Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: 307 & novi Megane

  1. #1
    a zakaj?
    Guest
    Molim vas pro & contra za svakoga od njih, kao i preporuku za kupovinu.

  2. #2
    Dr. Strangelove
    Guest
    307 ti je postao ekstremno rizična kupovina, valjda dve trećine vlasnika ima nekakve probleme s njima.... tak da u tom svjetlu usporedba je klimava... makar koncepcijski mi se više dopada od Meganea...

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Meni je Megane čak i lepši. Ne znam... ima mi više osobnosti.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  4. #4
    Pocket Rocket UNLOG
    Guest
    E pa, Girrari, PLAĆAM TI:

    BUREK
    PIVU



    Uvijek fer, naš Girrari.

  5. #5
    Megane_SB
    Guest
    Može još jedna tura .... )

  6. #6
    turbo-limac
    Guest
    cujte, meni je megane nekak cudan za vozit..... 307 mi je puno bolja, a i vise mesta ima......

  7. #7
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Kolega Girrari je pod utjecajem nepovoljne biometerološke prognoze.

    Megane ljepši od 307??? Zdravo Marijo..
    Kaj su ti obečali ovi naši Renolisti

  8. #8
    Brock
    Guest
    Batine!

  9. #9
    Fresh
    Guest
    Pohvalili su Fiata (Pandu), pa sad vraća

  10. #10
    mc
    Guest
    Girro, jesi ti to nama bubini? Temperatura?
    Ja sam se naslusao prica o 307-icama, pa si bas i ne zelim tako nesto prozivljavati. Izgled necu komentirati jer to bas i nije zahvalno raditi. Istina je da je 307 prostraniji. Pa ti vidi.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  11. #11
    Dom-Dom
    Guest
    Brock , kaj ga bute tukli , a hvali vam Megane???

  12. #12
    Armand
    Guest
    I ja sam se naslušao priča o 307. Na ovom forumu. Da nisam vlasnik tog automobila od 2001. možda bih im i povjerovao. Kako ipak jesam, pokretaču teme odgovorno tvrdim da neće pogriješiti kupi li 307. Mégane II preslabo poznajem da bih mogao o njemu suditi.

  13. #13
    Pocket Rocket UNLOG
    Guest
    Lijepo Armand da ti sudiš po jednom primjerku...
    To ti baš ne ide...
    Iako,čisto sumnjam da je Megane bolji!

  14. #14
    Girrari
    Guest
    Fora je slijedeća: Megane mi se ne sviđa; u osnovi dosadan prednji kraj kao i interijer kao kontrast totalno suludom stražnjem kraju. Nije mi lep. ALI taj bu auto i za 10 godina bio pojava jer ima ono nešto... nešto specifično što ga razlikuje od ostalih... ima duh. I tu kapa dolje Renaultu.

    307 se ispro. Taj auto nije pojava, a bio je pojava samo dok ih je bilo svega par u HR. Objektivno gledano, lepši je i skladniji od Meganea, ali uzalud vam trud svirači kad niste pogodili žicu. <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  15. #15
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2622
    307-ca. Megane je nekako tijesan straga. Uz to 307-ca je ljepša iako se kako Girrari kaže isprala.

  16. #16
    cdti
    Guest
    slazem se sa girrarijem. i meni se taj sviđao kad je tek izašao i kad ih je bilo svega nekoliko.a sad mi je skoro kao i svaki drugi.cuo sam(procito) da ovo dizelski 2.0 motori(90 i 107 ks) da ne valjaju nista i da trose vise od ocekivanja.to bi se trebalo ispravit sa novim 1.6 i 2.0 16v dizelasem.

  17. #17
    Koshpa
    Guest
    E ovak ja bi se odlucio za 307 jer mi je puno ljepsi od Meganea. Znaci cisto stvar ukusa.

    2 cdti:ne bih se bas slozio s tobom da 2.0 HDi motori ne valjaju, jer je poznato da su u vrijeme svog izlaska bili najmoderniji na trzistu. A da ti dam primjer iz prakse moj tetak ti ima Berlinga s tim motorom i prezadovoljan je. Inace ima trgovinu mjesovite robe, pa mu auto sluzi ko dostavno vozilo. Nakon sto je u 2g. i mjesec dana napravio 208000 km motor radi odlicno, glasniji samo pri prvom jutarnjem startu, potrosnja mu se povecala za pol litre (tak on kaze). Inace najvise vremena provodi na relaciji Zagreb-Kutina, gdje ga bez obzira natovaren il ne drzi full gas, dakle po brzinomjeru 170 km/h.

  18. #18
    cdti
    Guest
    ma koshpa rekao sam da sam to procito za te motore,nemam vlastitih iskustava.dakle ne mogu im suditi

  19. #19
    skywalker
    Guest
    famozni dr.Marusic je na HTnetovom portalu opako popljuvao HDI...


  20. #20
    cdti
    Guest
    e pa da.tamo sam i procitao to o hdi motorima.a taj lik samo sto ne viri iz guzice folcvagenovcima i obavezno pljuje sve ostalo.

  21. #21
    ZEGA
    Guest
    E citao sam neka njegova ×××××× za ne povjerovati...
    Mislim da sam ih negdje i komentirao koliko krivih pretpostavki...

  22. #22
    Mehanicar
    Guest
    ma pustite dr.Marusica, meni je predavao godinu dana na faxu , svasta on prica, dobar je ali tezak za skuziti nekad prica gluposti a i marketing se nekad mora odraditi !
    a-sto se tice HDI , naravno da su dobri - prvi su uveli Simensove piezo aktuatore , koje sad i Bosch radi na brizgaljkama

  23. #23
    Koshpa
    Guest
    A zato mi je poznat taj tip. On pise nest za Auto Klub, ne?
    Joj sve me strah takvog zadrtog svaboljupca! ) ) )

  24. #24
    Mehanicar
    Guest
    Koshpa nemoras brinuti, Marusic se preselio na promet ( veca placa, profesorsko mjesto itd. a i nije se bas slagao s Lulicem i Mahalecom) a sad ces iz vozila dobiti Ormoza - vozi onu plavu 156 GTA sto bude pred faxom i tek ce te on "usreciti" - njega je Scap izbacio s dizala jer nije magistrirao pa je postao asistent Stepanicu .

  25. #25
    Koshpa
    Guest
    O jess! A to je njegova Alfa, ja sam mislio od one plave zenske s mehanike.
    Tip sa strojarstva i kupi alfu, hm tu mi nest smrdi. ) )

Slične teme

  1. 307 CC ili Megane CC
    By Calibra fan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 25-02-2004, 14:04
  2. Megane II
    By xXx in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 63
    Posljednji post: 15-07-2002, 08:18

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •