Stranica 9 od 9 PrvaPrva ... 789
Prikazujem rezultate 201 do 221 od 221

Tema: CLIO RS vs. Peugeot 206 RC

  1. #201
    Bmw Touring
    Guest
    jedino Punto moze proc

  2. #202
    Mario Haas
    Guest
    fuj

  3. #203
    mc
    Guest
    Jebate Pole, sad ti kupi CS-a, pa Megane _SB i onda mozemo ovaj forum preimenovati u Clio Sport Club... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  4. #204
    Bmw Touring
    Guest
    jesan li ti ja reka mc da cemo za koju godinicu pardon pardon za koji misec svi pocet VA VA VOOOOOM ) )

  5. #205
    166
    Guest
    VA VA VOOOOM = ?

  6. #206
    mc
    Guest
    A ne mogu reci da me ne rajca taj auto... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  7. #207
    mc
    Guest
    Iako mi Type-R vise boravi u snovima. Na tome ce vjerojatno i ostati. <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  8. #208
    Mario Haas
    Guest
    MC, kad se jednom dokopaš tog auta, onda te počne rajcat nekaj drugo. pogle druga Klia Sporta, on samo na čevape misli.

  9. #209
    Bmw Touring
    Guest
    Objasnjenje za 166:
    VA VA VOOOOM ti je kao Bmw Power samo sta Bmw Power vridi samo za Bmw-e a VA VA VOOOOM vridi za Renault Clio Sport
    Jesan li dobro reka mc? ) )

  10. #210
    mc
    Guest
    Mario, ××××s takav zivot ako te nis ne rajca... )

    BMW, ti si tu tematiku proucio daleko bolje od mene. Valjda je tako ako ti kazes... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  11. #211
    Girrari
    Guest
    Tek sad vidim koliko je ova moja serija Punta bila lepa... <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  12. #212
    CLIO SPORT
    Guest
    mario,nema mi nikoga doma vec par tjedana pa cijelo vrijeme jedem vani....a cevapi su uvijek na prvom mjestu!!!



    p.s. ADMIN....daj neki smilic di ovaj zuti nesto zdere!! (po mogucnosti cevape!)!

  13. #213
    CLIO SPORT
    Guest
    polovnjaca.......sredit cemo jednog sporta!!!!! samo moras reci kada i boju!!!


  14. #214
    Rossonero
    Guest
    mc, sanjajmo umjereno!

  15. #215
    Rossonero
    Guest
    ...jer bude jednom...

  16. #216
    Pocket Rocket UNLOG
    Guest
    ONAJ UNO TURBO bi rado gledao pod svojim prozorom...

  17. #217
    POLOVNJAÈA
    Guest
    Ma vi ste u bedu , svi , pa šta vam smeta ta naša ljubav prema Cliu koji je bez premca u svojoj kategoriji , pazite , govorim iz iskustva ... nedavno vidim isprid sebe jednog nabildanog Stilla , brajo stavio 4 auspuha , crn onako
    , opasno izgleda totalno fijuuuu ... i ja ga laganice na guzu upratim , a on se trudi i trudi ... bilo je prometno i nismo se mogli naganjat max , ali mi po gradu ne može ništa ... a da ne govorim o Puntekima i tim ostalim igrackama !!!!!

    Ali brat bratu morate priznat da za te novce jedino kod Renolica može se dobit gušt ...............

    CLIO SPORT javi se pa da sredimo nešto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  18. #218
    POLOVNJAÈA
    Guest
    Uh , zaboravi , CS javim ti se nakon procjene i boja bi bila crna . Nešto kombiniram još po glavi pa ti sve detalje javim uskoro !!!

  19. #219
    166
    Guest
    Djevojcica je brala jagode,nesto je ubode,mislila je da je trava a bila je KRAVA.......

  20. #220
    Dom-Dom
    Guest
    Pa valjda je bio bik???

  21. #221
    166
    Guest
    ne kontas Dom-Dom )

Slične teme

  1. CLIO 93`
    By leffe in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 28-10-2004, 13:49
  2. CLIO V6
    By devil in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 130
    Posljednji post: 10-09-2002, 23:21

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •