Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: pomoc: kozmetika - crnilo za gume

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    68
    Rep Power
    2183
    Bok svima na forumu. Sretan vam Bozic i nadolazeca Nova Godina.A da vas pitam nesto. Kad operem auto (P307), namazem gume sa tkz. crnilom za gume (1 litra=20 kuna). Poslje mi nekako bas gume ne sjaje s tim, kao kad sjaje kad neko opere iz autopraone.Kazu oni da upotrebljavaju neki glicerin ili tako nesto slicno. Recite sto je najbolje za gume i gdje se moze kupiti. Vidio sam neke sprejeve nrp. od ARMORALLA. Sto je s tim mojom crnilom za gume. Je li to kvalitetno i sto je najbolje za mazanje. Inace sam iz Zadra. Pozdrav i zivjeli!

  2. #2
    mc
    Guest
    Moj frend ti u apoteki kupi glicerin i tvrdi kako mu je to najbolje, a i najjeftinije rjesenje. Koliko znam, sva ta sredstva za gume su ti na bazi glicerina, kao i kreme za ruke...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  3. #3
    177
    Guest
    glicerin ili original valvoline sprej za gume--cca 50kn bočica 350ml,al izdrzi puuuno pranja

  4. #4
    S V T
    Guest
    Definitivno najjeftinije rješenje ti je crna pasta za cipele (tzv. patina)!

    Uzmeš četku za cipele i patinu i laganono isčetkaš gume!

    Provjereno!<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  5. #5
    T-IE
    Guest
    SVT, danas sam stavio iza Dunlop 9000. Valjda će izdržat do gore?

  6. #6
    S V T
    Guest
    Vidim ima se para!! )

    Moramo sutra ćevape ubost!!!<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  7. #7
    _HGT_
    Guest
    T-ie jel to zbog onog zavoja?
    Danas smo te spominjali.

  8. #8
    T-IE
    Guest
    J... čevape. Imam nešto bolje.


    Pa nisam nove stavio, Dunlopice su samo privremeno dok ne sredim zadnji ovjes i piknem Rainsport.



  9. #9
    T-IE
    Guest
    Zato mi se je i štucalo. )

  10. #10
    T-IE
    Guest
    Ma 3000 se toliko poderala da mi je moj dragi vulkanizer ponudio još dobre Dunlop 9000 dok ne nabavim nove.

  11. #11
    S V T
    Guest
    Da da, baš smo se danas malo prisjećali prošlogodišnjeg izleta, al onda su prednje bile u kurcu jer su bile s nekog fiatića ) !

    Moram i vinčeka kupit sjutra!<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  12. #12
    S V T
    Guest
    Bome, kolko smo te danas ogovarali, meni bi se rigalo da sam bio na tvom mjestu! <br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  13. #13
    _HGT_
    Guest
    Nemoj tako SVT bile su skoro nove Dunlopice. Mislim da je to više greška vozača nego li guma.
    Ali bit će sutra testiranja guma, jao si ga tebi.

  14. #14
    T-IE
    Guest
    Hi hi, pa moram odmah vidit kako drže te 9000. Ali SVT ne brini popit ćeš jedan praxiten prije i bit će ti sve dobro.

  15. #15
    _HGT_
    Guest
    Mislim da će biti obrnuto, da ćeš ti popit praksiten, mozak switch off gas do poda... )

  16. #16
    S V T
    Guest
    HGT daj nam posudi kameru za sutra, moglo bi bit zanimljivo!

    T-ie ne konzumiram tablete ama baš nikakve, ako jednom izume vinske tabletice možda, al do tad niš od tabletiranja! <br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  17. #17
    _HGT_
    Guest
    T-ie trebao si ostavit stare gume, u slučaju da bude snjega, žice bi dušu dale

  18. #18
    S V T
    Guest
    T-ie kad ćemo razjebat taj zadnji ovjes da vidimo di je drek???<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  19. #19
    _HGT_
    Guest
    Bilo bi najbolje 31 na 1 kad budemo u elementu tada svi znamo najviše i nešto ćemo složit, makar i kakvu kosilicu.

  20. #20
    S V T
    Guest
    HGT pa uvjek je u pitanju ljudski faktor!! )

    Kosilica mi je pun qurac pa nebi o njima!

    Ali kakav mlinac za kavu se uvjek može složit!!<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  21. #21
    T-IE
    Guest
    Ne, ne HGT 1.1. ćemo od tvog auta radit kosilicu. )

  22. #22
    T-IE
    Guest
    A ja ću kao i obično orat njivu. ) ) )

  23. #23
    _HGT_
    Guest
    Samo ti ori, ja ne idem u ono blato morat ćeš se sam izvlačit.

    Ali uzmo malo sjemena da zasijemo tragove.

  24. #24
    S V T
    Guest
    Pa s tim traktorom i nemoreš drugo! ) <br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

  25. #25
    S V T
    Guest
    Srale će da gura, on ima iskustva s guranjima u blatu! <br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

Slične teme

  1. kozmetika za 206 - preporuke
    By skywalker in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 01-08-2003, 15:08
  2. Auto kozmetika
    By Gost in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 22-07-2002, 20:52

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •