Stranica 2 od 21 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 521

Tema: GETAWAY IN ZAGREB-GTT,UNO TURBO,COSWORTH

  1. #26
    T-IE
    Guest
    Šule, kad ćeš prema primorju?

  2. #27
    _Stevo
    Guest
    Ja sam do kraja tjedna svaki dan u ZG-u. Slobodan sam svako popodne. Ak ima ko vremena nek se javi. Šule možda ti se navratim u firmu sutra oko 2 Usput mi je...recimo ) <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  3. #28
    ŠULE
    Guest
    TI-E netko sa nečim iz tvrtke ide ovaj tjedan dole i gledat ću da to budem ja i sport, naravno.
    Sigurno ti se javim ako stižem.

  4. #29
    T-IE
    Guest
    Ne zaboravi boju za HP.

  5. #30
    ŠULE
    Guest
    Stevo dobrodošao.
    Znaš di sam. Svejedno zovi.

  6. #31
    doc
    Guest
    clio sport, vidio jučer auto identičan tvojem, ČK tablice. ××××te pa tih clia sport ima kod nas ko golfa u bosni! )

  7. #32
    OS PUNTO
    Guest
    E, da ih barem u OS ima vise.Meni je krasno vidjeti taj auto jer me svaki puta odusevi iznova.U OS je koliko znam jos uvijek samo jedan jedini CS.

  8. #33
    širokobriježanin
    Guest
    Ja sam sinoć vidio jednog sporta, siva boja, nabacan spojlerima kod autobusnog. Tip je bio prvi na semaforu, crveno. Kažem curi: gledaj kak će ovaj proletit, kad se zeleno upalilo, strahota, VA VA VOOM i već na drugom semaforu prolazi kroz žuto....<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  9. #34
    ŠULE
    Guest
    Fala OS.
    Koliko ja znam Osijek ima i jedini Clio V6 u zemlji.
    "ČK" nekako to mora grozno izgledati na sportu.

  10. #35
    CLIO SPORT
    Guest
    SIROKI....ma taj sport je odvratan s tim spojlerom na krovu.....lik ga je unakazio skroz!!! inace...taj semafor se uhvati i na crveno bez greske!

    doc.....eto....uskoro pa ce medju alfama doma biti i jedan sport,a?




  11. #36
    OS PUNTO
    Guest
    Istina Šule, ali tog sam Clia vidio svega jednom u gradu.Vjerojatno ga vlasnik malo vozi i to samo za gust po lijepom vremenu.

  12. #37
    širokobriježanin
    Guest
    CS, i meni izgleda ko neki svemirski brod... I tip je morao malo prikočiti da ne prozuji kroz crveno..
    Kad smo već kod semafora, probao sam onaj kod Vrbana... Čim sam skrenuo i napravio nekih 20 metara na aveniji, već se upalilo crveno... <br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  13. #38
    Bmw Touring
    Guest
    .....pa sta malo stiska gas nego uvik penzionerski vozis ) )

  14. #39
    Bmw Touring
    Guest
    pa sta nisi

  15. #40
    doc
    Guest
    šule, navikne se čovjek i na ČK. Kolko sam ja vidio 3 su Clia Sport u ČK, dva stara modela, srebrni i žuti i jedan novi.

    CS, nebi se žalio da mama umjesto 206 1.4 vozio Clio Sport! )

  16. #41
    širokobriježanin
    Guest
    Jedva čekam dan kad sjednem za malo jači autić... Jedva čekam da netko prihvati okršaj, ali me nitko ne shvaća ozbiljno...
    A kako se uopće izaziva rulju na dvoboj kad čekaš zeleno?<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  17. #42
    Bmw Touring
    Guest
    pokazes mu srednji prst i stisnes gas

  18. #43
    širokobriježanin
    Guest
    PŠa uleti ispred mene pa na kočnicu?!?!?!??! E nećeš više nikad!!!!

    Ali stvarno, pisalo se kad netko spusti prozor i pita "kolko to ima konja" i sličnu glupost.
    Meni bi bio bed, mislim da sjedim u nekom jačem autu...<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  19. #44
    Fresh
    Guest
    A ti ga pitaj jel se u snagu motora računa i konjina za volanom.

  20. #45
    širokobriježanin
    Guest

    Ne bi daleko dogurao....

    Šule, šta znači "peak: 0,58"?<br><hr><font face="Impact" color="blue">el presidente</font>

  21. #46
    Bmw Touring
    Guest
    ma na semaforu je lako.Odma se u prvih 10 metara starta vidi oce li se neko trkat ili ne.Vidi se i po pogledu vozaca.

  22. #47
    CLIO SPORT
    Guest
    siroki......moras imati naljepnicu iza: SPORIJI SAM ALI SAM JOS UVIJEK ISPRED TEBE!!! i to skroz narajca ekipu i onda se svi hoce ganjat.....narajca ih i moja naljepnica ZASTO VOZITE BRZO?
    a kada naletis na alfista....nemoj se ni trudit izazivat ga....oni su papci-nisu oni za akciju....kao ni vozaci GTTa!!!

  23. #48
    Bmw Touring
    Guest
    Nemoj mi molim te rec Clio da straga imas naljepnicu Zasto vozite brzo?
    Najjaci si


  24. #49
    CLIO SPORT
    Guest
    DAAAAAAA, pa ta naljepnica je legendarna!!!

    znas da me murjak pustio jednom BEZ KAZNE kada je vidio tu naljepnicu, umro je od smjeha....isao sam skoro pa 100kmh iznad ogranicenja izvan naselja!!!


  25. #50
    mc
    Guest
    Ja se isto strgam od smijeha samo kada se sjetim te naljke na tvom autu - ZAAAKOOOON.
    Svaka cast, imas smisla za humor. <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

Slične teme

  1. GETAWAY IN ZAGREB
    By širokobriježanin in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 274
    Posljednji post: 16-03-2004, 15:41
  2. GETAWAY
    By CLIO SPORT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 439
    Posljednji post: 09-12-2003, 15:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •