Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: Nebi htio da ikoga provociram, tek da pitam..?!

Grga GN
    Guest

1. Ako su Hrvati toliko gnjusni sada kada su samostalni, dali su takovi bili i u vrijeme Jugoslavije..?!

2. Ako jesu, onda netreba zaliti za Jugom. Bolje je svima ako ti zivinari onda danas zive za sebe...No...?!

3.Ako nisu, bili tako losi pod Jugom, a znamo sto su cinili svojim jadnim nacionalnim manjinama kada su imali svoju NDH, nisu li i danas kada opet imaju svoju vlastitu drzavu takva ista krvozedna rulja, koja samo gleda kako da sagradi novi Jasenovac i to samo za svoje srbe.......Zasto bi se onda ti srbi zeljeli ovdje vratiti...?!Jeli to neki kao mazohizam ili tako nesto..?!

Grga GN
    Guest

nastavak...

4. Iz svega ovoga ovdje iznesenog na ovom forumu, namece se samo po sebi pitanje, dali se po ocijeni pro srpskih komentatora ista promjenilo na bolje u Hrvatskoj ili Srbiji ? Dali se politika i razmisljanja pri prilazu problemima ista igdje promjenila ?!

5. Ako nam se sada pristupi problemima promjenise, tko je vise profitirao a tko vise izgubio od raspada zajednicke drzave...?!

6. Zasto, krvolocni i glupi konjusari
    ne zale za drzavom u kojoj su tek iskoristavali, naprednu, pametnu radisnu bracu, i zivjeli bolje na bratskoj grbaci..?! ( ma glupi su ti mamlazi, a bilo im je toliko bolje )

7. Ako je vec, tako mudar pristupu rijesavanju problema, kao sto ga je Srpski narod, u obrani zajednicke drzave i svojih ljudskih prava i digniteta, doveo do tako katastrofalnih posljedica po vlastito blagostanje, zasto vi ovdje koji zastupate Srpske poglede na istinu, i dalje koristite istu mudrost u obrani vasih postavki..?!

Grga GN
    Guest

...nastavak.

8. Ako ste vi u pravu, a mi u krivu, zasto tolika razlika u momentalnom prosperitetu..?!

9. Zasto je nama bez vas bolje a vama bez nas gorje..?!

10. Ako zelite da vam i nama bude jednog dana opet bolje i da jednog dana mozemo ekonomski suradivati, zasto dolazite ovdje sa pogrdama i vrijedanjem, ruku koje su vas jednom drzale na visem standardu i opet bi to mogle cinit na obostranu dobrobit. Jeli mislite da se to na ovaj nacin postize?!

Necu dalje, da ne predem granicu normalnog prosudivanja i da ne raspirim zucljive erupcije.

Jos samo jedno pitanje : Dali mozemo ovo diskutirat kao civilizirani ljudi, kojima je u interesu saradnja..?!Bok !

ovo
    Guest
    je tako besmisleno kao kad bi liju pito zasto si tako lukava i podla.

........
    Guest

OD STO GLASA, GLASA CUTI NIJE.....?!

Grga demagogu
    Guest
    umesto odgovora pročitaj samo prvih nekoliko redova svog NDH Ustava,pa pročitaj onda Vama omraženog Srpskog

U Srpskom Ustavu se nigde ne spominje da je Srbija nacionalna država Srpskog naroda,dok je u NDH to istaknuto u prvi plan

Kakvom se raspoloženju onda nadati i šta očekivati od velikom većinom
    polupismenog hrvatskog puka kad vam je osnovni državni zakon u samom startu NARCISOIDAN i vuče na ŠOVINIZAM

Grga GN
    Guest

Hajde ti "bezimeni" mudrace, pokusaj nam objasniti sto to ti nazivas demagogija i kako to da mene pokusavas time naslovom okititi.

Jeli to po onom principu :" ..kad nemozes odgovorit na pitanje vrijedaj, pretvori diskusiju u svadu, tako da se nezna tko je lud.."..?!

Niti na jedno pitanje nemozes odgovoriti a da ne priznas time da po normalnoj logici, ne samo da vas je vasa "pametna" politika upropastila, nego i da jos uvijek trubite iste gluposti koje su vas upropastile.

Vidis naj zalosnije je to da i po rezultatima vasih izbora se vidi, da vasi ljudi su zbunjeni i DEMAGOZI su dobili najvise glasova.

To sto tebe smeta da i Hrvati imadu konacno svoju nacionalnu drzavu, je samo znak da shvacas da od vase ideje o drzavi Juznih Slavena, u kojoj ste vi "demokratski" vecina nece vise nikada biti nista, i da cete ili morati raditi, a ne tek biti vojni starjesine, diplomati, i intelektualna elita u svojem carstvu, ili biti siromaci i iseljenici.

Grga GN
    Guest
    Ta vasa taktika o multinacionalnoj drzavi, poznata je jos od Trojanskih ratova, te iako danas multinacionalne drzave poput Canade, Australije pa i SAD
    koji je zapravo novi super nacionalisticki system, su vodece, Francuzi, Rusi, Ukrainci, Cesi, Slovaci, i velika vecina starog svijeta su NACIONALNE DRZAVE i to ti izgleda ne smeta.

SVE U SVEMU, STO JE LOSE U TOME DA VI IMATE SVOJU VLASTITU DRZAVU, I DA STE SVOJI NA SVOME, A DOZVOLITE ISTO I NAMA.

Danas mi vasu dozvolu vise ne trebamo bas zato jer imamo svoju vlastitu nacionalnu drzavu i to tebe pece, ali to je tvij problem.

Nema vise dzabelebarenja, zato mi za vama ne zalimo, a vi sve kuke i motike na nas, jer nama je bolje bez vas dok vi jos uvijek mislite da cete si stvoriti standard mudrovanjem i pricama.

bosanac
    Guest
    te ubio grga ××××× i ti bi nekom da pametujes a neznas najosnovnije rijeci pravilno izgovarati i joj stavljas zarez ispred (i) hehehehe i kod vas nije veznik hahahahaaaaaaa.I sta dalje sa takvim covjek da diskutuje i da gubi vrijeme. )

Grga GN
    Guest

Eto toliko o temi i pitanju i odgovorima. Grga je glup, nepismen, smrde mu noge, kopa nos, podrigava se, pije , pusi, star je. Imades li jos nekih argumenata zasto ne mozes odgovorit na jednostavna pitanja...?!

Hajde sada ti koji pravilno pises i druge kritiziras, napisi nesto suvislo na temu, ili ti je to pretesko..?!

Sto ti je to DEMAGOG, u tvom pravopisu?

ПРЦ
    Guest
    Са×××;×××;вај ме Боже глади,к×××;ге и Хрват Грге!

Fali ti "J" Grga!
    Guest
    Ukrainci

Tačno je UKRAJINCI!

naj zalosnije
    Guest
    se ne piše tako,već ovako:

NAJŽALOSNIJE

"imadu" ne postoji
    Guest
    već postoji:
    IMAJU

opet koristiš
    Guest
    "Imades" NEISPRAVNO Grga!

IMAŠ se kaže!

Grga GN
    Guest

Eto priznajem da sam slampav i da mi nije nikada bilo mnogo stalo do pravopisa ni u jednom jeziku, ali sto ces ( daje je to sto, ili sta...?! ), pogledaj malo oko sebe, ovo je internet i pravopisi trpe, dok se trazi smisao ideja. Ok , ok, lijepo je da znas sve o hrvatskom pravopisu, ali vidis , o tome nismo razgovarali, ili i opet bjezis od postavljenih pitanja, gdje ti pravopis stvarno ne pomaze. Bok ( dezurni moj sidarta )( znam te pusko dok si pistolj bila )....No...?!

E moj Grgo!
    Guest
    Reč MNOGO je SRBIZAM!

Reč PUNO je HRVATIZAM!

Pa Boga mu Grga,ponašaš mi se u zadnjim upisima kao da si "He drank a pint of beer" ili u najmanju ruku da si "drunk as a lord".
    Živi brate i dalje tamo u nekom svome
    "demi-monde" i poštedi nas svojih šovinističkih "Hintergedanke"!

Grga GN
    Guest

A kakav ti je ovo odgovor , pravo piscu pravedni. Zar nisi dovoljno kulturan i inteligentan da shvatis da pokusavajuci da me uvrijedis, ponizis, optuzis za sovinizam i mrznju, samo pokazujes koliko si ne samo bistar, nego i bespomocan i necovjek.

Znam ja da i ti imas dobrih strana, i moram da te volim jer si mi brat covjek po Kristu, ali saberi se malo, ohladi ( sto ti Vladan poruci tamo na onoj drugoj temi) i shvati da ne samo da nemozes glavom kroz zid, nego da ces si je olupat. Juga je bila i prosla, a zivot ide dalje i , sto Vladan rece ( vidis poslusao sam tvoj pravopisni savjet i stavio zarez iza "i" // umetnuta recenica..No..?!//i odmah se bolje osijecam) pokusaj se ponasati da te ljudi mogu cijeniti po tvojim vrlinama a ne zagrizenosti.

Bok !

Grga jesi li gledao
    Guest
    film "Otac na službenom putu"?

Grga GN
    Guest

Tko pita dali sam gledao taj film...?!

Jesli to ti " dezurni", jer ti mi kao starom znancu mozes reci Grga, a za ove ostale nikogovice ja sam gospon Grga...No..?! Jel tako " dezurni ", mi imamo primirje do 15 i ja te cijenim jer si od rijeci, ali ovi neki dripci, em tupi em prosti, sve kao neka fukara sa diplomama i compom. Vidis kak je to tesko kad pristanes da da pricas s nekim tko nema, kaj bi Zagrepci rekli, dunsta.

Da, gledal sam nekada taj film o informbirou. Zakaj oces da znas ?!

E gospon Grga GN
    Guest
    onda vam sigurno nije promakla scena u tom filmu kad glavni lik (Miki Manojlović) tuče svoju ženu (Mirjana Karanović) koja mu je stalno nešto prigovarala o tome što se ne ugleda na njenog brata Vladu,koji mu je ustvari i spakovao na grbaču sva "nedjela".
    Prilikom te scene udarajući je glavni lik izgovara između ostalih i jednu (poslije filma u BiH jako popularnu) psovku,koja glasi:

"×××× TI VLADO MAJKU!"

Na ovo me gospon Grga podsjetio vaš upis
    od: "Poruka poslana: 10.01.2004. u 16:45",gdje navodite doslovno citiram slijedeće:

" ( sto ti Vladan poruci tamo na onoj drugoj temi) "

"sto Vladan rece".

Ne čini li vam se prikladnom za vas psovka iz navedenog filma,koja ponavljam kaže:

"×××× TI VLADO MAJKU!"

Pozdrav za gospon Grgu od Vladana!

Grga GN
    Guest

Kao metafora, to je zgodno izreceno, nesto kao o onim grafitima i bombardiranju, te iako jako brutalno zvuci ako se uzme doslovce, puno puno kaze o Vladanu ( ako ste to vi ) jer bas taj clanak ovdje je kao dasak cistog zraka, u ludnici .

Izmedu redova. Blize smo po godinama. Blize smo si po upotrebi parabola, blize smo si po nacinu razmisljanja i donekle prepotenciji, iako razlicito i skolovani i moralno potkovani, imam dojam da istom cilju stremimo, a to je :
    " hajde da radimo i ponasamo se kao normalni ljudi, da nas svet moze suditi i po onome sto dobro uradidmo.."!

Dezurni moj, drz desno, g. Vladan ti je prva liga. No.....?!

Bok !

Za Grgu GN
    Guest
    Pljuvanje je za vecinu periodicna fizicka potreba kada nam nesto zastane u grlu. Kod pojedinaca je navika da "pljuju" po drugima postala emotivna i stalna potreba. Mnogi su ubedjenja da je, zarad opsteg interesa,konacno doslo krajnje vreme da javno pljuju i na svog najboljeg prijatelja ili bliskog rodjaka, ako imaju cinjenice da ih oni lazu i mazu.

Vas Dezurni Srbin

Upozorenje .....
    Guest
    Bez ikakve zelje da se mesam u konverzaciju izmedju "dezurnog Srbina" i "Grge", zelim samo da upozorim mog sunarodnika "DS", da ce u skoro vreme biti kaznjen od Grge i Marakosa, time sto ce biti (uostalom kao i vecina ovde) proglasen za Freda!!!!

) ) ) ) ) )

s' obzirom da Grga
    Guest
    danas verovatno odmara neću da mu kvarim mirno nedeljno veče koje verovatno provodi u krugu svoje obitelji.Šta li rade,to sam oni znaju!
    Verovatno se spremaju za "MILIJUNAŠA"!

I da ne zaboravim Grga druže moj!

Kako javlja večeras Tvoj "HAK" U većini kopnenih krajeva Tvoje zemlje kolnici su mokri, a vidljivost smanjena zbog guste magle.

Čuvaj se Grga klizavice,magle i jasno mraka!Ko zna šta iza ćoška može izroniti
    i eto ti belaja!

) ) )

Laku noć svima od Dežurnog Srbina !

Slične teme

1. Tko bi htio??
    By BjEgUnAc Iz VrApČa in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 25-06-2008, 20:21
  2. Jel ima ko da bi htio ostavit adresu svog bloga?
    By blog in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 24-07-2007, 14:19
  3. pitam vas pitam šta ima dobrog u osijeku
    By mare 5 in forum Osijek i okolica
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 15-02-2007, 11:04

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove