Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 110

Tema: Pa kaj se događa u tim glavama!?!

  1. #1
    GTT- the beast
    Guest
    Unaprijed ako se neko prepozna u ovom, molim ga za razumjevanje.
    Jer jednostavno nemrem shvatit da dok se vozim u svom GTTu ima naivaca koji bi se ganjali ili pokazali kak su brzi sa svojim Golfekima tdi,Mazda ditd ili koja več oznaka, Pasat...
    Pa kaj nemreju logiku uključit(duplo teži auti i duplo slabiji).
    Nebi htio ispast bahat ali postoje neki zakoni fizike, jel neko ima slična iskustva? <br><hr>

  2. #2
    POCKET ROCKET UNLOG
    Guest
    TO MI SE DOGAĐA SVAKI DAN.
    SVAKI ××××NI DAN.
    LUD SAM OD TOGA VEĆ.

  3. #3
    Initiale
    Guest
    Prosli vikend sam se skoro upisao od smjeha,lokalni decko u staroj, dobrano spustenoj 316-ici coupe, okretao se ispred birca pod rucnom,da bi u sljedecem trenutku krenuo u nemogucu misiju,prestizanje cs phase II

  4. #4
    ŠULE
    Guest
    Priznajem ja sam jedan od tih. )

  5. #5
    Hondo
    Guest
    Pa ja dosta jezdim po zagrebu sa GTA i još me nitko nije ni pokušao izazvati.
    Iz respekta, ili???

  6. #6
    Initiale
    Guest
    Hondo,je mozda tvoja GTA 147,crvene boje,videl sam jednu pred koji mjesec i dok sam isel u Vz i dok sam se vracal isla je prema kc-u

  7. #7
    ŠULE
    Guest
    Pa nije valjda da bi se upustio u duel sa nekim Cliačem, Hondo.

  8. #8
    Ed Hunter
    Guest
    Ne, on ima 156 GTA

  9. #9
    Hondo
    Guest
    Ne.
    Ta ti je od gazde auto-salona u Vž gdje sam ja kupil svoju.
    ŠULE zakaj pitaš. Kaj si me negde škical iz prikrajka i kalkuliral jel da okušaš sreću??? )

  10. #10
    ŠULE
    Guest
    Niiiiiisam.
    Vidim li crnu mačku (GTA), doći ću do tebe da te prije upozorim.
    Da ne bi poslije bilo.

  11. #11
    Hondilak
    Guest
    hondo koja rega? Da te pozdravim ak te sretnem...

  12. #12
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Pa ja dok sam imal Integralku jedan sa Passatom se je htel utrkivati.Ajooooj

    A kad sam imal EVO 7 jedan sa Clio Sportom se je htel utrkivati.Ajjjooojjj!!

  13. #13
    GTT- the beast
    Guest
    Dečki baš mi je drago da nisam ja jedini baksuz a usput ste me i nasmijali <br><hr>

  14. #14
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Nisi stari moj , imaš tatinih sineka kaj se u BMW3 318 hoče utrkivat sa 156 2.5 V6.Fakat deca sa anoreksičnim mozgom.

  15. #15
    GTT- the beast
    Guest
    Pa nije mi jasno kaj fakat neznaju kaj rade ili znaju pa čekaju da se desi čudo i da im auto poleti!?! <br><hr>

  16. #16
    Mario Haas
    Guest
    Crna GTA? Prošli petak navečer kod Sheratona možda? Vidio sam jednu u akciji.. taman sjedao u auto nakon "Italian Joba" i čujem neko frlji makinu, izađem iz auta i pogledam i imam šta vidjeti....

  17. #17
    Cezy
    Guest
    Nisam jos tak nesto dozivio,jel ne vozim brzi auto.Sa druge strane ja perem sve koji su sporiji od mene.
    Ak se sad netko sa tri puta jacim autom od moga vuce 70,pa onda cu ga srezat,ne zato da mu dokazem kaj mogu,nego zato kaj mi kvari tempo.

  18. #18
    GTT- the beast
    Guest
    Ma jedno je kad ti nekoga pređeš a drugo kad ti se neko napikava ili turira na semaforu ili.....<br><hr>

  19. #19
    Cezy
    Guest
    E hebat ga,moram se napikavat kad mi auto qurtza nejde,da sto lakse i brze prodem. Na semoforu ne turiram.

    I opcenito nisam bas upleten u fajtove,jos ne.

  20. #20
    GTT- the beast
    Guest
    Dobro nemoraš se sad izvlaćit he he he.<br><hr>

  21. #21
    Hondo
    Guest
    Mario je crna GTA, al u tom kvartu sam bil na Tri kralja.
    Došo ja iz provincije pogledati Povratak kralja na Tri kralja, ne dobih karte i povratih se doma bez Povratka kralja.
    I istu večer sam skoro probil onu barikadu prije ulaska u podvožnjak ispod Savske. ×××× ih konj, kaj ne mogu malo bolje označiti takve stvari!!!

  22. #22
    CLIO SPORT
    Guest
    ××××ni show je bio kada se neki lik u golfu IV tdi sa crvenim I ganjao samnom po heinzelovoj....kod mene iza 2 komada,frend i ja!

    lik me gleda na semaforu i turira golfa....i pustim ja njega do prvog semafora...drzao sam se jedno 5-6 metara iza njega....stanemo mi na semaforu i lik sav presretan pokazuje na mene kao s pistoljem i puca po meni!?!??! (ne pravim pistoljem,vec rukom,kao....ubio me!!)!!

    ovaj frend spusti prozor ikaze mu,aj stari do slijedeceg semafora.....i lik se bahato nasmije....!

    ostavim ja njega do slijedeceg semafora najmanje 50m....i lik dodje do mene,ovaj frend kao baci bombu na njega i kaze liku BOOOM!!
    lik u prvu i stane se poprek ispred mene....ja se usro...u prvu i ispred lika taman na zuto pobjegao i tako jos nekih 300-400 metara se lik vozio ispred mene sve dok mu nisam nestao iz vidika!!!!

    nikad neznas koja je to ××××××!!!



  23. #23
    Rossonero
    Guest
    Semaforski ratovi nisu fora i glupo se nabacivat slabijem autu, a na jaceg znas da nema smisla. Ali se zato na otvorenoj cesti, pogotovo ako su zavoji i brdo, moze sasit puno jaci auto. To je vec gust. Samo kaj i onda se desi situacija i to nazalost jako cesto da pobijedi ludji.

  24. #24
    GTT- the beast
    Guest
    AAAJOOOJ JEBAATEE KAK SI SE USRAL, to ti je zato kaj ne voziš turbaka.
    Mi mange koje ga vozimo se ne bojimo tak. he he he <br><hr>

  25. #25
    INTERC000LER
    Guest
    Niko sretniji od mene kad ovim svojim macijim kasljem tj. bravom 1.6 16v operem golf-a TDI ili starijeg GTI(pogotovo neku prelose namudamu 2-icu) na otvorenom.
    Mojoj sreci nema kraja! )

Slične teme

  1. njemačka doga!
    By jaa in forum Psi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 06-02-2005, 01:26

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •