesela se kreće od 27.990 Eur. Mnogi GA uspoređuju sa dosta lošijim proizvodima ( proizvođačima), pa kažu da je to visoka cijena. Kada se uzme u obzira tradicionalna pouzdanost, savršenost izrade, posebost podvozja, motora, mjenjača i kočnica, bez omalovažavanja ostalih proizvođača, čudno je zašto se novinari ne usude usporediti Hondu sa JAČIM PROIZVOĐAČIMA( Audi, BMW, VW..). Jer, Honda, koliko god to nekome bilo krivo ili pravo, ima status svjetskog proizvođača.
    Što Vi mislite o cijeni i mogućoj konkurenciji ?

  2. #2
    Hondo
    Guest
    Sad si dotaknuo temu nereklamiranja i neznanja koja je već davno dotaknuta na temi Honda club i mislim da bi bilo bolje da si sa tom temom nastavio tamo.
    Inače, svi testovi koje sam imao prilike vidjeti u vanjskoj štampi stavljaju Accord na prvo mjesto u toj klasi motora.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  3. #3
    Fresh
    Guest
    28.000 eura za taj auto, puno previše. Ni izgledom mi se ne sviđa pa se neću ni cijenom zamarati.

  4. #4
    Girrari
    Guest
    Nije baš malo...<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  5. #5
    Hondo
    Guest
    Hmmm..., a jel znate cijenu recimo Alfe 156 JTD?
    Veća je, ne.
    Ili A4?

  6. #6
    Ed Hunter
    Guest
    Pa dosta je skupa. To je cijena osnovnog modela? Pa kolko kosta 156JTD? Mislim da ni A4 (osnovni) ne kosta tolko.
    Pitanje je naravno kaj je kome osonvni model.

  7. #7
    mc
    Guest
    Cijena je zestoka, ali kada se radi o Hondi, vjerujem da ju i zasluzuje.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  8. #8
    Cezy
    Guest
    A4 diesel je uzasno skup.I to jos pusching.Citao sam da oni isto prelaze na Comon rail. Iako mi je A4 cist ok,ne jede ga tak vrijeme ko Mazdu 6 npr.

  9. #9
    Ing
    Guest
    Več sam napisal na Honda clubu da je cijena ex.paketa sa metalik bojom 31t€, to je auto sa 140 ps-a, a cijena 156JTD sa 175 ps-a je sa met. bojom 30t€ bez otvora na krovu, A4 neznam ali je sigurno skupliji.
    Po meni cijene su jako visoke.

  10. #10
    Cezy
    Guest
    Je ali je kod Honde motorni prostor bolje pofarban. )

  11. #11
    Fresh
    Guest
    Mazda 6 je od 22.000 - 27.000 eura.

  12. #12
    mc
    Guest
    Zar Mazda 6 ne pocinje od nekih 18-19 turaca? Ili govorimo samo o dieselima?<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  13. #13
    Girrari
    Guest
    Zato ja ni ne gledam dizel.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  14. #14
    mc
    Guest
    Ni ja...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  15. #15
    Fresh
    Guest
    Samo o dizelima

    Passat od 22.500 (1.9 TDI Basis) - 34.000 (2.5 TDI 4motion)

  16. #16
    mc
    Guest
    Plus svako malo 5000 uraca za "reotkup" auta... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  17. #17
    Fresh
    Guest
    BMW 3 od 23.500 (31 - 36.500 (330)

  18. #18
    Girrari
    Guest
    MC <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  19. #19
    pug206
    Guest
    ovdje u svicarskoj honda accord diesel kosta 38'000 CHF (= 24500 €), nije toliko skup...

    auto je mrak, u subotu sam bio na probnoj voznji

  20. #20
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Nije nimalo skup. Pa zar ste procitali da Golf V kosta 28 000 evra!

  21. #21
    mara
    Guest
    pa cuj ja sam gledao alfu GTA i svaki je mjesec sve skuplja. bila je 300 000kn a sada je oko 330 tisuca.
    cuj s obzirom na alfe, honda se barem ne kvari i ima IME. alfe je po meni najskuplji auto iu VW s obzirom na ono sto daje. i ti su auti jako poskupjeli. ako izuzmes BMW, MECA, AUdi- to je najskuplji auto

  22. #22
    Fabia SDI Elegance!
    Guest
    Ja to nijesam primjetio ali i drugi mi tako kazu!

  23. #23
    600
    Guest
    mara, pa zar Alfa nema IME???

  24. #24
    Hondo
    Guest
    mara, opet ja reagiram na tvoj post. )
    Vidim da većini ljudi na ovom forumu nije jasna jedna stvar, a to je da je Alfa Romeo u Fiatovom koncernu dobila mjesto (koje joj i pripada) ekskluzivne sportske marke koja ne prodaje baš običnu konfekciju (što je Fiatov posao), a niti neki elegantni prestiž (što je za Lanciu). Prema tome, glupo je očekivati da će Alfa koštati kao i Fiat ili recimo Nissan ili Renault ili ne znam ni ja kaj drugo.
    Na BMW-ove cijene se nitko ne buni ili na cijene nekih drugih nezasluženo skupih marki.
    Tko hoće sport, ime i prestiž, taj će kupiti Alfu 147, a kome treba auto za hrmbanje, taj će kupiti jeftiniji Stilo.
    O Hondi ne bih jer već sam rekao da mi se njihov smjer baš i ne sviđa u zadnje vrijeme, jedino znam da Hondin auto vrijedi svake kune koja je data za njega, a ni imagea ne manjka.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  25. #25
    R-Type
    Guest
    Accord Diesel će se prodavati u dva paketa oprema: SPORT I EXECUTIVE. Oba modela imaju bogatu opremu, gdje nema potrebe za doplatom beznačajnih dodataka( npr. BMW dodatno naplaćuje PEPELJARU).
    Što se motora tiče, ne postoji bolji Diesel proizvod do 2.200 ccm. Accordov Diesel( i-CTDi) ima najveći okretni moment, najbolja među ubrzanja, samo je BMW startniji do 100 km/h, ima najmanju potrošnju, udovoljava EURO 4 normama, ima najbolji kompresioni omjer (16,7), jedini ima aluminijski cilindarski blok motora, najtiši je ...
    Honda nije izmislila diesel, ali je sada posložila najbolje postojeće elemente u savršen proizvod. A, ono što je najbolje, ne može biti i najjeftinije.
    Ako se zna da Honda i Toyota imaju proizvodnju koja najmanje košta, onda je sigurno( kako je i Hondo rekao) da njihov proizvod vrijedi svake lipe.
    Što se tiče smjera kojim Honda ide, mišljenja se preklapaju. Činjenica je,da je Honda nekad isporučivala vozila sa 30% jačim motorima od drugih. Ali Honda nije ta koja diktira trend( ekologija), već samo želi ostati na vrhu po svim novim( i starim) pravilima( EURO 4, RECIKLIRANJE, POTROŠNJA). Jedna je od rijetkih koja prati sve novosti, a i dalje proizvodi savršene proizvode. Na drugu stranu, većina izbacuje poluproizvode koje usavršavaju na cesti, preko leđa kupaca.

Slične teme

  1. Rijetki Accord 2.0i TD
    By Kaya in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 23-09-2004, 07:00
  2. Honda Accord
    By Accord in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 08-07-2004, 17:35
  3. Honda Accord
    By H ACC in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-06-2004, 18:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •