Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 68

Tema: The Italian Job

  1. #1
    mc
    Guest
    Jucer mi se posrecilo da dobijem karte za remake ovog kultnog filma koji je proslavio legendarnog Minia. Ili je bilo obrnuto?
    Drustvo mi je pravio poznati Miniljubac s ovog foruma, Alfist_zg. Nakon filma sam ga upitao sto bi radije, starog ili novog. Prvo je kao iz topa odgovorio: "Starog!", ali se onda poceo neckati.
    Sto bi vi rekli?

    <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  2. #2
    Dom Dom unlog.
    Guest
    mc , kaj si s Alfistom išel u kino??

  3. #3
    drugmirko
    Guest
    eh, je** ga, ni jednog. stari je prestar i ima samo "ono nešto" a novi je previše njemački. ima sve što poželiš osim "ono nešto".

  4. #4
    Brock
    Guest
    Ja se nebi bunil ni na zadnju seriju starog, a ni za novog... Cooper u plavoj boji sa bijelim felgama i bijelim krovom mi je apsolutno neodoljiv!

  5. #5
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Novi Cooper S me još uvijek neodoljivo privlači, ali skoro 30000 ojra za taj auto me odma spušta na zemlju.
    Ali sve u svemu Mini mi je prekrasan.

  6. #6
    Dom Dom unlog.
    Guest
    mc , jesi mu kupil kokice i mikić??

  7. #7
    Fresh
    Guest
    Starog, novi mi nije Mini.

    Malo su se zajebali sa tim remake modelima.

    Nije mi jasna to razmišljanje. Ono šta je nekad bio auto za široke mase dostupan svima (Mini, Buba) danas je auto dostupan samo odabranima.

  8. #8
    mc
    Guest
    Sorry decki, nikako da nadjem sliku novog Minija iz remakea, a da se da linkati.
    Inace, u filmu se pojavljuje jedan ××××no dobro ocuvani i sredjeni stari Mini u crveno-bijeloj kombinaciji... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  9. #9
    Dom-Dom
    Guest
    Svi Cooperi su imali bijeli krov.Moj stari je imal zelenog sa bijelim krovom , bio je 1965 proizveden.

  10. #10
    mc
    Guest
    Nisam Dom. Da sam bar imao jos koju kartu, poveo bi i tebe kao drugog velikog miniljubca. No, film je i onako bio u vrijeme kada gerijatrija vec lagano spava i sanja samurajceke ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  11. #11
    Dom-Dom
    Guest
    Pa u kolko je to sati bilo??

    Ja prije pol noči nejdem nikad spavati.

  12. #12
    mc
    Guest
    Salim se. Trebao je poceti u 21,00 ali je kasnio, a trajao je do nekih 23,30.
    Ma film je banana. Glumci su ok, prica je standardno plitka za taj zanr, ali su propustili priliku da gledatelja zadive spektakularnim scenam jurnjave. Po meni je to sve skupa premlitavo napravljeno. Po izlasku iz kina smo se odmah prisjetili fenomenalnog Ronina - to je prava jurnjava...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  13. #13
    Rossonero
    Guest
    Taj film sam gledao u Boingu iznad Atlantika!

  14. #14
    mc
    Guest
    Ronin?<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  15. #15
    Rossonero
    Guest
    Italian job.

  16. #16
    Koko
    Guest


    Tražiš po svijetu a slika ti stoji u dvorištu... Kao i najava filma te neki detalji o njemu iz travnja u :URL=http://www.vidiauto.com/01novosti/index.php?id=3848:novostima:/URL:

  17. #17
    mc
    Guest
    Tnx Koko.
    Rosso, znaci mi dosta kasnimo s tim filmom.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  18. #18
    drugmirko
    Guest

    evo mc, još malo novog minija in multiple flavours:



  19. #19
    Rossonero
    Guest
    MC, ista stvar ko i ovaj crtic s ribicama kaj sad ide u kina. Bar u Osijeku. I to je bilo u avionu jos ljetos.

  20. #20
    alfist_zg odlog.
    Guest
    bez brige nismo sjedili u love chairs...

    Ipak bi starog radje.
    Ali , ×××××ti, ova pozivnica mi ne vazi kao ulaznica tako da nemogu igrati nagradnu igru i eventualno dobiti novog minica...to bi onda bilo super, starog kupim a novog dobijem na nagradnoj, i imam onda obadva i nema vise dileme.
    Ali , vise od ijednog od ovih Minića bi onu Charlise iz filma(ili kako se vec pise)

  21. #21
    mc
    Guest
    Opasna je mala. Ne bi je ni ja odbio. <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
    on heavy, heavy fuel</font>

  22. #22
    ŠULE
    Guest
    Pogledajte je u filmu "Astronautova žena" sa Deppom.
    Ha, stojećki sex na partyju.
    Preporuka tjedna.

  23. #23
    Megane_SB
    Guest
    Kako se zove taj filmić u originalu ?
    A must see )

  24. #24
    ŠULE
    Guest
    Baš tako.

  25. #25
    cuore
    Guest
    charlize theron je prava mackica zar ne?radje bih nju no ijednog minija.pogledajte ju u devils advokate,gdje glumi zenu od keanu reevesa,ili u reindeer games gdje glumi sa ben aflecom...ma mala je jedna od najseksipilnijih glumica uopce.

Slične teme

  1. Italian cars
    By Modena in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 14-03-2004, 18:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •