Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 48

Tema: Seat Ibiza FR

  1. #1
    Dom-Dom
    Guest
    <font size="+1">Moram reagirati na ovo smeče čitano u Auto Blitzu.

    Seat ije izbacio novu Ibizu FR , što znači FORMULA RACING!!!!

    Ali pazite s kojim motorom 1.8 turbo sa 150 konja.Auto ide 216 i ima 8.4 od 0-100!! I TO JE NJIMA FORMULA RACING!!!

    Pazi sad ima čak i 16" alu felge.A iznutra je bojler živi.

    Pa zbilja neznam koji je k.... tim u Seatu??? </font><br><hr>

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2622
    Dom, jesi li vidio onaj test tri supersportaša od 500 KS. Tamo imaju test Lamba Gallardo. I pazite sad, na privjesku ključeva nije Bik, nego Audijevi prstenovi! Uz to još je i radio i komande klime prenesene iz audijevih modela!

  3. #3
    Dr. Strangelove
    Guest
    Ne kontam taj Seat.. FR modeli će biti pozicionirani ispod Cupre? kako glupo ime za predzadnji model u gami po snazi...

  4. #4
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2622
    Ma glupi su oni cijeli, pokušavaju biti sportski VW sa Alfinim dizajnom.

  5. #5
    Brock
    Guest
    I... koji ××××× oni imaju veze sa Formulom?!?!!?

  6. #6
    OS PUNTO
    Guest
    Otkako je Lamborghini presao u njemacko vlasnistvo postao mi je potpuno nezanimljiv i vise necitam nista vezano uz njega.Postao je njemacka konfekcija u super sportskoj klasi.

  7. #7
    Ed Hunter
    Guest
    Problem je samo u imenu, ne? On nije top model, nego neka jurilica ala gti. Relativno puno konja u maloj karoseriji i to je to.
    Uglavnom glup potez staviti takvo ime za auto koji nije top sport model od firme.

  8. #8
    OS PUNTO
    Guest
    Seat pokusava biti nesto poput Alfe, ali on dok god ima djelove i sefove nekakvog konfekcijskog VW-a to nece nikada postati.Prirodnija mi je veza izmedju Skode i VW.Opcenito mi je zao svih tih krasnih marki koje su potpale pod VW.

  9. #9
    ŠULE
    Guest
    Meni osobno malo čudni komentari na jedan običan tekst iz magazina.
    Još čudnija reakcija na spomenute performanse koje su uzgred vrlo pristojne. Mislim da svi ovdje znamo da sportski auto ne čini samo ubrzanje i konačna brzina.


    Sad bu počelo. Jeeeeeeee

  10. #10
    turbo-limac
    Guest
    istina sule, ali znajuci VW platformu, niti vozne osobine nebu nekaj....

  11. #11
    Pocket Rocket UNLOG
    Guest
    Ime je totalno nebitno...
    Meni je ime super...
    Pristojno ide, fora ime, izdvaja se od ostalih...

  12. #12
    Fresh
    Guest
    Super ime, odmah me asociralo na

    tonkica palonkica frrrrrrrrrrrrr

  13. #13
    Koko
    Guest
    Ovo Formula Racing, ne znači Formula kao bolid ili auto, već formula kao matematička ili vječitog života. Dakle u prijevodu na naški RU ili recept utrkivanja.

    Inaće, slažem se da je auto kramp. Vozio sam gotovo sve modele Ibize koji su dosada došli u HR i baš niti jedan mi nije sjeo. Izvana ružan, iznutra turboružan, nudoban, ležanje tak-tak, kvaliteta izrade nikak. Šarm? prije bi rekao šljam!

    No, s druge strane imam mnogo prijatelja koji se nimalo ne slažu samnom te je njima auto izvrstan. Sto ljudi sto čudi.

  14. #14
    Koko
    Guest
    Ili na Frrrrrrrrrrrrrrrrreš

  15. #15
    turbo-limac
    Guest
    ajd pocket priznaj, glavno ti je da ima fućkalicu... pa navini sineeeeeeeee!!!!!!!

  16. #16
    Pocket
    Guest
    priznajemmmmmmmmmmmmmmmmmm



  17. #17
    T-IE
    Guest
    Pa dom-dom, ta Ibiza FR s tim motorom ima sekundu bolje ubrzanje od "sportske" Alfe 147 2,0 sa 150ks i 10 km/h brži v max. A Alfa je šatro cuore sportivo. Ne znam što fali toj Ibizi da pljuješ po njoj. Šta bi Seat trebao počet radit da ga počmete uvažavat?

  18. #18
    Ed Hunter
    Guest
    Ako se pod formula misli na npr. matematička, a ne bolid onda OK!
    Mislim da taj autek ide ko metak, 150 KS u tak maloj karoseriji. Prava mala jurilica.

  19. #19
    Dom-Dom
    Guest
    T-IE pa ja protiv Seata nemam zbilja ništa.Samo kritiziram naziv Formula Racing sa ovim šugavim VW turbakom od čuvenih 150 konja i zamisli 16" kotačima.I tko je tu uopće spominjao Alfu????Pa ta 147 kurcu nejde!!!I bar nema oznaku Formula Racing , a Cuuore Sportivo može biti na toj 147 2.0.Zašto ne??

    Šule , ako auto ima naziv Formula Racing onda od tog auta očekujem perfomanse barem slične svevišnjeg nedodorljivog Clia Sport.Bolje perfomanse nisu moguče , jer nema boljeg auta od Clia Sport.

  20. #20
    piquet
    Guest
    i naravno u usporedbi supersportaša pobjeđuje lambo zato što je sada u koncernu. da je neovisan sigurno bi zauzeo zadnje mjesto.
    i meni je ibiza iznutra ćelava.

  21. #21
    ŠULE
    Guest
    Tu se slažem sa tobom Dom.
    Sport 182 je kraj priče u hot hatch poglavlju.


    Glede imena nema mi glupljeg od Autodelte.

  22. #22
    Senior Member
    Datum registracije
    Oct 2003
    Postova
    1.217
    Rep Power
    2622
    A meni nema glupljeg od Safrane! )

  23. #23
    ŠULE
    Guest
    Ima. Npr: Thalia, kango, fuego, chamade...

  24. #24
    Dom-Dom
    Guest
    Pa Autodelta je tuner , a ne ime auta???

  25. #25
    ŠULE
    Guest
    A šta je Ibiza naspram tog FR-a?

Slične teme

  1. Seat Ibiza 1.4 TDI??
    By seatfan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 25-10-2004, 20:33
  2. Seat Ibiza 1,9 SDI
    By Ana in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 19-05-2004, 12:29
  3. Seat Ibiza FR
    By Romeo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 05-02-2004, 02:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •