Stranica 3 od 13 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 319

Tema: Najkvarljiviji marka i model 2003. godine

  1. #51
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    intcp, pa ti ko da kolekcioniraš kramu po svom dvorištu...

    auti ti zajedno imaju kilometara ko cijeli ČAZMATRANS...


  2. #52
    _Stevo
    Guest
    Da ali Čazmatrans obnavlja vozni park. I većina kamiona su talijani ) <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  3. #53
    Pocket Rocket Turbo
    Guest

    FRANCUSKI AUTOMOBILI.

    TOLIKO DOBRI DA IH I TALIJANI VOZE...


  4. #54
    _Stevo
    Guest
    Nekaj mu se diže <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  5. #55
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    TO POKAZUJE RIT FIATU IZA SEBE!!!



  6. #56
    S V T
    Guest
    Neki dan smo došli do zaključka da od kad su talijani počeli masovno kupovati ostale europske automobile na njihovim cestama ima sve više i više saobraćanih nezgoda!! ) ) )


    <br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  7. #57
    _Stevo
    Guest
    Sva sreća da Renaulti imaju onu plastiku kaj se savija inače bi si s×××× stražnji branik ) Ovak sam si samo malo prašinu počistil ) <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

  8. #58
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    DA, NAVIKLI SU DA IM AUTI IDU POŠREK NA CESTI, DA NEMAJU KOČNICE I OSTALO, PA IM JE PROBLEM VOZITI ISPRAVNA VOZILA...

  9. #59
    166
    Guest
    ja na mojoj Lanciji imam tacno sad 100000 km,malo su se pocele cuti balans stange sto naprijed tako i nazad.nije neki problem ali mi ide na qurac ono kuckanje kad predjem preko neke rupe na cesti.ili ako je cesta ispucala i to se cuje..
    ali inace da kucnem u drvo hvala dragom bogu sve drugo u NAJ boljem stanju ....

  10. #60
    166
    Guest
    ima jedna poslovica koju mi je stari rekao kad sam polozio,koja gasi::
    KAKO TI PREMA AUTU TAKO CE ONO PREMA TEBI..

  11. #61
    Cezy
    Guest
    Pocket! ) )

    Punto s 55
    180000km.
    Osim anlasera koji je stalno preskakao i pustao onaj ogavan zvuk,sve 5.
    Kod mene plastika nikad nije cvilila,ili je ali se nije od mjuze culo.Motor je malo slinio,zato kaj je onaj neki simeringic koji 2kn kosta takav jeftilen,da je motor stalno bio zasran od ulja.
    E da ja sam primic,vozio sam ga na GOLDEN LODGE svjece.

    Citröen Berlingo 1,9 D
    Zlata vrijedi,od ljeta pa do sad,je napravio preko 22000km.Jedina investicija ulje i zimske slape.
    Kljuc u bravu i vozi,cak ga ni struja ne hebe.Jednom je zapela pedala gasa,alito zato kaj sam se ja izivljavao dok je bio hladan pa je neka polugica zapela,barem mi je tako receno.

    Mercedes 190 D
    Za sada sve ok,samo da je malo brzi. )

  12. #62
    Girrari
    Guest
    Pocket, nisi korektan.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  13. #63
    Pocket Rocket Turbo
    Guest
    Zato Girrari?

  14. #64
    kia pride
    Guest
    Najgori po postovima na ovom forumu:1.Pežo (206)2.Citroeni stari par godina3.Megan 2!

  15. #65
    kia pride
    Guest
    Izostavio sam Opela koji je daleko najgori,ustvari on je van konkurencije.

  16. #66
    S V T
    Guest
    " Izostavio sam Opela koji je daleko najgori,ustvari on je van konkurencije. "


    Čisto od zajebancije potpisujem ovaj post...<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  17. #67
    Girrari
    Guest
    Pocket, ne bum prek foruma.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

  18. #68
    mara
    Guest
    ja glasam za Mercedes i Fiat.
    ako se to broji Hondo ali fend mi ima rent a car sa fiat Puntacima i vecina skripi kao da ce se raspast- ne plastika vec cvrci preko svake rupe-ne znam dal su amortizeri.
    svako malo u servisu(to nisu samo auti koje renta vec i one koje samo on vozi). neke je trebao rentati veleposlanstvu ali se nije usudio jer bi ga lincovali-sve novi auti!!!!

  19. #69
    ZEGA
    Guest
    EEe rent-a car je definitivno pravi za testiranje auta, jer tu ljudi fakat unistavaju aute, tu se vidi od cega su napravljeni a ne ono pazim ga mazim vozim ko dedica i radio mi je godinama savrseno bez kvara a u rentu isti takav se raspadne za 2 godine...
    ZEGA

  20. #70
    Hondilak
    Guest
    Ja tebi opet! Nemoj mi Kijo moja uspoređivat japanska kola i koreanska!! Molim sve koji se slažu da daju podršku.
    Ja'ć popi.dit...

  21. #71
    Hondo
    Guest
    mara, da si ikada pogledao Punto 'ispod kože', vidio bi da je taj auto napravljen nadprosječno robusno. Koliko je Uno bio kao od papira, toliko je Punto predimenzioniran. Razlog tomu je što su kod pojave Punta 1, odmah na istoj karoseriji predstavili i kabrio verziju za koju karoserija mora naravno biti dodatno ojačana. Ista priča se nastavila i za Punto 2 i za ovaj sada restyling. Prema tome, o nekakvoj škripi i uvijanju karoserije garantiram da nije riječ, a sve drugo ovisi o načinu vožnje i održavanja. Uostalom, od rent-a-cara se ne može očekivati da ima aute u tip-top šminkica stanju, već da te taj auto sigurno i bez kvara doveze na odredište, a ti o mehaničkim problemima nisi pisao. Ili na što se je odnosio ono 'u servisu'?
    Još onako usput: pogledajte krakove šasije u motornom prostoru bilo kojeg Punta, a onda pogledajte istu stvar kod ljutog mu konkurenta Clia (može i na RS-u). Ponovite istu stvar sa podnicom i posebnu pažnju obratite na pragove i profilaciju podnice (ona uzdužna i poprečna ojačanja, središnji tunel i sl.).
    Zaključci?<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

  22. #72
    Dalmatino Fix Mix
    Guest
    Ja san van noćna mora, alfisti i fijatovci. Živija opel!

  23. #73
    OS PUNTO
    Guest
    Pogotovo Corsa sa Fiatovim 1.3 dieselom. )
    Jos malo ce i FIRE zakucati u Corsi pa ce mi onda mozda ti auti i postati simpaticni.

  24. #74
    Koshpa
    Guest
    2 Hondo:"Razlog tomu je što su kod pojave Punta 1, odmah na istoj karoseriji predstavili i kabrio verziju za koju karoserija mora naravno biti dodatno ojačana"
    E prijatelju malo si se za.ebao. Punto kabrio nema istu "karoseriju" tj. sasiju kao i obicni punto. Zasto onda kabrio tezi 1030 kg??
    Ako ne vjerujes dodji pa cu ti dokazat. Naime frend mi ima kabrio S sa 60 KS i obicnog Punta S sa 55 KS. Ima tu dosta razlika, pocevsi od samih pragova koji su gotovo duplo siri kod kabrio izvedbe. Zato ne pricaj nesto sto nisi sigurno provjerio.
    Pozdrav!

  25. #75
    OS PUNTO
    Guest
    Sve je isto osim pojacanja koja su nuzna kao kod svakog kabrioleta.Otuda i razlika u tezini.Razlika je i ta sto se taj Punto proizvodio u pogonima Bertonea.

Slične teme

  1. Opel Astra 1.7 TD prvi model
    By gooogooo in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 24-10-2004, 15:28
  2. 40 Godina i novi model!!
    By Cezy in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 15-06-2004, 22:45
  3. Zastava priprema novi model
    By INTERCEPTOR in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 02-02-2004, 05:50

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •