Stranica 21 od 21 PrvaPrva ... 11192021
Prikazujem rezultate 501 do 521 od 521

Tema: GETAWAY IN ZAGREB-GTT,UNO TURBO,COSWORTH

  1. #501
    GTT- the beast
    Guest
    Znači ak stavim 120ku mogu ić cca do 1.3 bara ili da nju malo proširim na cca 125?
    (na jednoj stranici sam vidio tipa sa GTTom koji ima 165icu a kor. zraka 90 dok je klasićni reg. 120) <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  2. #502
    Pocket Rocket UNLOG
    Guest
    GTT-The beast:
    Stavi tlak na 1.1bara,1.2 plafon i zamijeni dize(zrak,benga) i samo gas.
    Ne kompliciraj i ne razbijaj glavu.
    Vjeruj mi prijatelju, GTT ide strašno odfrkan, ali NE TRAJE.
    Pa grupa N ti je vozila sa 0.9bara tlaka...
    E,da, podsjetio bi te da ti lamela nebu dugo durala pritiske veće od 1.2..


  3. #503
    GTT- the beast
    Guest
    Ma vjerujem ti, dizne sam zamjenio a i za lamelu več primječujem da gubi dah.
    Ali zašto preporučuju(englezi) da na 1.1 bar moraš staviti 135/50. <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  4. #504
    Pocket Rocket
    Guest
    Jer ih živo boli ××××× koliko košta benga.
    Ova frga gura do 1.0, 1.1...
    Na 1.2 bara ide ova kombinacija...
    Stavi ga na 1.1 i amen.
    Lamela mi se najviše gadi na tom autu.
    Smeće jedno, cijeli motor ide van da se centrira...Govno...
    Kupi Volvo 440 Turbo lamelu(tj. cijeli set fi.200)
    Imaš u AUTOSETU 1100kn(kuplung košara, druklager i lamela).
    Izmjena ti je 100€.
    Kad ćeš mijenjati lamelu, izmjeni i ulje u getribi(RENAULT kaže svakih 30.000km).

  5. #505
    GTT- the beast
    Guest
    Kaj bu ta od volva durala?<br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  6. #506
    Pocket Rocket UNLOG
    Guest
    Da, bolja je.
    Deblja.
    Ali isto ti nebu durala 1.5...

    Stavi ga na 1.1 ili 1.2...
    Slušaj me...
    Plavi GTT je na 1.2bara, dečko ga ganja već 5 mjeseci, sve 5, bomba, a auto troši sa 100kn napravi 120km...
    Kak sam volil taj auto...
    Ovog mrzim polako!!!

  7. #507
    GTT- the beast
    Guest
    Kakve su dizne na njemu?

    P.S.- sorry kaj te davim ali....<br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  8. #508
    Pocket
    Guest
    Na crnom?
    Limach zna...
    A na plavom 135/40 mislim...
    To je GUSTIN SLAGAO.

  9. #509
    GTT- the beast
    Guest
    TL zna hahaha,kaj je tajna? ) <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  10. #510
    Pocket Rocket UNLOG
    Guest
    Ne.Njegov već složeni frgić je u principu prebačen na moj auto...
    Tak da više ni ne znam kaj je gore.
    Zgleda jako dobro stvar, a tak i funkcionira.

  11. #511
    CLIO SPORT
    Guest
    strasno....

  12. #512
    CLIO SPORT
    Guest
    Ukradena Zastava 128

    Sto ne onu Vektru ili onog BMW -a od narko dilera iz ulaza do mene??????
    Kako ga samo upali, kad ga ja verglam po deset minuta ???? Jel ti crkla guma ko meni prekljuce ?????? Jesi ukljucio grejanje kroz haubu, posto se sajla pokidala ????? Dokle si stigao sa one tri litre u rezervoaru, nadam se do prve bandere, ruka ti se osusila !!!
    Jel te zaustavio saobracajac sto nemas prednji desni zmigavac, nek ti polomi noge pendrekom!!! Jesi se naslusao muzike na onom jednom produvalom zvucniku, kasete se bas duuuugo vrte zimi, mozak ti kroz usi iscureo!!!!!!
    Cigaru upali na auspuh posto nema upaljaca, kurca mi se napusis!!!!! Ispod desnog sedista imas dugme kojim mozes da prespojis bobinu, da ti ga ne bi ukrali, ukrali ti lesinu dabogda!!!





  13. #513
    CLIO SPORT
    Guest
    Kad pada kisa ti stavi rukavice jer se skida ono crno sa volana, mutna te voda izbacila!!! Pazi da ti ne polome brisace (imas rezervne u gepeku ).
    Kocnicu pritisni dvaput brzo, ili jednom al' do daske, ne bih zeleo da ne mozes da zakocis na vreme pred grotlom pakla i tamo goris dok ti 128 demona cereci iznutrice do kraja vecnosti !!!!! Sto me mrzelo da stavim jastuce sa iglama i udicama na vozacevo sediste, bar bih postedeo svet tvog prokletog poroda, ziv se ucrvljao da se ne ucrvljas, gubom kasljo, krv ti se gnojila! Stice tebe kletva najstrasnija, gde pokrade postena coveka, kugom ti se seme zatrovalo, krvi piso, gnoja proljevao! Djavoli ti pamet isisali, a sa glavom nogomet igrali ! Deca ti se iglama trovala, djavo ti ih mlade oduzeo!
    Iznutrice u kasu prestale, sve ih sikto na oci i usi! A kada sto ucini shvati, nek te smlavi paklenoga grijeha !!!

    P.S.
    Ako neko vidi krem zastavu 128 registracije BG-192-523 neka je polije benzinom i zapali.

  14. #514
    CLIO SPORT
    Guest
    POCKET......sto krem zastava 128 registracije BG-192-523 radi ispred tvoje zgrade????

  15. #515
    Girrari
    Guest
    ) <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  16. #516
    GTT- the beast
    Guest
    Pocketu jel ono tvoj bivši GTTjac na spotu od Jacquesa?<br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  17. #517
    CLIO SPORT
    Guest
    GTT....pitaj ga tko mu je to sredio da bude na spotu?????? nije ni cevape platio.....vec je trazio litru RSa!!! i onda mi reci ko je tu zidov!?

    ))))))))))))))))))))))

  18. #518
    GTT- the beast
    Guest
    HEHEHE, kaj si mu ti sredio a sebe nisi stavio na spot?
    JOJ,JOJ Pocketu kak si nezahvalan,pa nije naš CS židov. <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  19. #519
    CLIO SPORT
    Guest
    mi zidovi imamo razumijevanja...! mi preferiramo.....inkognito-i dvanulcek je na tom spotu...u garazi di se fajtaju one trebe...jedini xenon u kadru!

    (ZASTO JA NEMAM SMILICE?!)

  20. #520
    GTT- the beast
    Guest
    DA da da, znam. ) <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

  21. #521
    Mario Haas
    Guest
    Fresh hvala na brizi ali ne bi ja to još... nije vrijeme.

Slične teme

  1. GETAWAY IN ZAGREB
    By širokobriježanin in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 274
    Posljednji post: 16-03-2004, 15:41
  2. GETAWAY
    By CLIO SPORT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 439
    Posljednji post: 09-12-2003, 15:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •